Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Setkání po letech 3/3

jasper cullen


Setkání po letech 3/3Jsem monstrum bez duše a srdce, které saje lákavou rudou tekutinu a vychutnává si ten pocit, když z vás odchází život. Jsem bytost, která žije v temnotě a vyhýbá se slunci. Jsem tvor, který s lidmi žije po staletí a vy o tom nemáte zdání. Jsem netvor, který má rád rychlost a hlavně jsem nesmrtelná osoba. Kdo jsem? Jsem upírka, upírka Cat.
Jak jsem nakonec dopadla?

3. „Smrtí vše začíná.“

Smrt je klidná, život je těžší, teda jestli se mému životu dá říkat život… Smrt přišla tak náhle a nečekaně, ale přesto jsem ji uvítala s otevřenou náručí. Ale cítím bolest a smutek, protože jsem právě uviděla jeho. Najednou na mě už nevrčeli vlci, místo toho se ozvalo jiné vrčení, bylo zuřivější a vzteklejší. Bylo to vrčení upíra, byl to Edward.

Vlci se stáhli a Edward se ke mně sehnul. „Jsi v pořádku?“

Přikývla jsem, byla jsem v šoku, jak to, že je na jejich území?

Jeden měnič přišel k nám a začal vrčet. Edward zavrtěl hlavou. Bála jsem se…  co se bude dít dál.

„Jacobe, ona je tu se mnou. Nebude tu lovit, bude bydlet s námi. Já ji znám už dlouho, nic se nestane,“ říkal právě Edward, když jsem ucítila vůni upíra. Dotkla jsem se konečky prstů jeho kamenné ruky, která mě příjemně hřála. Jen se usmál.

Vlk něco zavrčel a otočil se a všichni měniči ho následovali, šli pryč. V lese jsem zůstala s Edwardem a tím upírem. Posadila jsem se a Edward se ke mně naklonil, najednou jsem byla přitisknutá na jeho hrudi.

„Bál jsem se,“ šeptal mi do vlasů. Mezi stromy se vynořila postava, byla to dívka, upírka. Myslím, že Alice, ten elf, který tak rád nakupuje.

„Ahoj vespolek!“ zakřičela černovlasá elfka Alice.

Edward mě od sebe jemně odstrčil a usmál se. Postavil se a mě vytáhl s sebou. „Alice! Co tady děláš?“

Alice k nám došla lidskou rychlostí a zářivě se usmála. „Jdu přivítat tvoji přítelkyni,“ řekla s radostí a její zlaté oči prozrazovaly nadšení.

„Co?“ vyhrkla jsem a nechápavě se podívala na Edwarda.

„Edward tě přeci miluje,“ řekla Alice a pokračovala. „A ty jeho. Nebo se to za tu chvilku změnilo?“

„Jak můžeš vědět, že ho miluju?“ Při těchto slovech jsem se nejistě podívala na Edwarda.

„Mám dar vidět budoucnost… Ale to přeci víš, Catharine.“ Její hlas se rozléhal po lese.

„Alice, vážně se to má stát?“

„Ano, Edwarde, viděla jsem to. Jsi rozhodnutý.“

„Přísaháš?“

„Ano, Edwarde. Nelhala bych ti.“

Vůbec jsem nechápala jejich rozhovor. Co se má stát? Co Alice viděla? „Vysvětlíte mi, o čem se bavíte?“

„Ne!“ řekli oba najednou.

„Jdeme domů,“ řekla Alice. „I ty, Catharine.“

Každý mě chytl za jednu ruku a rozeběhli jsme se. Za pár minut jsme stáli před jejich domem. Byl na louce a vypadal jako z pohádky. Jednu stěnu měl celou prosklenou a ke dveřím vedly dřevěné schody.

Alice a Edward mě pustili a nahrbili se do obrané pozice. Z domu vyběhli ostatní členové Edwardovy rodiny, byla mezi nimi i Bella. Všichni na mě vrčeli a já tam jen stála.

Jasper se pohnul ke mně a Alice na něj zavrčela. Nechápala jsem to, vždyť se milují.

„Alice, vysvětlíš mi, co se děje?“ zeptal se jí Jasper.

„Edward si přivedl přítelkyni,“ řekla Alice a Bella se v ten moment rozeběhla. Chystala jsem se ke skoku, ale někdo skočil přede mě. Byl to Edward a vrčel na Bellu.

