Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Pecka007

Povídky od Pecka007

Přesun tvorby na adresu: http://peckaff.blogspot.cz/ + nová kapitola Světla k dispozici tamtéž ;)

Povídky:

- Pod jiným sluncem, V časech dobrých i zlých, Odevzdávám se Tobě

- Iluze

- Soumračný úsvit - dokončené

- Světlo ve stínech - rozepsané

wolcome


Vlivem nepříjemných okolností mi došla kromě múzy (na nějaký čas) i trpělivost (ta se ještě nevrátila ;)), takže soustředím veškerou svou tvorbu (všechny fandomy) na jedny webovky (je to pro mě a snad i pro Vás čtenáře jednodušší).

Budete vítáni, pokud se rozhodně navštívit Pecku i v nové domovině na adrese:

 


http://peckaff.blogspot.cz/


Nová kapitola Světla k dispozici ;)

http://peckaff.blogspot.cz/2014/01/9-gravitace.html

 

 

Postupme dále ke shrnutí:

 

kapitolovky

 

 

soumrak

Děj: První díl trilogie Soumračný úsvit. Edward odešel, ale svět neskončil. Bella se pomalu dala dohromady a její život je pokojně nudný, bez upírů a nadpřirozena. Není to zrovna něco extra, ale je to přesně to, co potřebuje. Veškeré zdání obyčejnosti je ale pryč přesně ve chvíli, kdy se Renée rozhodne vzít svou dceru na výlet do Itálie. Na programu jsou Benátky, Florencie a také jedno upírskými historkami opředené městečko. Volterra.

Postavy: Bella, Aro, Volturiovi, mihnutí smečky, záblesk Victorie

Počet kapitol: 10 + prolog

Stav: dokončená

Dostupné kapitoly: 1., 2., 3.4., 5., 6., 7., 8., 9., 10.

 

Světlo ve stínech

Děj: Druhý díl trilogie Soumračný úsvit. Bella nechala lidský život za sebou a plně přijala svůj osud mezi Volturiovými. Nyní si jenom musí najít své místo v nové rodině a vydobýt si pozici v klanu, stejně jako si vyřešit minulost a střetnout se se starým nepřítelem. Její úděl, její život, nikdy nebyl komplikovanější. Nesmrtelnost se totiž často přeceňuje.

Postavy: Bella, Aro, Volturiovi, Cullenovi, Victorie 

Plánovaný počet kapitol: neurčeno

Stav: REWRITE

Dostupné kapitoly: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8.,

 

Jsem Aro: Procitnutí

Děj: První díl trilogie Jsem Aro. Aro Volturi byl šťastlivec: měl překrásnou ženu a dokonalou rodinu, bohatství, moc a vlivné postavení. Všechno se ale změnilo ve chvíli, kdy procitl do nové studené existence; jako vrah, jako nikdo. Tak začala jeho pouť za uznáním, za pomstou a za hledáním ztracené lásky. Tak byly položeny základy jeho impéria, i jeho šílenství.

Postavy: Aro, Marcus, Caius, Didyme

Plánovaný počet kapitol: neurčeno

Stav: REWRITE

Dostupné kapitoly: 1., 2.,


vzpomínky

Děj: Charlie své holčičce slíbil, že ji nikdy neopustí, že ji bude ochraňovat a že ji bude milovat až na věky věků. To bylo předtím, než beze stopy zmizel při výkonu služby a byl prohlášen za mrtvého. Ale Charlie Swan svoje slovo plní - ať to stojí, co to stojí.

Postavy: Bella, Charlie, Cullenovi

Plánovaný počet kapitol: 10 + prolog

Stav: POZASTAVENO

Dostupné kapitoly: Prolog, 1.,

 

 

Jednorárovky


slunce

Děj: Je to instinktivní, stejně přirozené jako dýchání. Co udělá matka, když je její dítě v ohrožení? Všechno, všechno pro to, aby ho ochránila. Bella ví jen jedinou věc: nezáleží na ničem jiném, než na bezpečí a spokojenosti jejího dítěte. Žádná cena a žádná oběť není příliš vysoká.

