Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Svetlo či tma?! - 16 - Pravda

Pravda

Nedokázala som zformulovať žiadnu normálnu odpoveď, ale on to vyriešil za mňa, pomaly mi dal okuliare dole a zahľadel sa mi do očí, ale ja som ich zavrela skôr ako to mohlo prísť, to prehliadanie, to všetko, tá bolesť, bála som sa že sa neudržím. Ale neudržala som sa v inej veci, jemne som mu nahmatkala krk, išla vyššie po brade až sa obama rukami dostala ku obrysom jeho tváre.

 

Pritiahla som si ho bližšie a jemne mu perami obkreslila tie jeho, ústa som na jeho nechala až primoc dlho, a on si ma nedočkavo pritiahol bližšie, až nakoniec som skončila v jeho lone a posúvala sa čoraz bližšie a bližšie, nechcela som aby nás čo i len malá štrbinka oddeľovala, bolo to tak neskutočne skutočné.

 

Pomaly som skončila s mojím...ehm...experimentom? a vyšiel pozitívne, zareagoval tak ako som chcela, po pravde neviem si predstaviť čo by som robila keby zareaguje inak.

 

Ani som sa na neho nepozrela ale ihneď siahala po okuliaroch, nechcela som ešte teraz riskovať možno neskôr, nasadila som si ich a už konečne sa na neho pozrela, on sa  tak krásne usmieval, týmto úsmevom mi pripomínal detské šťastie, naozaj sa tak tváril, žiadna pretvárka, iba čistá úprimnosť.

 

Nebezpečne blízko sa ku mne nahol a znovu preťal môj tok myšlienok, už som tam mala len jednu – jeho!

 

Bol taký jemný, nežný, láskyplný. Po chvíli sa odtiahol a znovu sa mi zahľadel do očí a pevne okolo mňa obmotal ruky aby ma mohol objať. Moja najkrajšia chvíľa v živote dosiahla nové rozmery.

 

„ ďakujem..“

 

Zašeptala som omámená láskou, odtiahol sa a nechápavo na mňa hľadel a tak som sa musela dať do vysvetľovania.

 

„ ďakujem za to že si ma zachránil pred prázdnou večnosť, pred večnosťou bez lásky, ďakujem za to že si odohnal moje utrpenie, i za to že si mňa a Maggie zachránil. Ďakujem za to že si tu teraz pri mne, a že si mi dovolil ochutnať aj z iného pohárika ako je len ľútosť, strach či žiaľ.“

 

Dopovedala som na konci z dychom, len sa pousmial a so smiechom odpovedal.

 

„ Netáraj už prosím ťa!“

 

Nechápala som , ale v tej chvíli sa mi na krk prisali Ethanove lačné pery, a pokračovali až ku mojím ústam. Pootvorila som pery a nechala sa ním ovládnuť, bol to ten naliehavý a chtivý bozk.

 

Je pravda že aj ja som ho chcela a moc. On bol taký neobyčajný, a tým bol krásny. Odtiahol sa odo mňa a znovu ma kolísal vo svojom objatí, úplne som vypla, bolo mi jedno že je tu Maggie, že sú tu Dunstnový, teraz bol tu pre mňa len on , jeho pery, jeho krása, jeho ruky obmotané okolo mňa jeho oči pozerajúce na mňa zo všetkou nehou a láskou sveta a jeho nebijúce ale za to bláznivo milujúce srdce...

ďalšia časťSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Svetlo či tma?! - 16 - Pravda:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!