Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Irtemed

Povídky od Irtemed

Kapitolovky:
Volterra? No to snad ne! - dokončená ▼ Mrtvého srdce tep - píšu ▼ Ladys of victory (spoluautorská s Johnnou) - píše se
Jednodílné:
Je libo otisk, Caie? - v přípravě ▼ Charlie? No to snad ne! - dokončená (bonus k Volteře)

 

Zdravím, jsem Irtemed a doufám, že si přečtete něco málo nebo i hodně z mé tvorby.


Volterra? No to snad ne!:
 - povídka je dokončená
Mrtvého srdce tep:
- v přípravě
Ladies of victory:
- 5. kapitola -> 0%
Je libo otisk, Caie?: 
- v přípravě

 
 
 


 
 
Co když po bitvě s novorozenými Volturiovi odvedou Bellu s sebou? Bude čekat na Edwarda a nebo se zamiluje do někoho jiného? 
 
Prolog ◘ 1. kapitola ◘ 2. kapitola ◘ 3. kapitola ◘ 4. kapitola ◘ 5. kapitola ◘ 6. kapitola ◘ 7. kapitola ◘ 8. kapitola ◘ 9. kapitola ◘ 10. kapitola - 1. část ◘ 10. kapitola - 2. část ◘ 11. kaitola ◘ 12. kapitola ◘ 13. kapitola ◘ 14. kapitola + epilog
 

 
Demetri byl přinucen se přidat k Volturiovým. Nechtěl svou rodinu opustit, ale neměl díky Chelsea na výběr. Nenávidí to tam, jenže odejít nemůže. Najde nakonec své štěstí nebo zůstane navždy sám a nešťastný?

Ladies of victory - 1. kapitola

Děj se odehrává v 18. století.
Esmé (ovdovělá žena se dvěma dětmi) si vezme za muže vévodu z Nordshiru, ale přijde tím o Alice - jednu z dcer, která nesouhlasí se sňatkem, protože rod z Nordshiru nenávidí. Její mladší dcerka Bella je s otčímem smířená, ale po společných týdnech uznává názor Alice. Matka je slepá a Bella to nehodlá dál snášet a rozhodne se provdat, aby opustila domov, kde se všichni změnili a navíc tu řádí vévodova dcera Rosalie.
Spoluautorská povídka s Johnnou

1. kapitola ◄► 2. kapitola ◄► 3. kapitola ◄► 4. kapitola ◄► 5. kapitola ◄► 6. kapitola ◄► 7. kapitola ◄► 8. kapitola


 


 
Bonus k povídce Volterra? No to snad ne!
Jistě vás zajímá, jak se Charlie dostal do Volterry. Tak tady máte vysvětlení.
ZDE


 

Všichni víme, jaký má Caius vztah k vlkodlakům, ale co se stane, když se do něj některý z nich do něj otiskne?
Stav - připravuje se


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Irtemed:

 1
12.05.2014 [6:09]

VictoriaJamesLaurentPekný deň,
chcela by som sa spýtať, na kedy plánuješ vydať Mrtvého Srdce Tep . Hrozne sa na tú poviedku teším :)) .

7. Neny
06.05.2014 [17:45]

Neboj... lenivá nejsem, koukala jsem na to, jen jsem se chtěla zeptat na nejnovější zprávy o povídce... Přeci jen je to už víc jak měsíc stará zpráva.. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.05.2014 [22:36]

VictoriaJamesLaurentNeny: keby si nebola lenivá zrolovať trochu nižšie, všimla by si si, že napísala, že čaká už mesiac na opravu :))

5. Neny
03.05.2014 [22:30]

Ahoj.... Povídka Volterra? No to snad ne! je skvělá... Objeví se tu někdy poslední díl? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29.04.2014 [21:13]

VictoriaJamesLaurents lovranom plánujem pokračovať po skončení vamdn a sv, ale potom netuším, čo pôjde na radu ako ďalšie . možno by som s niekým skúsila spoluautorskú poviedku, keďže by ma bavil celkový dej . inak sa teším, že si konečne späť :))

11.04.2014 [15:49]

VictoriaJamesLaurentKoniec poviedky? What?!
Tesim sa na napady, tu kapitolovku na j+d velmi netrpezlivo vyzeram :D

28.03.2014 [22:05]

IrtemedAhoj Nicole, děkuju, že se Ti povídky líbí, moc pro mě znamená, že někdo čte (a dokonce komentuje:))) K povídkám: Volterra? No to snad ne! je dokončena a čeká na schválení od adminek, Mrtvého srdce tep mám napsané první kapitolku, ale začnu vydávat, až vyjde Volterra... Pravda je, že jsem neměla na psaní v poslednich dvou týdnech čas, ale budu se snažit to vynahradit. Doufám, že se budou povídky líbit... Emoticon Emoticon

28.03.2014 [16:25]

NicoleVVVAhoj,
nejdřív bych tě chtěla pochválit, píšeš dobře a máš skvělé nápady. Přečetla jsem tady spoustu povídek a ty určitě patříš mezi autory u kterých se vyplatí čekat na další kapiloly.
Chtěla jsem se zeptat jak to vypadá s povídkou Volterra? No to snad ne!?
Čekání se sice vyplácí, ale tady se mi zdá už moc dlouho. Každý den kontroluju, jestli už náhodou není vydaná. No, prostě se strašně těším a doufám, že se už brzo objeví.
Jak pokračuješ s povídkou Mtrvého srdce tep? Podle shrnutí vypadá na to, že bude luxusní. Máš nějakou představu o tom, kdy ji zveřejníš?
Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!