„Uklidněte se,“ zakřičel Carlisle a uvolnil se. Rázem se všichni narovnali a usmáli se.

„Tak tohle je tvá nová přítelkyně, Edwarde? Uvědomuješ si, že máš manželku a dceru?“ zeptal se ho se smíchem ten hromotluk.

Edward se rozpačitě usmál a otočil se. „Asi ano…“

Od té doby už uběhlo pár roků a já jsem se stala paní Cullenovou. Bella si nakonec našla také partnera. Ness bydlela skoro pořád se mnou a s Edwardem, i když mohla bydlet s Bellou a jejím novým manželem. Asi se jí její manžel nelíbil. No, mně také ne, ale co se dá dělat. Bella mě moc ráda nemá, ale já si z toho nic nedělala, protože jsem si rozuměla mnohem lépe s Alicí a dokonce i s Rose. Ness mě brala jako matku, kterou nemusela vždycky poslechnout. Esmé mě s Carlislem brala jako dceru. A tak jsme byli všichni šťastní a spokojení… Až na pár výjimek, a to byla skupina měničů, kteří se kvůli mně začali měnit… Ale jinak jsme vymýšleli různé srandičky a blbůstky. A hlavně mě Edward miloval a já jeho…


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Setkání po letech 3/3:

 1
9. Alli
09.07.2014 [14:20]

AlliMoc děkuju za kmentář! Vlastně E&B mám jako pár docela ráda, ale jednou mě napodlo, jaké by to bylo, kdyby Edward někoho stvořil... A ta se z toho zrodila tato kraťoučká povídka. Emoticon

09.07.2014 [13:58]

Pavla777 Emoticon já nemám slov Emoticon Trochu nezvyk, kord pro mě, nebyla jsem tady půl roku a jsem zvyklá B+E Emoticon Ale bylo to dobrý Emoticon

7. Alli
09.07.2014 [13:11]

AlliUž nějaký čas přemýšlím, že bych z toho udělala povídku na pokračování, ale nejsem si jistá zda by se to dalo vůbec číst. Emoticon

6. Mkv
09.07.2014 [13:01]

No tak na to je fakt super jen by to vazne chtelo opravit protoze tohle je proste dobry uvod na ktery by se melo navazat a rozbalit to tot vse Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. Alli
09.07.2014 [7:48]

AlliHolky, vaše názory mi vůbec nevadí... Povídku jsem psala asi ve dvanácti... Emoticon

4. Mkv
08.07.2014 [22:49]

No mne se sice tva ppvidka i pres vitky docela libila a nechci te nijak urazit ale ten konec je proste... Rekneme ze si celou sagu nakopala a poslala do nebicka protoze aby si edward takhle rychle nabrnkl jinou to se jen tak nevidi a je to docela urazka vseho o cem twilight je no ale tak pokud to byl od zacatku tvuj zamer tak by to chtelo rozhodne vic rozepsat minimalne by nemel mit s bellou tak perfektni vztah jako doposud a taky pochybuju ze by bella k tomu nemela co rici a ze by si bella nabrnkla chlapa bez toho aby se libil renesme a ze by renesme jen tak prijala novou mamu? To by chtelo vic nez jen shrnout do par veticek urcite by bylo lepsi kdybys to zacala psat jako kapitolovku protoze bamet dobry ale provedeni lehce pokulhava podle me aby zdejsi ctenarky akceptovaly fakt ze edward skonci s jinou chce hlavne jednu vec a to poradne jim postavu predstavit ukazat jim vyvoj jejich vztahu a hlavne je behem deje presvedcit ze s tou postavou by se mel lepe nez s bellou proste je donutit si tu postavu zamilovat a na to u jednorazovky neni cas to radeji bellu rovnou zabij nebo ji zdiskredituj

3. :D
08.07.2014 [22:01]

ehm Emoticon nechci tě urazit, ale je to takové, ... divné
Ale to je jen můj osobní názor Emoticon z toho si nic nedělej Emoticon

2. Alli
08.07.2014 [8:39]

AlliMoc děkuju. Vůbec jsem si nevšimla, že jsem vložila, až tak veliký obrázek. Emoticon

07.07.2014 [23:26]

BlotikAhoj,
článek jsem ti opravila, ale příště pozor na perex obrázek. Měl přes 2000 kb, což je opravdu strašně moc, vzhledem k tomu, že je povoleno max. 20.
Příště na to pozor.
Děkuju. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!