Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Pozor, je tehotná! - 1. kapitola

Pozor, je tehotná! - 1. kapitolaTeenStar a Forevergirl vám prinášajú novú poviedku! Bella a Edward – šťastne zaľúbený pár v poslednom ročníku na škole vo Forks. Bella sa konečne pred pár dňami dočkala noci, ktorú strávili jedna duša, jedno telo. No pár týždňov po tom sa začnú jej nálady až príliš meniť. Môže za to ich spoločná noc a stalo sa to, čo nikto nečakal? Oddychová poviedka plná vtipu, neustále Belliných meniacich sa nálad, ktoré budú Edwarda dostávať do zúfalstva. Ale on ju nadovšetko miluje a ostáva mu len vydržať to. Jej zmeny nálad budú totižto hlavnou zvláštnosťou jej tehotenstva s jej milovaným upírom.

1. kapitola

 

Kde mám, do riti, zase tie okuliare? Vonku konečne svieti slnko a ja ich práve teraz nemôžem nájsť. Veď som ich držala pred chvíľou v ruke! Kašlem na to, o chvíľu je tu Edward a ja vôbec nestíham.

Schmatla som do ruky vak a letela dolu schodmi. Z kuchyne už išla čerstvá vôňa kávy. Vidím, že Charlie sa už zlepšuje, keď vie uvariť okrem čaju aj pitnú kávu. Šľahla som ten vak na stoličku vedľa Charlieho, ktorý v momente nadskočil, ako sa zľakol, keď som ho vyrušila v čítaní bulváru.

„Dobré ráno, Bells,“ pozdravil ma trochu naštvane.

„Ahoj, Charlie. Hlavne ma nezdržuj, nestíham,“ upozornila som ho, pribehla k chladničke, zobrala som si len jogurt a posadila sa k nemu.

„Záhadou je, že keď tu spí Edward, si už o hodinu skôr hore so širokým úsmevom na tvári,“ okomentoval to sucho, ale stále mal pohľad zapichnutý v novinách.

„Máš snáď nejaký problém s Edwardom?! skríkla som naňho v návale hnevu, ktorý mi zrazu prešiel celým telom z jeho slov.

„Nič také som nepovedal, Bells, a láskavo po mne nekrič. Čo ti zase je? Aha, už viem, ženské problémy...“

A to  som už bola červená. „O čom to tu melieš, Charlieš?!“ kričala som po ňom znovu. S hrmotom som odsunula stoličku a postavila sa. Do koša som hodila jogurt, lebo sa mi zdal nejaký zvláštny, asi bol po záruke.

Obula som sa, Charlieho brblanie som ignorovala, zobrala si tašku a išla von. Už tam stál v celej svojej kráse, opieral sa o auto a mal široký úsmev na perách. Aj keď môj drahý poloupírik určite počul, čo sa dialo v dome, tak určite vie, že som sa dobre nevyspala.

„Dobré ráno, anjelik.“ Podišiel ku mne, rukami objal môj pás a konečne ma pobozkal. Ach, presne toto som potrebovala. Nejako som sa vžila do toho bozku, až mi ruka putovala pod jeho košeľu. Hrdelne sa zasmial a trochu sa odtiahol.

„Čo keby sme po škole zašli k nám, máme voľný dom až do zajtra, u Charlieho to vybavím.“ Mrkol na mňa a ja som sa musela zachvieť od vzrušenia.

„Môžem len súhlasiť.“

Ešte raz ma pobozkal a išli sme do auta, stíhame to len tak-tak. Posadila som sa vedľa neho a hlavu mu položila na rameno. Zrazu som sa cítila tak šťastne, robí so mnou jednoducho zázraky. Už celý rok a pol prežívam tie najdokonalejšie a najšťastnejšie hodiny svojho života. Neviem si predstaviť život bez Edward Cullena, ktorý túži len po mne, ktorý je zaľúbený len do mňa a to už navždy. Táto myšlienka ma dokáže urobiť ešte šťastnejšou, než to je možné.

