Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction poezie

 

V HD rozlišení

V HD rozlišeníNení ani nejkratší, nejdelší, ale snad ani nejhorší. Tedy doufám... Příště uberu na pohledu ignoranta opovrhujícího vším od popelnic po křiklavě růžové ocasy mini pudlíků...
Obsah
Kdesi, kdysi, kýmsi, jaksi, proč si - byl zabit Afton Volturi, Charmiona se zlobí, chystá a provádí svou vendetu či armageddon či apokalypsu upírstva.
Becky An

 

Sbohem, černobílo

Sbohem, černobíloVšichni chceme být volní...
O zakázané lásce Ness a Jacoba. Je to trochu jiné než mé normální psaní, ale snad to nebude vadit.
Vaše tak nějak celá jiná Becky

 

Plyšové

PlyšovéZavzpomínejte, také jste měli jako úplně malí špunti plyšáka? Medvídka, pejska, příšerku, kočičku... Já měla například opičku a ta má dodnes místo na poličce. Ness měla také svého plyšového medvídka. Všichni ale musíme vzlétnout od maminých sukní a tátova klavíru. O nostalgii...
Vaše R.R.1606

 

Hořím...

Hořím...Kdyby... Slovo velmi často používáno, pomlouváno, nenáviděno i uctíváno. Společník smutku i úlevy, radosti, adrenalinu a dalších situací v počtech ležaté osmičky.
Kdyby byla Gianna opravdu přeměněna. Vaše R.R.1606

 

Posledné objatie

Posledné objatie

Moja prvá poézia, ktorá vznikla z momentálneho popudu, nie je síce dokonalá a plná rýmov, ale aj tak dúfam, že sa vám bude páčiť. ♥

Pár slov o tom, čo sa Jacobovi preháňalo hlavou, keď si myslel, že Bella pôrod neprežila.

 

Slova - Věčná láska

Slova - Věčná láskaVe slovech nečekejte nic jiného, než pár vět vyťukaných v různých fázích nálady, únavy, funkcí mozkových a počtu vrásek na hlavě. Slovo bude vždy nějakým způsobem souviset s Twilight.
Tentokrát je na programu věčná láska, dalších pár slov už mám taky stranou hotových. Jestli někdo budete mít ale přání nebo nápad, tak rozhodně napište, má fantazie je značně omezená.
R.R.1606

 

Bez útesů, bez klidného moře...

Bez útesů, bez klidného moře...Co kdyby Bella přece jen neskočila z útesu? Existuje tolik verzí na tuto otázku, ale je jedno, co je naprosto všechny spojuje: Už to nikdy nebude ta samá Isabella Swanová... R.R.1606

 

Slova - Žízeň

Slova - ŽízeňVe slovech nečekejte nic jiného než pár vět vyťukaných v různých fázích nálady, únavy, funkcí mozkových a počtu vrásek na hlavě. Slovo bude vždy nějakým způsobem souviset s Twilight.
Tentokrát je na programu žízeň, dalších pár slov už mám taky stranou hotových. Jestli někdo budete mít ale přání nebo nápad, tak rozhodně napište, má fantazie je značně omezená.
R.R.1606

 

Slova - Čas

Slova - ČasVe slovech nečekejte nic jiného než pár vět vyťukaných v různých fázích nálady, únavy, funkcí mozkových a počtu vrásek na hlavě. Slovo bude vždy nějakým způsobem souviset s Twilight.
Tentokrát je na programu čas, dalších pár slov už mám taky stranou hotových. Jestli někdo budete mít ale přání nebo nápad, tak rozhodně napište, má fantazie je značně omezená.
R.R.1606

 

Alicin zápis do deníku

Alicin zápis do deníkuTak, a tak jsem si tak sedla k počítači, že napíšu nějakou básničku, už jsem dlouho nic takového nepsala. A napadlo mě moje jméno - Alice. Tak se tak rozhlížím po pokoji - můj deníček. A tak si říkám - Proč ne, že? :-)

Takže tady mám takovou jednoduchou básničku. Alice si píše deník a zjistí nemilou věc. Jak to dopadne? To už si musíte přečíst. :-) Pěknou zábavu přeje AliceCullen999.

« Předchozí  1 ... 7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 ... 110   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!