Postavy: Isabella, Aro, Volturiovi

 

časy

Děj: Volné pokračování povídky Pod jiným sluncem. Jak semínko vděčnosti klíčí v oddanost a oddanost roste v náklonnost? Jak náklonnost rozkvétá v přátelství a jak přátelství zraje... v lásku? Radosti a starosti, život a smrt. Tak se to děje.

Postavy: Isabella, Aro, Volturiovi

 

Odevzdávám se Tobě

Děj: Uzavření příběhů Pod jiným sluncem a V časech dobrých i zlých. Láska je nezištná, láska je obětavá. Milovat znamená chápat, soucítit, sdílet. Milovat znamená přijmout toho druhého a odevzdat se mu. Milovat znamená, někdy, nechat jít.

Postavy: Isabella, Aro, Edward, Volturiovi, Cullenovi

 

Iluze

Děj: Aro, panovačný sobec, stěží přijde na jméno velitelce své stráže. Isabella, svéhlavá a prostořeká, pohrdá svým nadřízeným. Ale lidé a natož upíři nejsou černobílí, nejsou jenom dobří nebo zlí, neuvažují buď a nebo. Určit proto, kde začínají a končí jednotlivé emoce není snadné, stejně jako není jasné, co je jen zdání a co skutečnost.

Postavy: Isabella, Aro, Jane a Alec, JacobSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Pecka007:

16.07.2013 [21:33]

RuskaVodkaAhoj. Viem, že som už asi štvrtá, ale aj tak sa musím opýtať. Kedy bude ďalšia kapitola Svetlo ve stínech?? Ja som už aj pomaly zabudla, čo bolo naposledy. Emoticon Prosím, už niečo pridaj, lebo sa zbláznime. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23. :D
03.07.2013 [20:34]

kdy bude další Blednoucí vzpomínka? A Jsem Aro? A Světlo ve stínech? Tvé povídky jsou super ale už by to chtělo další díly!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

02.07.2013 [10:10]

petronela18Ahoj chtěla jsem se zeptat kdy přidáš další kapitolu Světlo ve stínech?

21. 2325655
18.05.2013 [22:35]

Emoticon Emoticon Emoticon

20. petra
07.05.2013 [15:31]

Kdy přidáš další kapitolu Světa ve stínech??

04.05.2013 [22:48]

Ahoj, chci ti moc pogratulovat k 5. a 10. místu v anketě o nejlepší povídku měsíce dubna!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Tvoje povídky samozřejmě zbožňuju, jen začínám mít hrozné závislácké příznaky, už jsem dlouho nedostala svojí dávku. Emoticon Kdy asi plánuješ přidat další kapitolku? Budu se moc těšit a snažit se trpělivě čekat, člověk má samozřejmě plno dalších věcí. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.04.2013 [21:43]

VeronixikaAhoj, takže... tvé povídky jsou úžasné... ač poslední dobou spíše čtu ty, které píšeš na blogu jako FF na HP téma, protože jsem tak trochu změnila v nedávné době druh povídek, které zrovna čtu. Tak snad se někdy doberu k tomu, abych si dočetla i zbylé z tvých dílek FF-Twilight sága...

10.04.2013 [16:18]

CatharineSarahAnnAhoj, bude už konečně další kapitola povídky Světlo ve stínech? Emoticon Emoticon Emoticon

16. Jana
20.03.2013 [23:26]

Ahoj:) narazila jsem na Tvé povídky a naprosto mi uchvátily:) Kdy bude pokračování Světlo ve stínech? Prosím, prosím smutně koukám:)

17.03.2013 [10:52]

Pecka007Ahoja Emoticon
Nemůžu samozřejmě prozradit nic z následujícího děje, natož konec, takže bych doporučovala se připravit na cokoliv Emoticon Ve shrnutí u připravovaných povídek jsou dodány jen útržkovité informace - protože jsem líná, a protože miluju překvapovat své čtenáře. Takže tak Emoticon Emoticon Stay tuned, a pěkneý den Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!