Na parkovisko sme prišli medzi poslednými, Edward mi otvoril dvere a ja som vystúpila.

„Debilné slnko, teraz mi oči vypáli,“ mrmlala som si popod nos.

„Prečo si nedáš okuliare?“ spýtal sa so smiechom.

„Nemohla som ich ráno nájsť. V jednu chvíľu ich mám v ruke a druhú sú niekde v riti.“

A on sa veselo rozosmial, naštvane som po ňom švihla pohľadom. „Je tu niečo smiešne?!“

„Prepáč, ale tie okuliare máš na hlave,“ poznamenal so smiechom. Zmätene som si siahla do vlasov. A boli tam!

„Musíš sa stále rehotať?!“ sykla som po ňom, vytrhla som sa z jeho objatia a kráčala pred ním rýchlym tempom do školy. No nech si robia všetci zo mňa srandu.

„Na čo čumíš?!“ skríkla som po jednej krave, ktorá na mňa pobavene čumela ako sprostá. Vrazila som do triedy do poslednej lavice, kde som šľahla tašku vedľa lavice a posadila sa na svoje miesto. Z predných lavíc sa ozval chichot, keď vošiel Edward do triedy, ale ja som ho ignorovala. Chcel sa posadiť ku mne, ale zastrčila som stoličku nohou naspäť.

„Choď si sadnúť k tým chichotajúcich kravám!“ zavrčala som naňho, z tašky som vytiahla mobil so slúchadlami a pichla som si ich do uší. Edward si so zmäteným výrazom  sadol do vedľajšej lavice vedľa jedného chalana. Trochu ma potešilo, že si nesadol k žiadnej tej krave so zmaľovaným ksichtom.

Neviem, čo to so mnou bolo. Celú hodinu som bola mimo, jednu chvíľu som bola naštvaná na celý svet a druhú som smutne pokukovala po Edwardovi, ktorý si, našťastie, celú hodinu všímal len a len mňa so zmäteným a trochu smutným výrazom.

Konečne zazvonilo, ja som k nemu okamžite pribehla a pevne ho objala. Bože, čo to so mnou bolo?

„Si v poriadku?“ šepol mi do vlasov nežným hlasom.

„Myslím, že nie. Prepáč mi to, neviem, čím to je.“

„To je v poriadku, nebude to náhodou tými... ehm, ženskými problémami?“ spýtal sa opatrne. Strelila som po ňom opäť naštvaným pohľadom. Jasné, najprv Charlie, teraz aj on.

„Keď sa žene menia nálady, musí mať hneď ženské problémy? A vám chlapom dnes už úplne šibe? Idem na toaletu!“ Opäť som sa mu vytrhla, tašku som mu dala do ruky a vyšla z triedy. Nikto tam našťastie nebol, musela som si tvár prepláchnuť studenou vodou.

Hm, ale žeby mal Edward pravdu? Počkať, mala som to dostať na začiatku septembra a už je koniec... Do riti! Nie, nie, Bells, spala si s upírom... teda poloupírom, ale pokiaľ dobre vieš, tak ťa uistil on a dokonca aj Carlisle, že nie je možné, aby si otehotnela, tak ste ani ochranu odvtedy nepoužili nikdy.

Ale čo ak sa stalo nemožné? Uf, začínam asi blúzniť. Zazvonilo na hodinu a ja som od ľaknutia nadskočila. Prehrabla som si vlasy, nasadila pokojný výraz a vybrala sa von. Edward čakal oproti s ešte viac zmäteným pohľadom.

„Miláčik, si naozaj v poriadku?“

„Budem v to dúfať,“ zabrblala som a ťahala ho na ďalšiu hodinu. A takto to šlo celý deň, už som Edwardovi dovolila sadnúť si ku mne, ale s tými náladami to bolo ešte horšie, čo aj zhoršovala myšlienka, či nie som tehotná. Vtip bol v tom, že som z toho nebola vôbec vystrašená. Keď som si predstavila malého chlapčeka s bronzovými vláskami... No dosť už!

