Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od BarbRossini

Povídky od BarbRossini

Kapitolovky

Mrtvé srdce stále tluče - nedokončená

Parodie

Svatba podle Jacoba

Vítejte na mém shrnutí. O něco níž najdete informace o nejnověji vložených kapitolách a povídkách a dále pak souhrn všech mých povídek. Při kliknutí na název povídky se vám spustí trailer (kapitolovky) nebo s otevře povídka (ostatní).


 

Aktuality

  • Vyšla 3. kapitola Mrtvého srdce.

  • 4. kapitolu mám rozepsanou.

  • Na vydání také čeká jednorázová parodie. Těšte se! :)

 


Mrtvé srdce stále tluče

 

Kapitolovky

Mrtvé srdce stále tluče

  • kapitolová povídka 
  • nedokončená
  • hlavní postavy: Alice Cullenová, Rosalie Cullenová, Jasper Hale, Ronald Kane

 Představte si rodinu Cullenových bez Edwarda a Jaspera. Veškeré vaše myšlenky jsou v bezpečí, o svých pocitech víte jen vy samotní. Každý máme své nejniternější touhy a Alice Cullenová není žádnou výjimkou. Pojďte spolu s ní prožívat její vášnivá vzplanutí! A pospěšte si... Protože nic netrvá věčně a co se má stát, stane se.

1. kapitola × 2. kapitola × 3. kapitola ×


 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od BarbRossini:

 1
27.09.2012 [11:05]

kajka007Článek ti znova vracím, jelikož, jak už ti mimochodem řekla i adminka přede mnou, máš příliš velký perex obrázek. Až si opravíš, zaškrtni, že je článek hotov. Ne dříve! Díky. Emoticon

14.09.2012 [21:10]

RoxanaAhoj,
článek Ti vracím, aby sis opravila perex, neboť je velký, a shrnutí Ti vydáme, až budeš mít min. jednu kapitolu publikovanou, do té doby ne. Až ta učiníš, zatrhni "Článek je hotov".
Děkuji... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!