Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction poezie

the host stills


 

Křídla havraní

Křídla havraníBella žije v docela dávné době, v minulosti. Seznámila se s jedním upírem, který se rozhodl ji proměnit v upíra, ale byli prozrazeni. Upír ji zradil ve svůj vlastní prospěch a ji čeká smrt... .

 

Špinavý sníh

Špinavý sníhSníh je považován za jednu z nejčistších věcí světa. Křehkost, dokonalost, čistota, to jsou vlastnosti, které se tak rychle pošpiní. Vezměme si třeba psa a sníh, psa a hlínu... Špinavý sníh bude vždy více hlásat do světa. V tomto případě však nemáme sníh, ale Bellu a ano, psa, chápejme vlka, zda jste tu za Jacoba.
Bekk, Pro arnesis

 

Ó, já blázen štěstěny

Ó, já blázen štěstěnyPřekonali překážky, vyhnuli se smrti. Teď zpečetí své osudy a mohou být navěky spolu. Pocity jednoho upíra, který v obleku stojí před oltářem a chystá se vstoupit do něčeho tak přenádherného, jako je posvátný svazek manželský. Edward a náhled do jeho duše.

 

Remained

RemainedMaria. Je známá jako zlá, egocentrická žena, toužící jen po území a moci. Ale i ona musela čelit velké nepřízni osudu. I ona měla kdysi rodinu a druha, kterého milovala nade všechno na světě. Jak se asi cítila, když po zradě svých přítelkyň a odchodu Jaspera opět zůstala sama?

 

Proč jsem to nebyla já?!

Proč jsem to nebyla já?!Jacob jednou v lese potkal poloupírku Renesmé, zamilovali se do sebe, ale Jake se potom otiskl a Nessie to nebyla... Nessiiny pocity...

 

Kam se poděla ta víra?

Kam se poděla ta víra?Vše je pryč, veškerá víra a naděje. Při bitvě byli Cullenovi poraženi a Renesmé s Jacobem zůstali sami... Jakou příchuť má ta prohra?

 

L'amore uccide

L'amore uccideJe to o Belliných pocitech, když Edward odešel. A taky o tom, k čemu nás může nešťastná láska dohnat... Je to moje první poezie, tak prosím s rezervou... ;D ValentinaVolturri

 

Sněžný anděl

Sněžný andělTanya a mé podání její osoby coby sněžného anděla.
Becky

 

Chodím nebem

Chodím nebem„Nedívej se,“ zašeptal čtenář myšlenek. Zavřela jsem oči.
U každého hledám šťastný konec a přitom mi růžovounce nalakovaný happy end přijde kýčovitý. Stejně si ale myslím, že Bree by zasluhovala trochu z toho opojného oparu štěstí. Nevěřím v nebe pro lidstvo, věřím v nebe knižních postav. Finnick, Bree, Prim, Foxface, Diego, Ren...
Becky

 

Za devatero horami

Za devatero horamiVždycky mě svým způsobem podivným fascinovala Leah. Vůči mě vždy vysílala antipatie, což se stává... málokdy. Takže o Leah Cleawaterové. Krátké, dětské rýmky, ale zaplavila mě lenost nebo spíše nulová viditelnost, co se týče nějakých obstojnějších obratů. Nepříliš duchaplné, nesrovnávejte to ani s tím, co normálně nese mé jméno.
Prozatimně vyštavená Beckyna

« Předchozí  1 ... 5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 ... 110   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!