Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » V objatí demona - 2. kapitola

V objatí demona - 2. kapitolaEdward má s Bellou zvláštne plány (nejde ani tak o sex). Dúfam, že sa vám aj táto kapitola bude páčiť. :-*

Únava, bolesť, možno mierny strach – to všetko boli emócie, ktoré sužovali jej vnútro. Stále nemala poňatia kde a ako dlho ju bude držať zavretú. A hlavne, či budúcu návštevu prežije. Kým pri nej nie je, môže triezvo uvažovať, ale keď príde, nedokáže zachovať aspoň aký-taký pokoj. Presne, ako keď sa topiaci človek chytá slamiek, aj keď vie, že je to len dočasné riešenie a keď ho voda odnesie ďalej od brehu, bude koniec.

Odrazu sa otvorili dvere a dnu vošiel ten, kto si nezaslúžil iné, len napľuť do toho hnusného ksichtu.

Vošiel dnu, ležérne sa oprel o dvere a ruky si strčil do vreciek. Už na pohľad bolo jasné, že má hordy peňazí a môže si dovoliť všetko. Od drahého oblečenia až po beztrestný únos. Zazrela po ňom, na čo sa zaškeril a odlepil sa od dverí. Urobil pár krokov smerom k nej.

Bála sa ho, ale snažila sa to čo najlepšie zakryť. Určite to však vedel. Za ním sa objavil druhý muž.

„Dnes sa pohráme v trojici.“ Obaja sa zasmiali.

Pozrela som sa do zeme. Nechcela som sa na neho pozerať. Bola to beštia, hnusák, odpad.

Priblížili sa ku mne. Edward sa ku mne zohol. „Teraz pôjdeš s nami. Nebudeme ťa jebať v tejto... miestnosti?“ A začal sa smiať. Idiot, vysmieval sa mi. Smial sa mi, že nemám na výber, musím zostať v tejto miestnosti, kým ma on nezoberie inam. Smial sa mi, pretože on je pán situácie.

Prešli sme krížom cez celý dom. Keď muž, ktorý sa mi nepredstavil (niežeby mi to vadilo), otvoril dvere, predo mnou sa objavila izba plná erotického náradia. Striaslo ma. Miestnosť bola plná bičov, latexových oblečkov, vibračných vajíčok, pút, svoriek a mnohých iných vecí, čo ani neviem, na čo sa vlastne používajú. Chcela som utiecť, naozaj chcela, ale aj tak som vkročila do miestnosti. Bola som zmierená s tým, čo sa má stať.

„Začneme pomaly, najprv sa naučíš, aké je to s dvomi mužmi naraz. A okrem toho som sa ti nepredstavil, som Damian.“

„Bože, tak ju vyzleč, ja fakt nemám náladu sa hrať!“ zavrčal na Damiana Edward.

„Prestaň! Ak chceš, aby som ti pomohol, buď slušný!“ okríkol ho Damian. Obľúbila som si ho už len preto, že sa postavil Edwardovi.

„Teraz sa s Edwardom pôjdeme na chvíľku porozprávať, ty sa zatiaľ zobleč a ľahni si na posteľ,“ usmial sa na mňa a odišiel aj s Edwardom.

Nechcela som sa zobliecť, ale pri Damianovi som mala aspoň nádej, že nebude surový ako Edward. Pomaly som sa vyzliekla, zašla do kúpeľne a nakoniec si ľahla na posteľ. Snažila som sa myslieť na niečo iné než na to, že o chvíľku vojdú do izby a budú po mne chcieť bohviečo.

Prešlo niekoľko minút a ja som začala byť čím ďalej, tým viac nervózna. Čo ak tu chcú niečo doniesť? pomyslela som si. Tú možnosť som však zahnala, predsa tu majú toľko vecí, že nie je možné, aby sa tu niečo nenachádzalo.

Stále sa nevracali a to som tu bola minimálne dvadsať minút. Možno ma tu len tak nechajú oboznámiť sa s „prostredím“, pomyslela som si. Chvíľku nato do izby vošiel Damian.

„Tak, princezná, pozerám sa, že si sa mi pripravila. To som rád. Nie, nie, lež!“ povedal, keď som sa chcela posadiť, aby som na neho lepšie videla.

Jediné, čo som v tomto momente vedela, je, že určite nebol oblečený a že Edward nie je v miestnosti. Tá druhá časť ma potešila. Predsa som opäť nestála o modriny a krvavé šrámy. Aj keď, aj Damian mi mohol ublížiť, tým som si bola istá. Nedal mi však veľa času na premýšľanie.

Ľahol si ku mne a ja som sa k nemu pritisla. Priťahoval ma, bol ako môj opačný pól. Musela som sa ho dotýkať, bozkávať jeho telo. Vrhla som sa mu na krk a bozkávala jeho pokožku. Pod jeho rukami a ústami mi začali tvrdnúť bradavky. Siahla som mu do rozkroku. Bol ako skala. Hladila som ho a zároveň sa pritisla k ruke, ktorou ma tam dole začal spracovávať. Prechádzala som po ňom rukou a chvela sa nedočkavosťou.

„Ja ťa chcem!“ prikázala som mu. Na nič nečakal a prudko do mňa vstúpil. Vykríkla som. Nečakala som tak prudký vpád. Chytila som sa jeho ramien. Prirážal ako stroj a ja som musela kričať. Takto dobrý sex som ešte nemala, hotová slasť. Vyvrcholila som, zalapala po vzduchu. Nekončil, prirážal ďalej a ja som vedela, že sa rútim nebezpečnou rýchlosťou naproti slasti, ktorú mi dával. Neprestával môjmu telu dávať čistú vášeň. Znovu ma priviedol k vrcholu, teraz však vyvrcholil aj on.

