Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Mylná důvěra

Mylná důvěra Nápad, co mi leží ve shrnutí už nějaký pátek. Příběh navazuje na Zatmění. Co když Bella věří někomu, komu by věřit neměla? Co když všechny postavy prostě nejsou takové, jaké je známe z knih?

Bella:

„Co je?“ zeptala jsem se ho. Díval se na mě přimhouřenýma očima a prozkoumával mě.
„Jen jsem to chtěl udělat jinak, lehčeji. Teď mi dochází čas,“ vyslovil a pozoroval mou reakci.
„Udělat co?“ Nevěděla jsem, co tím myslí. Přistoupil ke mně o krok.
„Potřebuješ vědět pravdu, Bello!“ Dlouze se na mě podíval. „Pochopit všechny svoje možnosti.“ Svoje možnosti jsem všechny znala. A chtěla jsem jediné – Edwarda, a to navždy.
„A musíš vědět, že jsem do tebe zamilovaný a chci, aby sis vybrala mě místo něho,“ pronesl. Zadívala jsem se na špičku své boty. Musela jsem se pořád opakovat? Nestačilo mu říct jen jednou, že nemá šanci?

„Tys nepochopil…“ přemýšlela jsem, jak to nejlépe říct. „Ty jsi můj nejlepší přítel,“ stála jsem si na svém.
„Já to neberu,“ odvrátil mou odpověď. Už jsem začínala být naštvaná.
„A co nebereš? Takhle to cítím!“

„Cítíš přece ke mně něco jiného, jen to nechceš přiznat!“ Byla to možná pravda. Nevyznala jsem se v sobě. Ale pořád byl Edward na prvním místě. Dokázala jsem jen zakroutit hlavou v nesouhlasu.
„Takže se nevzdávám. Já o tebe budu bojovat, dokud tvé srdce nepřestane bít." Nechtěla jsem, aby si dělal zbytečné naděje.

„Tak to nebudeš čekat dlouho!“ smetla jsem ho. Chvilku stál jako přimrazený, ale pak mu došel význam mých slov. Prudce si mě přitáhl k sobě a vzrušeně mě líbal. Chtěla jsem se odtáhnout, jenže jeho stisk nepovoloval. Jedním prudkým pohybem mi roztrhl svetr a drsně přejížděl rukama po mém těle. Po tváři mi začaly stékat slzy. Rozepnul si džíny, které samovolně spadly dolu. Byla jsem uvězněná v jeho náručí. Snažila jsem se kopat, kousat, štípat. Všechno bylo ale marné a pomalu ale jistě mi docházely síly…

 

Edward:

Čekal jsem na hranicích na to, až mi ten čokl vrátí Bellu. Dneska jsem pro ni měl překvapení. Byl jsem sám doma. Alice a ostatní byli na pár dní mimo stát. Chtěl jsem toho využít a připravit romantický večer, a to na co jsem se chystal celou věčnost. Poprvé požádat o ruku dívku. Měl jsem připravené svíčky, růže, romantickou večeři. Byl jsem nervózní, a to, že tu ještě nebyla, mi na nervozitě zrovna neubíralo.

Nesouhlasil jsem s těmi návštěvami. Jenže Bella byla Bella, když si něco usmyslela, musel jsem jí vyhovět. Nesnášel jsem ho. Začal jsem si všímat času, který se natahoval. Nikde ale nikdo nebyl. A už tu měli dávno být. Mohlo se jí něco stát? Nesměl jsem přes hranice. Nemohl jsem porušit smlouvu. Aspoň kvůli Carlisleovi. Slunce zapadlo za lesy, když jsem ji uviděl. Byl to pohled, který rozsekal mé mrtvé srdce. Před očima se mi začal odehrávat strašný scénář. Musel jsem se uklidnit, to se jí určitě nestalo. Kráčela ke mně celá roztrhaná. V tu chvíli jsem kašlal na hranice. Ihned jsem ji chytl do náruče a ona začala vzlykat.

„Edwarde…“ Slyšel jsem krátký vzdech. Pak se sesunula k zemi. Ihned jsem si ji vyhoupl do náruče a šeptal slova útěchy. Pocítil jsem krev. Chtěl jsem ji prohlédnout, jenže ona mi v tom zabránila. Začala hystericky ječet a vyškubla se mi z náručí. Rychle jsem za ní vyběhl a pevně ji zadržel.

„Všechno bude v pořádku, Bello!" šeptal jsem jí znova a znova. Když vyčerpáním usnula, prohlédl jsem si ji pořádně, měla na sobě roztrhaný svetr a džíny, které byly špinavé od bahna. Na spánku se jí začala rýsovat velká modřina. Pomalu jsem ji pohladil prstem a snažil se o to, abych ránu ochladil. Nevím, jak mě to napadlo, ale odkryl jsem kousek roztrhaného svetru...

„Ne, to nemůže být pravda," zašeptal jsem a podíval se na džíny, kde chybělo zapínání... Ihned jsem začal vidět rudě. Z mého nitra se začalo ozývat vrčení a já měl chuť do něčeho praštit, nebo spíš do někoho. Rozlámat mu každou kost v těle. Pomalu se mu zahryznout do krku a čekat, dokud nebude škemrat o smrt. Nevyhovět mu a užívat si, jak trpí.

 


Sepsáno na motivy videa: Mistaken trustSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Mylná důvěra :

10. Léňa
19.08.2011 [21:50]

tak to musí mít pokračování, je to zajímevé, parchant jakob Emoticon, Emoticon

9. agathka
19.08.2011 [19:00]

jo to by mu měl teda udělal Emoticon utýrat ho k smrti Emoticon pěkně mě to dostalo, tohle jsem vážně nečekala, opravdu by to chtělo pokračování Emoticon

19.08.2011 [18:02]

Bella130 Moc hezká povídka a souhlasím taky s pokračovaním. Emoticon Emoticon Emoticon

19.08.2011 [17:03]

kollartChtělo by to pokračování Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.08.2011 [15:58]

dcvstwilightOh, tak to by si zasloužilo pokračování... Hajzl! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.08.2011 [15:51]

stmivani158Hájzl, jen ať mu dá Emoticon Výborná povídka, neuškodil by ještě jeden díl Emoticon Emoticon

4. lelus
19.08.2011 [15:30]

chcelo by to pokračovenie ako Edward zabije Jakoba:D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.08.2011 [15:30]

anissskaZajímavé, chytré, jednoduché, ale pěkné. Emoticon Emoticon


2. Cora
19.08.2011 [15:28]

CoraMoc hezké!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. ANTONIA
19.08.2011 [15:15]

SKVELE CHCELO BY TO POKRACOVANIE Emoticon Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!