Na poslednej hodine som sa dokonca pristihla, ako si hladkám bruško. Edward sa na mňa zvláštne pozrel, tak som rýchlo odtiahla ruku a robila sa, že dávam pozor na výklad učiteľa. Možno by som mala zájsť hneď po škole ku Carlisleovi do nemocnice, ale ako to zatajiť pred Edwardom?

A vtedy mi zavibroval mobil, bola od Alice. Trochu som sa otočila, aby mi Edward nevidel na mobil a otvorila som si novú správu.

O chvíľu mu zavolám, že potrebujem jeho pomoc, ty si zoberieš jeho auto a skočíš do nemocnice. Ach bože, Bella, ak je pravda to, čo som videla, tak sa asi zbláznim od radosti. Držím palce!  Alice

Čo videla? Videla nás s malým dieťatkom? Som naozaj tehotná? Musela som si strčiť prsty do úst a hrýzla som si nechty, pokiaľ na mňa Edward nesúhlasne pozrel.

„Kto ti písal?“

„Ehm...  Charlie, vraj mám prísť po škole domov, než pôjde do práce,“ zaklamala som mu. Neuveril mi to, videla som mu to v očiach, ale nepovedal nič,  len si ma podozrivo premeriaval.

Po zvonení Edwardovi presne na sekundu zazvonil mobil.

„Alice?“ spýtal sa a ja som netrpezlivo čakala.

„Vy ste ešte neodišli? Aha, na koľko ma potrebuješ? Dobre, budem tam,“ hovoril do telefónu, ale tváril sa strašne podozrivo.

„Alice niečo potrebujem, zober si moje auto a choď domov, prídem tak za hodinu za tebou,“ oznámil mi posmutnelo. Pobozkal ma na čelo a nenápadne kráčal k lesu a potom len zmizol.

Nasadla som do jeho auta a opatrne sa vybrala smerom k nemocnici. Bože, bála som sa, že niekde vrazím s týmto „tankom“, niekedy mám pocit, že ho má Edward  radšej ako mňa. Samozrejme, že by mi to hneď vyhovoril. Zaparkovala som pred nemocnicou, automaticky ma oblial pot a ruky sa mi triasli od strachu. Zamkla som auto a pomaly kráčala dnu. Našťastie tu bolo len pár ľudí, na konci chodby som zaklopala opatrne na Carlisleove dvere.

„Poď ďalej, Bella,“ ozvalo sa zvnútra.

Zatlačila som na kľučku a vošla som dnu. „Ahoj. Ja... ja...“ Och, asi to zo seba nedostanem.

„Pokojne, Bella. Alice mi volala, že prídeš, aj keď nechápem, prečo znela tak nadšene. Vyzeráš, že každú chvíľu odpadneš,“ poznamenal starostlivo. Radšej som sa posadila oproti nemu.

„Ja si myslím, že som tehotná,“ šepla som a čakala inú reakciu. Okamžite sa ma začal vypytovať tie ich obľúbené lekárske otázky. Zobral mi krv, ale niečo v jeho tvári mi nahováralo, že už aj bez výsledkov krvi je to jasné.

„Myslíš, že to je možné?“ spýtala som sa, keď niečo zapisoval do karty a krútil pri tom hlavou.

„Ak mám byť úprimný, tak áno. Edward je síce poloupír, ale myslím, že je schopný splodiť dieťa, ale to ma doteraz ani len nenapadlo. Keby som vedel už skôr...“ povzdychol si a chytil si tvár do dlaní.

No a čo teraz? Ako to povedať Edwardovi? Opustí ma? Bude chcieť, aby som išla na potrat?

„Bella, si v poriadku?!“ spýtal sa ma Carlisle opatrne, keď som sa nervózne hrala s prstami a mala som pocit, že omdliem.

