Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Terkik

Povídky od Terkik

Jednorázové:

☼Milý Edwarde

☼Milá Bello

Kapitolové:

☼Tiamat - neurčito

☼Fighter - neurčito


Welcome

 

Vítejte na mém shrnutí, jsem zatím nováček, ale i tak doufám, že povídky, které tu dám, se vám zalíbí.

Přeji hezké čtení.

Vaše Terkik.

 


 

 

aktuality

Edward a Bella

Mí milí čtenáři, má milá paní Múza mě opustila a já ji nemohu najít, psaní nových povídek neočekávejte nijak brzo, nemám vůbec inspiraci. Děkuji za pochopení. Terkik.

Pracuji na:

STOP

 jednorázové

 


 

Tato jednorázovka mi vlezla do hlavy jednou večer před spaním. A já místo toho, abych šla spát, ji šla psát. Bella píše Edwardovi dopis dlouhou dobu po jeho odchodu... Já vím, ohrané téma, ale přece jen jsem k tomu spadla i já. :D Stačí kliknout na obrázek. ;)

 


 


Tato jednorázovka je pokračování povídky Milý Edwarde. Snad se Vám bude líbit. Stačí klikonout na obrázek. ;)


 

Píši Ti dopis

Má další jednorázovka. Musím upozornit, že to není tématika Twilight, ale i tak ji sem strčím, pokud má někdo zájem si to přečíst. Dívka píše dopis, ale komu? Odkaz jako vždy na obrázku. :)

 


 

 

 

Mí oblíbení autoři:

Domcamerci - Tvoje povídky jsem začala číst teprve nedávno, ale musím říct, že žádná ještě nezklamala!!!

Kikketka - Holka, ty sem stoprocentně patříš. Tvé povídky jsou úžasné, nikdy se u nich nenudím a dokážu se do děje plně vžít. Jsi Úžasná. Doporučuji.

Lolalita - Ty sem taky patříš. Máš krásné povídky. Když začnu jednu z nich číst, nemůžu od monitoru odtrhnout oči. Jsi Skvělá. Doporučuji.

Forevergirl - Tebe sem taktéž strčím. Nečetla jsem všechny tvé povídky, ale ty, které jsem četla jsou dokonalost sama. Vřele doporučuji.

Salamonka - Tato autorka píše sice na stránkách ourstories.stmivani.eu, ale je vítečná. Její povídky jsou jednodílné, ale stojí za to číst je. Např. Velikosti mě naučilo dítě, Život nebo něco takového a Můj dopis otci. Stoprocentně doporučuji tuto autorku!

 


 


Nápady

 


 

Tia

Za obrázek děkuji skvělé Torenc

Existovala legenda o Tiamat. Tiamat byla nazývána žena, která na sebe dokázala převzít podobu draka. Tato schopnost se dědila v rodině z generace po generaci, avšak ne každá s krví draka v sobě, mohla tuto přeměnu uskutečnit. Mohla to být pouze žena, která si tuto možnost zasloužila, ne skutky, ne názorem, ale srdcem. Dnes už o nich nikdo neví a kdo ano, tak už na ně zapomněl. Aro a jeho garda před devíti sty lety objevily rodokmen tohoto druhu, a sám Aro se je snažil vyhubit. Jedinou chybu, kterou udělal, bylo, že muže s krví draka v žilách našel příliš pozdě v kaluži krve. V lůně jeho milenky, kterou opustil, než se sám zabil, rostlo dítě, které tento rod drželo stále při životě. Tiamat neviděl nikdo už přes devět set let. Stane se ještě vůbec nějaká žena s krví draka tiamat? Je tento druh ještě vůbec na světě?


Bells, jakožto stydlivá dívka se přestěhuje do Forks za otcem, to všichni víme. Avšak Edí tady hraje roli obrovského děvkaře, Bells na svůj "seznam" chce samozřjmě taky připsat. Shodou okolností se mu to nekonec povede, avšak Bella se změní. Stane se Bella tím, co Edward očekával? Nebo to bude něco úplně jiného? Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Terkik:

 1 2   Další »
19. Terkik
10.10.2012 [16:23]

Terkikjesikata: Fighter už mám krapet rozepsaný, ale prolog ještě není dokončený, přestup na střední mi nějak bere čas :)

09.10.2012 [19:35]

jesikataahoj Emoticon ,kdy budes psat fighter? Emoticon

28.08.2012 [0:22]

KairaTayHoj, máš email.... Emoticon

07.05.2012 [10:32]

NeyimissAhoj. :) V pohodě, jednoho člověka navíc přežiju. Příští měsíc už jo. Emoticon

04.05.2012 [17:02]

NeyimissMalé nebo velké písmeno, to je fuk, za chybu se to nebere, za to "diskvalifikovaná" nebudeš. Emoticon Ovšem pokud jsi hlasovala pro STOP povídku, to už je jiná...
P.S.: Ten druhý komentář jsem smazala, snad ti to nevadí, ale trošku mi to při zpětné kontrole usnadní práci. Emoticon

04.05.2012 [14:12]

domcamerciAhoj. Jen tak okrajově - jestli se jmenuješ Ester, tak ti dost závidim Emoticon A k tomu hlavnímu - já nevím, jestli vážně záleží na velkých písmenech, ale zase kde by se pak těch 151 neplatnejch hlasů bralo... A taky pořádně nerozumim tomu, za co přesně je pak diskvalifikace, ale když si přečteš pravidla, tak zjistíš, že PH má stop kartu. A radši to už nepřepisuj, protože to je pak tuplem diskvalifikace. Ale děkuju ti, že si pro mě chtěla hlasovat. Emoticon

10.04.2012 [20:39]

TerreyaMilá Terkik, děkuju za krásný komentář u jednorázovky Just kiss me!, nakonec jsem se opravdu dokopala k tomu, že napíšu pokračování pod názvem(pravděppodobně) Just don´t leave me! , jen nevím kdy začnu Emoticon
Jina máš moc hezké shrnutí! Emoticon Emoticon

12. Rajce1
02.02.2012 [23:59]

Rajce1Nemysli si, že od tebe čekám omluvu. Je to tvrzení proti tvrzení a myslet si o tom můžu, co chci.
Ale potom byla tvá kontrola rozhodně špatně provedená. Protože když jsem napsala název teď-už-ne-mojí povídky do vyhledávače já (upozorňuju tě - aj neodhlášená), tak mi to našlo moje shrnutí, kde byla povídka zmíněná, už V PEREXU. A jestliže je v perexu, logicky bude aj existovat, ne?
Mně se zdá, že kdo si tu něco bere osobně, jsi spíš ty. Přístup mi přijde naprosto v pořádku, vzhledem k možnému kradení názvů. A věř tomu, že se dá argumentovat aj bez vulgarismů.
Co bych udělala na tvém místě? Nejspíš nic, protože jsem přesvědčená o své dokonalosti a originalitě a tudíž bych nikomu název neukradla. Maximálně si nechala objektivně poradit.
Long live the queen! Mácta.

26.11.2011 [14:35]

domcamerciAhoj. Kapitola je již napsaná a už večer by se mohla objevit na stránkách, jelikož mi ji večer korektorka opraví. Emoticon Děkuji ti. Emoticon

23.11.2011 [14:47]

simi1918Ahoj, děkuji za upozornění. Tvá jednorázovka se mi moc líbila a porkačování si moc ráda přečtu. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!