Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Setkání po letech 2/3

Setkání po letech 2/3Jsem monstrum bez duše a srdce, které saje lákavou rudou tekutinu a vychutnává si ten pocit, když z vás odchází život. Jsem bytost, která žije v temnotě a vyhýbá se slunci. Jsem tvor, který s lidmi žije po staletích a vy o tom nemáte zdání. Jsem netvor, který má rád rychlost, a hlavně jsem nesmrtelná osoba. Kdo jsem? Jsem upírka, upírka Cat.
Říká se, že stačí malý kousek naděje a zrodí se láska, ale je to pravda? Jak můžu mít naději, když vím, že miluje jinou?

2. „Stačí docela malý kousek, aby se zrodila láska." - Henri Stendhal

„To není možné,“ vydechl a podíval se mi do očí.

„Jsem Catharine… přeměnil jsi mě.“

Prohlížel si mé krvavě rudé oči. „Přišla jsi mě zabít?“

Byl docela roztomilý, když si prohlížel můj obličej, asi nemohl uvěřit, že jsem přišla. No, já si doteď nejsem jistá, proč jsem za ním přišla.

„Ne, nepřišla... Nevím, proč jsem za tebou přišla. Možná jsem přišla, protože jsem tě chtěla vidět.“

Nedůvěřivě se na mě díval těmi svými okouzlujícími karamelkami a já udělala malinký krůček k němu.

„Nevím, jestli ti mám věřit, Catharine. Proč jsi mě chtěla vidět?“ zeptal se mě svým tichým hlasem.

Co mu mám říct? Mám mu snad říct, že ho asi doopravdy miluju? Ale nechci mu zkazit lásku, kterou cítí k Belle. Mám mu snad zničit jeho dokonalý život? ptala jsem se sama sebe.

„Já…,“ odmlčela jsem se a zhluboka se nadechla. „Já nevím proč... Vím o tobě úplně všechno. Dokonce jsem byla odhodlaná ti pomoct s novorozenými a s Arem a jeho gardou. Victorii jsem vnutila myšlenku, aby šla za tvojí vůní, Alici jsem pozměnila vizi tak, aby Aro změnil rozhodnutí. Jednoduše se tě snažím chránit. Nevím, co ti mám jiného říct.“ Potom, co jsem to řekla, jsem se otočila a zadívala se do lesa. Cítila jsem, jak se nadechoval, cítila jsem jeho omamující vůni, i to, jak se pohnul směrem ke mně.

Opatrně mi položil ruce na ramena. „Catharine, proč jsi to udělala? Proč mě chráníš?“ Byl tak blízko, že mě jeho vůně omámila, a hned se mi všechny myšlenky vykouřily z hlavy.

„Asi tě mám ráda, nechci ti nic udělat… Ani nějak ublížit Belle ani Ness,“ vykoktala jsem ze sebe a sklonila hlavu. Nechtěla jsem, aby si o mně myslel, že ho chci získat…

„Catharine, já tomu nerozumím, ale tehdy jsem tě vysál, protože mi tvá krev voněla… Přestal jsem, protože jsem uslyšel tvé myšlenky, myslela jsi na to, jak ráda máš svoji rodinu. Byly to úplně jiné myšlenky, než na co mysleli jiní lidé, když jsem je zabíjel… Zaujala jsi mě a já se rozhodl přestat, až pak jsem si uvědomil, že jsem tě odsoudil k věčnosti a k temnotě. Díky tobě jsem se vrátil ke Carlisleovi a své rodině. Díky tobě jsem nezabil Bellu, i když mi její krev zpívala… Ale ne tak hodně jako ta tvoje. Změnila jsi mě, Catharine,“ řekl a otočil mě k sobě. Jeho zlaté oči mě hypnotizovaly a na tváři měl jemný úsměv.

Stáli jsme tam a já přemýšlela o tom, zda je naděje, aby mě miloval… nebo aby mě měl trošku rád.

„Jsem ráda, že jsem tě změnila, ale teď už půjdu a nechám tě žít bez toho, abych se ti pletla do života.“ Vytrhla jsem se mu a utíkala pryč. Daleko… Ale nikde nebudu daleko od něho.

Běžela jsem tak rychle, jako nikdy v životě, tak rychle, že jsem nepostřehla, že se na mě chystají zaútočit měniči. Skočili na mě a já čekala, co se mnou bude dál. Chtěla bych mít alespoň malou naději, že se do mě mohl zamilovat, ale on miluje Bellu a já bych mu jen překážela v jeho štěstí. Sbohem, Edwarde…


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Setkání po letech 2/3:

 1
2. Alli
02.07.2014 [19:53]

AlliDěkuju za komentář,ale povídku jsem psala už před pár lety... Chtěla jsem ji upravit, ale nakonec jsem zjistila, že to není vůbec jednoduché, ale tvoje rady si beru k srdci. Děkuju. Emoticon Emoticon

1. Mkv
02.07.2014 [19:02]

Tak opet to casove ani trochu nesedi a to co udajne udelala... Chybi tomu hlubsi smysl taky by to chtelo vic vysvetlit ten jeji dar protoze ja to nepochopila hlavne to s tim pachem u victorie.. Dalsi vec je ze oni ji necitili? Ted slysel nebo neslysel jeji myslenky? Je to neusporadane a zmatene... A hlavne by asi chtelo vic osvetlit jak se o tom dozvedela a co delala mezitim a znova je to strasne kratke!! Jinak pises docela pekne jen si to vic promyslej a hraj si s tim takhle je to hrozne plochy Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!