Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Pecka007

Povídky od Pecka007

Přesun tvorby na adresu: http://peckaff.blogspot.cz/ + nová kapitola Světla k dispozici tamtéž ;)

Povídky:

- Pod jiným sluncem, V časech dobrých i zlých, Odevzdávám se Tobě

- Iluze

- Soumračný úsvit - dokončené

- Světlo ve stínech - rozepsané

wolcome


Vlivem nepříjemných okolností mi došla kromě múzy (na nějaký čas) i trpělivost (ta se ještě nevrátila ;)), takže soustředím veškerou svou tvorbu (všechny fandomy) na jedny webovky (je to pro mě a snad i pro Vás čtenáře jednodušší).

Budete vítáni, pokud se rozhodně navštívit Pecku i v nové domovině na adrese:

 


http://peckaff.blogspot.cz/


Nová kapitola Světla k dispozici ;)

http://peckaff.blogspot.cz/2014/01/9-gravitace.html

 

 

Postupme dále ke shrnutí:

 

kapitolovky

 

 

soumrak

Děj: První díl trilogie Soumračný úsvit. Edward odešel, ale svět neskončil. Bella se pomalu dala dohromady a její život je pokojně nudný, bez upírů a nadpřirozena. Není to zrovna něco extra, ale je to přesně to, co potřebuje. Veškeré zdání obyčejnosti je ale pryč přesně ve chvíli, kdy se Renée rozhodne vzít svou dceru na výlet do Itálie. Na programu jsou Benátky, Florencie a také jedno upírskými historkami opředené městečko. Volterra.

Postavy: Bella, Aro, Volturiovi, mihnutí smečky, záblesk Victorie

Počet kapitol: 10 + prolog

Stav: dokončená

Dostupné kapitoly: 1., 2., 3.4., 5., 6., 7., 8., 9., 10.

 

Světlo ve stínech

Děj: Druhý díl trilogie Soumračný úsvit. Bella nechala lidský život za sebou a plně přijala svůj osud mezi Volturiovými. Nyní si jenom musí najít své místo v nové rodině a vydobýt si pozici v klanu, stejně jako si vyřešit minulost a střetnout se se starým nepřítelem. Její úděl, její život, nikdy nebyl komplikovanější. Nesmrtelnost se totiž často přeceňuje.

Postavy: Bella, Aro, Volturiovi, Cullenovi, Victorie 

Plánovaný počet kapitol: neurčeno

Stav: REWRITE

Dostupné kapitoly: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8.,

 

Jsem Aro: Procitnutí

Děj: První díl trilogie Jsem Aro. Aro Volturi byl šťastlivec: měl překrásnou ženu a dokonalou rodinu, bohatství, moc a vlivné postavení. Všechno se ale změnilo ve chvíli, kdy procitl do nové studené existence; jako vrah, jako nikdo. Tak začala jeho pouť za uznáním, za pomstou a za hledáním ztracené lásky. Tak byly položeny základy jeho impéria, i jeho šílenství.

Postavy: Aro, Marcus, Caius, Didyme

Plánovaný počet kapitol: neurčeno

Stav: REWRITE

Dostupné kapitoly: 1., 2.,


vzpomínky

Děj: Charlie své holčičce slíbil, že ji nikdy neopustí, že ji bude ochraňovat a že ji bude milovat až na věky věků. To bylo předtím, než beze stopy zmizel při výkonu služby a byl prohlášen za mrtvého. Ale Charlie Swan svoje slovo plní - ať to stojí, co to stojí.

Postavy: Bella, Charlie, Cullenovi

Plánovaný počet kapitol: 10 + prolog

Stav: POZASTAVENO

Dostupné kapitoly: Prolog, 1.,

 

 

Jednorárovky


slunce

Děj: Je to instinktivní, stejně přirozené jako dýchání. Co udělá matka, když je její dítě v ohrožení? Všechno, všechno pro to, aby ho ochránila. Bella ví jen jedinou věc: nezáleží na ničem jiném, než na bezpečí a spokojenosti jejího dítěte. Žádná cena a žádná oběť není příliš vysoká.

Postavy: Isabella, Aro, Volturiovi

 

časy

Děj: Volné pokračování povídky Pod jiným sluncem. Jak semínko vděčnosti klíčí v oddanost a oddanost roste v náklonnost? Jak náklonnost rozkvétá v přátelství a jak přátelství zraje... v lásku? Radosti a starosti, život a smrt. Tak se to děje.

Postavy: Isabella, Aro, Volturiovi

 

Odevzdávám se Tobě

Děj: Uzavření příběhů Pod jiným sluncem a V časech dobrých i zlých. Láska je nezištná, láska je obětavá. Milovat znamená chápat, soucítit, sdílet. Milovat znamená přijmout toho druhého a odevzdat se mu. Milovat znamená, někdy, nechat jít.

Postavy: Isabella, Aro, Edward, Volturiovi, Cullenovi

 

Iluze

Děj: Aro, panovačný sobec, stěží přijde na jméno velitelce své stráže. Isabella, svéhlavá a prostořeká, pohrdá svým nadřízeným. Ale lidé a natož upíři nejsou černobílí, nejsou jenom dobří nebo zlí, neuvažují buď a nebo. Určit proto, kde začínají a končí jednotlivé emoce není snadné, stejně jako není jasné, co je jen zdání a co skutečnost.

Postavy: Isabella, Aro, Jane a Alec, JacobSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Pecka007:

« Předchozí   1 2 3 4
02.02.2013 [19:50]

ada1987ahoj Pecka, poslala som ti mail. adminom to trošku trvá. kedy budeš aktualizovať svoju stránku?

01.02.2013 [12:38]

Agule99Předně tě musím pochválit, že píšeš naprosto úžasně - na každou tvojí kapitolu/povídku čekám netrpělivě a vyhlížím jí každej den, protože jsi jdna z mejch oblíbenejch autorek!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ale pak bych se tě chtěla zeptat - jesli bys mi prosím nedala odkaz na tvoje povídky o HP - je to totiž taky má oblíbená série, a po zkušenostech s tebou tady na eučku bych si j ráda přečetla...Předem dík Emoticon
*A.99*

23.01.2013 [20:54]

ada1987teším sa na dalsie tvoje poviedky. más uzasný štýl písania, najma tvoje doterajsie jednorazovky nemali chybu. konečne si si urobila zhrnko, tak ti snad nebude vadit, ked ta tu budem pravidelne chodit "terorizovat" s prosbou o pokračko. len tak dalej. a hlavne rychlo dalsiu cast BV. Emoticon Emoticon

1. Lux
23.01.2013 [18:39]

Ohhh let me love you, vieš že ja ten Twilight moc nemusím ale ty si ma na to úplne namotala lebo vdýchaváš postavám niečo...svoje, čo mám ja rada a vďaka tomu sú normálne tolerovateľné, dokonca aj Tella. A o tom ako si zo mňa spravila Aro - addict ani nehovorím, už nikdy sa nebudem môcť pozrieť na flip flops the same way ako predtým proste...never ever again Emoticon Emoticon

« Předchozí   1 2 3 4

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!