Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Twinkle

3.KikaV - La Push (utesy)


Povídky od Twinkle

Jednorázové: Jsi pryč a nebe pláče...

Vím, že tě miluji

Protože on už se nevrátí

Once and forever

Krásný vrah už čeká

Kapitolové: Paprsek života - pozastavená

Drabble: Bylo to správné?

Nebojácné ptáčátko

Má její oči

Zapomenout nejde

Moje malá princezna

Maminko, můžu ti zazpívat?

Jedno z mnoha posledních sbohem

Kráčím ve šlépějích...

Žijeme

 

Návod, Jak otevřít šuplík:

Co k tomu budete potřebovat? Ruku s funkčními svaly, šuplík.

- Příjdete k libovolnému šuplíku, který jste si vybrali.

- Teď záleží na tom, jaké je držadlo šuplíku. Pokud je to koule, vezměte jí do prostředka dlaně a obemkněte prsty. Pokud je to oko, protáhněte prsty mezerou a semkněte je tak, aby se bříška prstů dotkly spodní části dlaně. A nakonec, pokud je to kovový obdélníček, chytněte ho z jedné strany prsty a z druhé strany přitiskněte dlaň, aby vám nevyklouzl.

- Zatáhněte k sobě. Opatrně, ne příliš velkou silou, aby jste se nepraštili do hlavy.

- A máme otevřeno! :D

(BellaSwan1992 - Já tě varovala!)

 

 

Žijeme - Drabble (300 slov)

Krásný vrah už čeká - Jednorázová povídka

Kráčím ve šlépějích... - Drabble (300 slov)

Once and forever - Jednorázová povídka


 

 

 

 

 

 Obsah:

Bellu nejvíce děsí představa Edwardovy smrti. Nedávné události ji pronásledují v podobě snu, ale díkybohu se probouzí v Edwardově náručí. Ale co když vše není tak idylické, jak se zdá?

 

 


Obsah:

Edward i Bella to mají složité. Edward se zbrkle rozhodl předstírat, že miluje Tanyu, aby udělal Esmé radost. Jenže to nefunguje tak, jak by si představoval.

Belle zemřela babička, jediný člověk, který jí kdy rozuměl. Bella se po té události změnila. Nemluví s ostatními, chová se jinak. David, Bellin přítel, to už nehodlá dál snášet a skoncuje to s ní. Jenže ji to zraní ještě víc a uteče ze školy. Na obědě v jedné restauraci si všimne plakátu oznamujícím klavírní koncert.

Setkají se nakonec ti dva? A zamilují se do sebe?

 

 

 

 


Obsah:

Bella se probere uprostřed lesa a slyší hlas. Volá na ní, ale ona nechápe, co po ní chce. Proto se rozhodne vypátrat jeho původce. Trošku tajemněji laděná povídka. Jinak jsem zjistila, že si lidé řeknou: „Hm, skvělý, Bella slyší Edwarda, to už tu bylo.“ Takže, nechci se chvástat, že je to nejoriginálnější povídka, to rozhodně ne, ale Bella Edwarda doopravdy neslyší. To by bylo až příliš jednoduché.

Once and Forever

Obsah:

Oddechová povídka o Jacobovi a Renesmé po Rozbřesku. Je to napříč jejich životem - Nejprve miminko, pak batole a nakonec téměř dospělá dívka.

Ne, žádné komplikace ani nečekané zvraty tam nejsou, je tam jen mnoho lásky, štěstí a snad i vtipu.


 

  

 


Obsah:

Bella a její přeměna. Jak jistě všichni víte, byla klidná a nehybná. Snažila se nekřičet, aby neranila Edwarda. Také jí v tom určitou dobu bránil morfin, který měla v krvi. Cullenovi to ale děsí. Nikdo si není jistý, jestli je v pořádku a jestli cítí bolest. Dokonce začínají pochybovat o jejím přežití. Co se ale honí hlavou Rosalie? Pochybuje o svých rozhodnutích?

Drabble o 100 slovech.

 


Obsah:

Podle filmu Bella řekla Edwardovi, že ví, že je upír v lese. Nemohl uhýbat pohledem, nemohl mlčet, byl postavený před hotovou věc. Jak se asi cítil?

Drabble o 100 slovech 

 

Obsah:

Jak se Jasper díval na Renesmé?

