Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Svetlo či tma?! - 18 - Škoda

Škoda

 

Nagel?!?!?... Chcela som použiť svoju schopnosť ale skôr než som sa o to mohla pokúsiť nás Ethan teleportoval. Boli sme u nich doma, vstala som a začalo ho búchať do hrude.

 

„ My sme tam nechali Maggie! Bonnie! Petra! Dana! Dokonca aj Sue! Prečo si nás teleportoval ,sakra?!“

 

Vrieskala som na neho naštvane a aj nešťastne...moja rodina... oni ju dostanú.

 

„ Vráť ma späť!“

 

Zvrieskla som posledný krát, Ethan si ma pritiahol ku sebe bližšie.

 

„ Kei..keby tam ostaneme tak dostanú aj nás, nebol tam sám, teraz sa neboj, mi ich nájdeme, len sa najprv upokoj, neboj sa“

 

Už šepkal, obrátila som oči na neho, až teraz mi to všetko došlo, že on vlastne nás všetkých týmto činom zachránil, pobozkala som ho a potom sme sa už začali dohadovať na pláne.

 

„ Zavolám jednému známemu, volá sa Leo, je preborca vo vyhľadávaní, dokáže ti nájsť hocijakého upíra na svete, je to jeho schopnosť, a potom sa dohodneme čo ďalej, budem asi musieť ešte nejakých iných známych zavolať, veľa upírov mi dĺži, takže hádam to nebude problém, a dosť aj dĺži Danovi, takže dúfam že sa nám to podarí, len teraz mi povedz o tom aké majú schopnosti nech viem koho mám proti nim povyberať.“

 

Porozprávala som mu o Nigelovi a jeho schopnosti meniť sa ala chameleón, potom Kasandrina bolesť, Ernest a jeho sila, Phil a uspávanie a Shellyine sympatie. Tak a teraz čo s nimi. Ethan mi povedal o Rayovi a jeho schopnosti štítu, ale tento štít pôsobil iba na telesné ublíženie, takže z krku máme Ernesta a Kasandru, a čo zo Shelly Philom a s Nagelom?

 

Dohodli sme sa  že tých si už sami podáme, ťažké to bude s Nagelom, lebo nás bude mýliť, a taktiež z Philom.... Dúfam že to dopadne dobre.

 

S Ethanom sme sa začali teleportuvávať po celej zemi a hľadali sme jeho známych. Prvého sme boli navštíviť Lea, je to taký vyšší, pekný blonďák, z dušou puberťáka, ihneď súhlasil keď sme za ním s touto prosbou prišli, spolu s ním sme zobrali aj jeho priateľku Daphne, ktorá dokázala prikazovať prírode, takže ďalšia super vec do boja.

 

Ďalej sme sa vydali do Mexika , kde sme o pomoc požiadali Raya, taktiež súhlasil, ku nemu sa pridali jeho akože „rodičia“ Mia a Stephen, Mia má skvelú schopnosť, dokáže totižto vrhať blesky, ďalšia výpomoc, a Stephen, ten dokáže predpokladať ťahy iných, niečo ako jasnovidec, hoci na poslednú chvíľu ale aj to nám istotne pomôže.

 

Potom sme pokračovali v Európe, slnečným Talianskom, kde sa  ku nám pridal Ethanov dávny kamarát Marco, jeho schopnosť je vlastne odtláčanie pomocou istých tlakových vĺn, upíra táto tlaková vlna dokáže ochromiť na pár minút a toho by sme práve mohli využiť.

 

A tak sme docestovali, vrátili sme sa spoločne aj s našími novými „ priateľmi“ domov. Rozpovedali sme im plán ktorý sme s Ethanom vymysleli. Leo bol zatiaľ hľadať stopy. Potom sme každému nechali čas na rozhodnutie sa, nikto neodstúpil a všetci boli nadšený.

 

A potom sme už len čakali, každý inak, a inde, niektorý si ešte zašli na lov doplniť si sily. A ja som čakala, čakala na Lea ktorý príde s tým že ich našiel, že našiel stopu ktorá nás privedie ku nim, a my ich zachránime, tak takto som čakala v Ethanovom náručí.

 

ďalšia časťSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Svetlo či tma?! - 18 - Škoda:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!