Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Poviedky od NatalieVolturi

Poviedky od NatalieVolturiღBudem rada ak otvoríš moje zhrnutie a pozrieš si ho.ღ

                                                

PS: Keby sem ešte niekto zavítal, čo pochybujem tak nečakajte daľšiu kapitolu.
Moje opravy článkov sú katastrofa. Mám v nich more chýb a neviem sa v tom vyznať. Píšem rada a aj mám aj pár kapitol dopredu napísaných, ale ako som už napísala tak moje opravy sú katastrofy. -.-

                            

Ahoj, volám sa NatalieVolturi ..... Som hlavne team Volturi,Bella,Aro.

Neviem ako vy, ale mne sa Bella páči viacej u Volturiovcou a nie stále E + B a žili šťastne až na veky ... proste sladáky nemusím.  

 

AKTUALITY :  4.11 (11:15 PM)  Killer monster (drabble) - 100% - vydané

8.12 (1:47 AM)Volturiovská Beštia - 2. kapitola - 1071 slov 100% - oprava chýb v katastofalnom stave O.o

                         

     

                   

                   

                                             ... Edward odišiel ...

    Bella sa však vschopila, stala sa z nej mrcha a presťahovala sa do Florencie. 

                       Keďže vie dobre po taliansky nie je to pre nu problém. 

                           Čo sa stane potom ako nastúpi na novú školu ? 

                Bude to znova len to slušné a neviditelné dievčatko ako predtým ? 

                             To uvidíte v poviedke Volturiovská Beštia ! 

                      Postavy : Bella,Charlie,Renee,Volturiovci(približ. 4. kap.),

                                         Edward,Cullenovci(neurčito),

                                                    ღ prolog ღ

                                               ღ 1 ღ 2 ღ 3 ღ 4 ღ

 

 

                  

 

                     

              

  

...

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od NatalieVolturi:

 1 2   Další »
29.05.2014 [13:59]

BellaDemetriAhoj, chcela by som sa vyjadriť teda ku IDI 2. kapitole. Chápem, že niekomu sa poviedka páčila a čakal na pokračovanie, ale proste mi to neprišlo dobré, celý ten nápad vôbec a ako je to napísané... Stále rozmýšľam, či s tým je dobré pokračovať, alebo nie, ale uvidím, ako sa rozhodnem.
Ak budem pokračovať, poviedka bude asi v inom duchu a mala som napísaných pár kapitol dopredu, ale tie som zmazala. Skúsim to nejako prerobiť a pokračovať v tom. Viem, aké je, keď sa ti nejaká poviedka páči a čakáš na pokračovanie a naozaj sa ospravedlňujem. Keď sa s tým rozhodnem pokračovať a dám kapitolu na vydanie, určite sa ti ozvem. Zatiaľ sa nad tým skúsim zamyslieť. Toť všetko.

02.04.2014 [7:42]

LiviaCullenAhoj,

chcela som ti napísať už dávno ale akosi som nenašla tie správne slová a tak som si to nechala na neskôr ... ide o tvoj komentár k PISBV - 18. kapitola ...

je mi ľuto že si ťa sklamala s tým koncom poviedky ale mne sa to tak veľmi páčilo .. chcela som aby si všetci domysleli svoj koniec tak aby vyhovoval každému ... nebola som najprv istá s tým že tam dám koniec ale nakoniec som si celú poviedku prečítala (a nad niektorými vecami som vážne krútila hlavou že ako som to mohla napísať) ale tento koniec mi sedel najväčšmi ... ako nechcela som to priznať a dúfam že si si to nevšimla ale všetko je strašne zmätené ... popravde ani neviem ako by som to všetko ukončila a určite by som tým všetko len pokazila ...takto je to podľa mňa taká zlatá stredná cesta ... keby som to nechala nedokončené asi by si ma zabila

pevne dufam, že rozmumieš tomu prečo som to tak urobila a nebudeš sa na mňa hnevať aj ked máš na to plné právo

07.01.2014 [18:59]

LiviaCullenvčera som poslala na schválenie další diel svojej poviedky Uväznená a to znamená že teraz sa môžem plne venovať PISBV .. mám už čo to popísané a tak dúfam že to do konca týždňa dáma .. vianočná súťaž už skončila a tak mám konečne aj čas písať ostatné poviedky.. som rada že sa ti poviedka tak páči ..

18.11.2013 [20:08]

LiviaCullenAhoj,

slovenských korektorov veľa nie je .. mám pocit že sú len tri.. najdeš ich v Pomoc autorum ...

17.11.2013 [13:21]

LiviaCullenMoc sa za to dlhé čakanie ospravedlnujem ale ide to pomaly... ono ako ja môžem mať napísanú kapitolu za jeden večer ale bolo by to len 500 slov a stála by za nič a to naozaj nechcem ..

a v poslednej dobe mám na písanie čoraz menej času .. a aj ak si nájdem ten čas tak to ide veľmi pomaly lebo mi na klávesnici chýbajú dve písmená a čakám na ježiška kedy mi ten starí lakomec donesie nový ... tak ale robím čo môžem ... včera som poslala kapitolu kamarátke aby ju ohodnotila ale nič významné sa tam nestalo to si chcem nechať do 18. kapitoly ...

som veľmi rada že máš mojú PISBV tak rada a chýba ti a som rada že si mi to aj dala vedieť ... no ono sa ťažko píše keď tých komentárov len ubúda ... od dvanástej kapitoly len ubúdajú a je to dosť demotivujúce ..

14.11.2013 [17:04]

LiviaCullenAhoj,

ďakujem za tvoj komentár pri 16. kapitole veľmi ma potešilo že si ešte niekto pamätá moju poviedku a že niekomu chýba .. pokúsim sa to do nedele napísať aby som to mohla v nedelu večer poslať na opravu ..
ešte raz ďakujem za komentár ... veľmi ma nakopol

06.11.2013 [19:35]

VeubellaAhojky,
stačí, když se registruješ na téhle stránce. :) miniaplikace.blueboard.cz/
Pak už stačí dát v menu na levé straně anketa a dál už je to brnkačka. ;) Kdybys ale přece jenom s něčím ohledně toho potřebovala poradit, klidně mi napiš. :)

03.11.2013 [19:58]

NatalieVolturiAhoj Sisa ... Ďakujem za pekný komentár Emoticon
Ja by som aj začala znova písať len som teraz deviatačka a mám toho strašne veľa.

7. Sisa
19.10.2013 [23:19]

Dopočula som sa, že máš rada volturiovcov. Tak som sa rozhodla navštíviť tvoju stránku. Škoda, že tu ešte nemáš veľa poviedok. Určite píšeš úžasné.

PS: prosím nemyslí si o mne nič zlé, len som veľmi kamarádska osoba a rada sa zoznamujem. Len si sa mi zdala taká v pohode. Ak mi odpíšes čo si o tom myslíš ďakujem Emoticon

6. BlackStar admin
02.09.2013 [19:26]

BlackStarZdravím,
dúfam, že si toto prečítaš a pozrieš sa na mail.
Ďakujem!

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!