Drabble o 100 slovech


Obsah:

Poté, co se Bella vrátila z kina, kde byla s Jacobem a Mikem, přemýšlí. Zlobí se na Edwarda, že na něj nemůže zapomenout.

Drabble o 100 slovech

Obsah:

Malá Claire a Quil tráví společně večer na pláži.

Drabble o 200 slovech


 

Obsah:

Chvilka Renesmé a Belly.

Nessie za Bellou přiběhne do kuchyně a chce jí zazpívat písničku, kterou se naučila. Nečekejte žádný zvrat, vraždu, ani akci... prostě jen střípek dlouhé, krásné, láskyplné existence.

Drabble o 200 slovech.


Obsah:

Bella brzy oslaví devadesáté sedmé narozeniny. Edward se nikdy nevrátil a ona si žila prostě jiný život.

Vdala se, narodila se jí dcerka, později vnučka. Její manžel však zemřel na infarkt.

Jako stará zlomená žena se přestěhovala ke své dceři Susan, která jí, spolu se svým děvčátkem Connie, dodávají energii a nový smysl života.

Ovšem Isabella si uvědomuje, že tu bývala ještě jedna cesta, po které mohla jít. A být šťastná.

Drabble o 300 slovech.

Kráčím ve šlépějích...

Obsah:

Tak mě nějak chytla depka... Zkrátka Bellina sebevražda po smrti Edwarda. Taková úvaha o životě a smrti z pohledu toho, kdo trpí a kdo ztratil tolik, že už je to pro něj neúnosné.

 


 

 


Obsah:

Edward Bellu opustil, ale zanechal jí kousek sebe. Bella pod srdcem nosí malé děťátko. Jenže jak jde čas, břicho jí roste stále rychleji a rychleji. Poté, co jí dítě zraní, Bella si uvědomuje, že porodit dítě ve Forks by nebylo bezpečné. Proto odchází na místo, které nenávidí víc než jakékoliv jiné. Jenže nemá na vybranou. S Volturiovými se nezblíží ani přes obětavou péči, kterou jí poskytují. Jediné, co jí drží naživu, je láska k miminku.

Postupem času si vytvoří zvláštní vztah s Markem. Marcus její rozhodnutí kupodivu chápe, protože on také kdysi přišel o svou lásku.

Porod je brutální, ale Aro přinutí Marka Bellu přeměnit, protože touží po jejím daru. Jenže stane se něco, co nikdo nečekal. Bellina přeměna trvá neobvykle dlouho, a když se konečně probudí zjistí, že zapomněla úplně všechno.

Je z toho zmatená a nejvíce jí vadí, že si nepamatuje na svou malou dcerku. Najdou k sobě ty dvě opět cestu? Během Belliny přeměny se malá holčička stane jednou z Caiových „oveček“. Bella si Volterru nedokáže oblíbit ani potom a vadí jí, že její dcera tráví tolik času se členem Arovy rodiny. Jak bude reagovat?

Stav:

pozastavená

Paprsek života - prolog > 1. Kapitola > 2. Kapitola > 3. Kapitola > 4. Kapitola

> 5. Kapitola

 

 
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Twinkle:

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   Další »
08.04.2012 [11:33]

NatyCullenJasně, že si na tebe pamatujeme. Emoticon Drž se, zlato... A chystáš se ještě někdy přidat Paprsek? Emoticon

08.04.2012 [11:31]

TwinkleTak co, pamatujete si na mě ještě? Emoticon Emoticon
Mám pár informací - Vím, že jsem tu teď dlouho nebyla... Tak dobře, HODNĚ dlouho nebyla.
Je to složitější, mám teď spousty a spousty školy a dalších věcí.
Každopádně, I když už jsem uvažovala o odchodu nadobro, rozhodla jsem se, že to přeci jen ještě zkusím.
Mám několik nápadů, které zde zkusím během příštího měsíce nějak zveřejnit.
Pokračování povídky Krásný vrah už čeká nebude, moje rozhodnutí plyne z toho, že by se tím zruinovala ta tajemnost, nevědomost.
Tak uvidíme, každopádně doufám, že to nějak zvládnu, protože nechci přijít o tak úžasnou skupinku lidí, jako je tady.
Děkuju vám.