„Do riti, nepýtajte sa ma už všetci túto otázku?! Som očividne tehotná s poloupírom! Môžem byť v poriadku?!“ kričala som po ňom a mávala rukami okolo seba ako nejaký psychopat.

A zrazu som sa len rozplakala, vzlykala som ako o život a rukami si hladila bruško. Carlisle sa posadil ku mne a jemne ma objal okolo ramien. Revala som mu do ramena, keď sa rozleteli dvere. Edward! Do riti, čo ten tu robí? Ja Alice asi zabijem!

„Čo sa deje?“ spýtal sa vystrašene môj upír, ktorý si ku mne  kľakol a celú si ma premeriaval. Carlisle na mňa mrkol, očividne si chránil myšlienky.

„Myslím, že by ste si to mali vyjasniť sami,“ podotkol Carlisle a odišiel. Edward sa okamžite posadil vedľa mňa, chytil ma za pás a posadil si ma na kolená.

„Čo sa deje, láska? Ublížil som ti?“


Najskôr by som chcela ja osobne poďakovať TeenStar, že sa dala so mnou na túto poviedku a konečne sa nám vrátila!

Dúfam, že sa vám kapitola páčila, zatiaľ sa len rozbiehame...

Takže chceli by ste pokračovanie?


Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Pozor, je tehotná! - 1. kapitola:

 1
22.01.2016 [22:26]

Emoticon Emoticon

08.05.2012 [13:34]

VampiresLoveTo je super ... Emoticon Už teďka z toho nemůžu Emoticon.

60. Kaja
05.05.2012 [14:15]

urcite pokracovani je tó nadhera moc se mi to libi

29.04.2012 [9:06]

KimberlyZajímavé... Rozhodně si přečtu pokračování! Emoticon

58. Prue
27.04.2012 [20:39]

Užasnýýý!!!! Emoticon Emoticon Emoticon

25.04.2012 [20:03]

SummerLili Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.04.2012 [13:24]

SilvarenHolky, to bylo bezva! Emoticon Emoticon Královsky jsem se bavila Emoticon Emoticon Emoticon

55. Wera
25.04.2012 [12:39]

Weraúžasné honem pokračování Emoticon Emoticon

24.04.2012 [16:24]

SemiskaMoc pěkný, o zážitky tu nebude nouze, jsem zvědavá, jak to vezme. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.04.2012 [14:49]

ForevergirlDievčatá, moc, moc vám ďakujeme. Ja osobne som fakt nečakala, že sa vám to bude tak páčiť. Emoticon
Ďalšia kapitola už čaká na schválenie. Emoticon

24.04.2012 [14:05]

ShindeenUž když jsem si přečetla perex, byla jsem si stoprocentně jistá, že tohle bude naprosto dokonalá povídka, protože vy dvě jste obě opravdu úžasné autorky; no a první kapitola mě v tom jen utvrdila. Emoticon Bylo to perfektní! Emoticon Emoticon
Jak se zdá, s Bellou a jejími náladami si nejspíš ještě pořádně užijeme a upřímně - už teď se nemůžu dočkat, co všechno se z těch slabých chvilek ještě vyklube. Emoticon Doufám, že Edward bude jako pravý nastávající tatínek vždycky po ruce, protože - co si budeme nalhávat - nejspíš se těším ze všeho nejvíc na to, co všechno právě jemu Bella naloží... Emoticon Emoticon A taky tajně doufám, že i Emmett v této povídce dostane nějakou malou roličku. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Charlie jako otec svou hláškou o ženských problémech opět nezklamal. Emoticon Jsem ale opravdu zvědavá, jak zrovna on zareaguje na tu radostnou zprávu. Emoticon Emoticon
Tak nás dlouho nenapínejte. Emoticon Už se moc těším na další kapitolu! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

51. Alena Horvathová
24.04.2012 [12:10]

Jste bezvadní uplně vám zavidím Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.04.2012 [11:56]

Michaela36 Emoticon Emoticon

23.04.2012 [21:56]