Buchli dvere a v nich sa objavil Edward.

„No, priateľ môj, toto sa ti proste podarilo. Chcem ísť do trojky.“

Preľakla som sa, nechcela som ho pri sebe.

„Dobre, ale nezabudni, že jej nesmieš ublížiť!“ povedal hlasom chladným ako ľad.

Vyšiel zo mňa a posadil ma. Bol presne predo mnou. Edward sa zobliekol a sadol si za mňa. Jeho ruky začali prechádzať po mojich prsiach a ja som sa neubránila zastonaniu.

Damian ma sledoval, zatlačil ma na Edwardovo rameno a ja som sa musela oprieť. Zašiel mi jazykom do pupku a ja som sa rozplývala. Ani neviem ako, ale ruka sa mi zamotala do Edwardových vlasov. Zajakávala som sa, toľko slasti, netušila som, či sa po tomto zážitku budem vôbec vedieť dať dokopy. Akoby ma pomalinky rozoberali na niekoľko kúskov a ja som sa nedokázala poskladať.

Damian mi bozkával prsia a Edward ma hladkal po stehnách, čím ďalej, tým viac sa dostával bližšie k môjmu centru. Bolo to trápenie. Aj keď som vedela, že ho mám v tento moment odstrčiť, chcela som viac. Bola som slabá, mali ma pevne vo svojich sieťach. Napla som sa a zavzdychala. Edward dokončil svoju púť a jeho prsty skončili v mojom vnútri. Damian zintenzívnil spracovávanie mojich pŕs. Zaťahala som Edwarda za vlasy a Damianovi sa snažila rozdriapať chrbát. Bolo to tak intenzívne. Stonala som, užívala som si to. Každý ich pohyb, každú vlnu rozkoše, každú jednu, ktorá sa valila cez druhú. Blížil sa mi orgazmus a vtedy sa Edward s Damianom vymenili. Edward ma predo mnou stále spracúval a Damian mi bozkával krk. Vykríkla som v orgazme. Vtedy do mňa Edward vstúpil a Damian odišiel z izby, to som však vtedy nevnímala. Zaujímal ma vtedy len Edward a to, čo so mnou robil. Kričala som, bolo to úžasné. Bol surový, ale v tom príjemnom slova zmysle. Ani neviem kedy a bola som opretá o stenu.  Edward do mňa búšil ako divý, nemohla som popadnúť dych. Triasla som sa a prežila niekoľko orgazmov za sebou. Keď sa do mňa vystriekal, položil ma do postele, vyšiel z izby a zamkol ma. Akoby som aj mohla odísť s tými rozklepanými nohami a rozvraveným telom.

 

Edward 

„Je dobrá, ale myslíš, že bude pokračovať dobrovoľne?“ zasmial som sa. 

„Ani dnes by s tebou nešla, keby som na ňu nepoužil svoj dar!“ zasmial sa teraz pre zmenu ten debil. 

„Povedal som, že ten dar nemáš použiť!“ zavrčal som na neho. 

„Musela ťa vidieť inak ako len debila, čo ju tu drží a ubližuje jej. A to sa stalo! Nepokúšaj moje nervy, Edward!“

Neznášal som toho hajzla, ale na to, čo som chcel spraviť s Bellou, som ho potreboval. Bohužiaľ. 


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek V objatí demona - 2. kapitola:

 1
8. sss
05.11.2014 [22:57]

Emoticon Emoticon

7. simona
01.11.2014 [21:56]

Úplne paráda rychlo dalsiu kapitolu ;)

6. miky
15.10.2014 [20:37]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. Nessienka admin
06.07.2014 [21:44]

NessienkaČlánok opäť vraciam.
Stále si si neopravila to, čo ti vypísala Satu. Takže si to veľmi pozorne prečítaj a som si istá, že veľmi rýchlo prídeš na to, v čom je chyba.
Až potom zaškrtni, že je článok hotový.

4. Satu admin
09.06.2014 [22:27]

Satumajka587, nechcem ťa nijako uraziť, a možno už istý čas čakáš na publikáciu, lenže... Je pekné, že máš korektora, len by si ho mohla požiadať, aby ti dané chyby vysvetlil, aby si ho časom už nemusela potrebovať.
Okrem toho, presne som ti vypísala chyby, tak by bolo fajn, ak by si sa na ne sama pozrela, opravila si ich a až potom nám poslala článok naspäť, ju?
Neber to v zlom, prosím.

Jop a drobnosť, za názov si zodpovedná ty, keďže si sem poviedku nahadzuješ sama, a máš ho permanentne zle napísaný.

Tak si, prosím ťa, oprav chyby, ktoré som ti vypísala a až potom opäť zaškrtni "Článek je hotov", skôr nie.
Veľmi pekne ďakujem a snáď som ťa neurazila. Emoticon

09.06.2014 [15:59]

majka587Niektoré chyby mám od mojej nemenovanej korektorky... takže za ne nemôžem. Ale ďakujem. :)

2. Satu admin
08.06.2014 [23:21]

Satu*plus perex - za čiarkou a pred že je medzera. Emoticon

1. Satu admin
08.06.2014 [23:20]

SatuVečer,

oprav si, prosím ťa, vypísané chyby. Hoci ich nie je veľa, sú takou tvojou raritou, prepáč. Tak šup:

*názov – V objatí démona, z oboch strán pomlčky sa píše medzera
*štvrtý riadok od vrchu – Presne ako… (zrejme ti tam vypadla čiarka a slovíčko keď, pretože takto tam niečo chýba, tak si to prezri)
*čiarky – sem-tam ti chýbajú, no občas ich pridáš aj na zbytočné miesto

Ďakujem, ďakujem. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!