01.02.2012 [16:05]

BellaSwan1992 Emoticon Emoticon No jo, TiJeBe se vrací a ve velkém stylu! Emoticon Tuntun!!! Emoticon No jo, jsi bestie a proradná, ale moje oblíbená bestie a to je důležitý. Emoticon Já jsem taky napsala drabble, tak třeba až jednou budeš mít čas, tak si to můžeš přečíst, ale varuju, větší debilovinu jsem ještě nenapsala. To ale není důležité. Já se mám taky docela hezky, jen mě bolí v krku a to mě přirozeně štve. Emoticon A co ty a tvoje chabá imunita? Jak tuhle příšerou zimu zvládáte, holky? Emoticon Doufám, že se zase někdy sejdeme na chatu.. Emoticon

27.01.2012 [21:09]

BellaSwan1992Prosímtě, vůbec se neomlouvej. Já tu poslední dobou vůbec nejsem, nemám tak nějak náladu, ani svoje oblíbený povídky nečtu. Nic. Nejsem tu. Nekontroluju stavy povídek, ani profily mých oblíbených autorů mezi než ty samozdřejmě patříš a to se mi právě dneska vymstilo. Našla jsem tu tvojí zprávu v mém shrnutí a ta mě díkybohu dovedla sem a já si mohla přečíst tvůj zbrusu nový drabble, který je teda zatraceně perfektní, ale to si přečteš v mém komentáři. Mám se dobře a taky mi moc chybíš, ty blázne jeden bláznivej. Taky doufám, že se potkáme na chatu, i Johý mi chybí, dlouho jsme si celá TiJeBe nenapsali, co? Emoticon Emoticon Musíme to napravit, o těch Jarňákách. A jak se ty jinak máš? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.01.2012 [7:27]

NatyCullenZlato, neboj, nejde. Píšeš pořád skvěle, úžasně, mně se to stále líbí, to se bát vůbec nemusíš. Emoticon Emoticon
No, už to tak bude. Zkusila jsem to, protože jsem se jednu neděli nudila, a vyšlo to. Všichni jsou tam fajn, neboj, jsme normální. Emoticon Respekt? Hahá... No, dobře, no. Emoticon Někdy musíme pokecat, přidej si mě na icko, nebo se někdy sejdem na chatu. Emoticon Emoticon

25.01.2012 [21:14]

JoheeeCullenTo je dobře, Twinkouši, protože odteď ti neřeknu jinak. Emoticon Emoticon
Tak mi máme taky pololetky příští pátek (velmi překvapivé), ale jarňáky máme až ten týden potom. Ale já tady stejně budu dost často, takže se snad potkáme... někdy na chatu? Musíme dořešit ten blázinec. Emoticon
Jinak se mám skvěle, jak jinak. Emoticon Sice budou zase následovat nějaké testy, ale o víkendu bude času dost. Ještě abych ho využila. Emoticon Ale to už je můj problém. Emoticon Emoticon

25.01.2012 [20:34]

JoheeeCullenTwinkouši (líbí se nová přezdívka? Emoticon), představ si, že jsem si tůhle říkala, že by bylo moc fajn - co to kecam, že by bylo totálně super (!) na tebe zase někdy narazit. Emoticon Emoticon Emoticon Fakt, taky mi chybíš... Musíme přece doplánovat tu návštěvu blázince! Teda, pokud jsi to byla ty, s kým jsem to plánovala... Ach, ta paměť. Emoticon Hele, kdy budete mít jarňáky? Emoticon

17.01.2012 [21:05]

kikuskaTo je v pohode, vážne. Emoticon Poznám to. Tiež mám tento týždeň nabitý. Nevravím, že musíš písať hneď, len som bola zvedavá, pretože tvoja poviedka sa mi od začiatku páčila. Emoticon Emoticon Tak snáď som neotravovala. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.01.2012 [16:14]

kikuskaAhoj, chcela som sa spýtať, či plánuješ dopísať poviedku Paprsek života? Emoticon Emoticon Ďakujem. Emoticon Emoticon

12.01.2012 [16:22]

TwinkleMoc se vám všem omlouvám, ale poslední dobou nějak nestíhám. Pololetí se blíží, takže máme ve škole nálož. Ovšem příští týden by to mělo být klidnější, takže čekejte mé povídky i komentáře Emoticon

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!