áááááá to je kouzelný Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

48. stefi
23.04.2012 [20:06]

stefi Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.04.2012 [17:49]

BellaSwanCullen8úžasné Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon teším sa na pokračovanie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.04.2012 [17:37]

77Alex77Moja milá, ja by som sa chcela poďakovať tebe, že si sa na tento web vrátila ako autorka a to hneď s dvoma skvelými poviedkami!Toto je fakt originálny nápad, milujem také vtipné poviedky Emoticon Emoticon Už len úvodná kapitola a Charlie a Edward to majú s Bellou ťažké.. Emoticon Emoticon To čo potom bude? Emoticon Strašne sa teším na tú scénu, keď sa Charlie dozvie, že je jeho dcéruška tehotná. Emoticon Nebudem tu písať, ako skvelo píšeš, to vieš aj sama...Fakt to vyzerá na super poviedku! Emoticon Emoticon

45. Adus15
23.04.2012 [17:19]

Adus15jezusi TO JE KRÁSNÝ! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

44. BethanyCullen
23.04.2012 [17:15]

jasne pokracovat! pokracovat! pokracovat! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

43. ---Veronika---
23.04.2012 [16:54]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.04.2012 [16:27]

SolisUmbraMno For... Si dobrá! Ten Charlieš ma fakt dostal! A teším sa na ďalšiu časť! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon A mám rada také náhle výbuchy na začiatku.. Potom sa to ukľudní (aspoň myslím) a bude fajn. Teším sa, čo Teen zase vytiahne zo svojho tvorivého mozgu... Držím palce! Emoticon Emoticon

23.04.2012 [16:22]

AngieCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.04.2012 [16:08]

daslli141Super nápad a spracovanie ešte lepšie... neviem sa dočkať pokračovania Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

39. Sal333
23.04.2012 [15:58]

úžas! Jasné!!!pokračuj!neviem sa dočkať! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

38. linduska810
23.04.2012 [15:40]

WOW tak určite pokračuj je to super Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon chudáčik Edward takto ho vystrašiť Emoticon Emoticon

37. MM
23.04.2012 [15:26]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.04.2012 [14:58]

Danka2830Tak to bola veľmi chutná úvodná kapitola Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon ... určite pokračovanie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

35. Bells
23.04.2012 [14:53]

jasne pokracovanie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

34. leluš
23.04.2012 [14:14]

pokračovanie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

33. paulus
23.04.2012 [13:49]

paulusjasné!! určite pokračujte vyzerá to byt zaujmavé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon super! rýchlo dalšiu kapitolu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

32. Mňamka
23.04.2012 [13:27]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

31. Cullenka
23.04.2012 [12:15]

Ublizil jsem ti ?? Emoticon Ten Edward je zlaty! Ta povidka me zacina velice zajimat! Moc hezke! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30. viki
23.04.2012 [11:36]

Hezký !

29. mona
23.04.2012 [10:19]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28. martty555
23.04.2012 [8:39]

ano rýchlo pokračovanie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.04.2012 [1:13]

AfroditaAliceCullenTy jo... Emoticon Emoticon No tak jako určitě musíte napsat pokračování, protože když se do něčeho dáte vy dvě holky, tak to musí dopadnout skvěle, takže já už se těším na pokračování. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.04.2012 [0:33]

ctenarkaDokonalé, honem další díl Emoticon Emoticon

25. Lena
23.04.2012 [0:05]

To si piš, že chtěli. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.04.2012 [23:28]

Sanasaminááááááááááááááááááááááááááááádhera rýýýýýchlo pokračko prosím prosím prosím Emoticon Emoticon

23. Ivy
22.04.2012 [23:13]

IvyJistěže pokračování chci Emoticon Jsme ráda, že se jste se vy dvě Teen a For vrátily Emoticon Emoticon . Těším se na další Emoticon . Už teď mi přijde komické Bellina naladovost a pokud tohle má být plné Belliny nestálosti v náladách a Edwardovi oddanosti budem uritě číst jedním dechem až do konce Emoticon .

22.04.2012 [23:11]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21. leila
22.04.2012 [22:53]

zacina to uplne skvele...tesim sa na pokracovanie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20. winna
22.04.2012 [22:43]

zajímavá téma.D rozhodně se těším na další díl. Bella nadávající ostatním do krav je poněkud nezvyklá v porovnání s její mírnou povahou.D

19.
Smazat | Upravit | 22.04.2012 [22:24]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. Lampas
22.04.2012 [22:17]

LampasZačína to neskutočne dobre Emoticon . Netrpezlivo čakám na ďalšiu kapču. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17. Kristinka25
22.04.2012 [22:06]

Neskutočne velmi sa tešim !!!! Som rada ze set spät Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.04.2012 [22:02]

jesikataáááááá to je super kapitola Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon tesim se na dalsi dil a doufam.ze bude brzy. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.04.2012 [22:01]

mima19974Jasné,že chceme pokračovanie!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.04.2012 [21:44]

kikuskaNo to sú mi novinky. Priznám sa, veľmi som sa tešila z návratu For a ona sa nám vracia aj Teen. To je super a ešte lepšie je, že máte ďalšiu dokonalú spoločnú poviedku. Emoticon Emoticon Emoticon Priznám sa, dievčatá, tá tehotná Bella s náladami ma vážne dostávala. Emoticon Emoticon Emoticon Kapala som z nej. Dokonalé. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13. Tyna92
22.04.2012 [21:43]

Jeeee, rychle další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon je to super Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12. Rena16
22.04.2012 [21:30]

Rena16hodně zajímavé honem další kapitolu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.04.2012 [21:26]

Irmicka1No to je super, jen pište dál už se těším. prostě neuvěřitelné. Honem další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10. Huny
22.04.2012 [21:22]

HunyHolky, vy dvě k sobě prostě patříte. Emoticon Jsem unešená z vaší spolupráce a ani u téhle kapitoly tomu nebylo jinak.
Edward má svatou trpělivost, ale jestli bude Bella takhle náladová i dál, tak jsem zvědavá, kam se půjde zahrabat. Vždyť to přeci nemůže vydržet žádný chlap a ani upír. Emoticon
Moc se mi to líbilo, těším se na pokračování.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. lucka2010
22.04.2012 [21:22]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. E.T.
22.04.2012 [21:21]

Vypadá to velmi zajímavě. Rychle holky pokračujte. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.04.2012 [21:19]

liongirlL Emoticon U Emoticon X Emoticon U Emoticon S Emoticon N Emoticon É

6. Maky
22.04.2012 [21:19]

Je to super, těším se na další :) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.04.2012 [21:17]

agathkapokračování určitě chceme Emoticon je to skvělý nápad a další plus je, že tuhle povídku bude psát tak skvělá dvojka Emoticon Emoticon Emoticonnavíc pohodových povídek je potřeba jako sůl Emoticon jen by se mi to možná ještě malinko víc líbilo, kdyby Bella nebyla sprostá Emoticon vím, že to k těm změnám asi patří, ale prostě mi to k Belle v téhle povídce tak nesedí, byla by daleko roztomilejší kdyby se jenom vztekala bez nadávek Emoticon

22.04.2012 [21:16]

CatherineCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.04.2012 [21:13]

dcvstwilightNejdřív... díky tobě, forever, protože díky tobě je Teen zpátky! Emoticon Děkuju, děkuju, děkuju! Emoticon Šak já jí to už vytmavím! Emoticon

Jinak... krásné, krásné, krásné! Emoticon Emoticon Emoticon Mám najednou lepší náladu! Emoticon Pane jo, jdete na to hopem, ale to se mi líbí! Emoticon A Edward jak zareaguje... to by mě zajímalo! Emoticon Emoticon

2. addycullen
22.04.2012 [21:12]

Nádhera!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. kati
22.04.2012 [20:51]

Už první kapča byla super. Moc se těšim na pokračování, vypadá to slibně. To bude sranda. Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!