Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Omlouvám se - 15. kapitola Kumbálové přiznání

Omlouvám se - 15. kapitola Kumbálové přiznáníTakže dnes se dozvíte, co se stalo za dveřmi. Jak už přístupnost napovídá, nebude to ani moc nevinné. Přeji pěkné čtení AAC.

Rychlostí blesku si mě otočil k sobě čelem, a zároveň zavřel dveře. Přitom mě nesnesitelně vášnivě líbal na krku.

Když jsme stáli obličeji k sobě, já se už se neudržela a vrhla se na jeho rty. Bez ostychu jsme se navzájem ochutnávali a pomalu přitvrzovali. Ruce jsem mu po chvíli zapletla do jeho jemných bronzových vlasů. Přitiskla jsem se k němu a vjela jsem jazykem do jeho úst. Teď zavzdychal on a mě to velmi potěšilo, věnovala jsem mu ještě vášnivější polibek. Přirazil mě ke zdi, pomalu začal sunout svoji ruku pod moje tričko – tak rychle, že by ho i šnek předhonil, ale já věděla, že se jenom ujišťuje, zda může. No, já jsem mu odpověděla dalším zavzdycháním. Dala jsem mu jednu nohu okolo boků a on mě chytl za zadeček a vyzvedl si mě, takže jsem mu kolem boků omotala obě nohy, tudíž mě už nemusel držet.

Polibky začínaly nabírat na intenzitě a já si uvědomila, co dělám. Jemu to zřejmě taky došlo, protože jako lusknutím prstu jsme se od sebe odtrhli a prudce oddychovali, ale polohy jsme nechali takové, jaké do této chvíle byly.

„Panebože, co to bylo?‟ zeptala jsem se, ale nečekala odpověď.

„Něco dokonalého,‟ oznámil mi Edward. Až teď jsem se mu pořádně podívala do očí a všimla si, že se z nich vytrácí čerň. I on byl zadýchaný.

Jeho pohled byl omluvný, což jsem vůbec nechápala. Za co by se měl v takovéto situaci omlouvat? Nemůže za to jenom on, já jsem se připojovala taky.

„Bello, chtěl bych se ti omluvit za moje chování. Nechal jsem se unést -“ Umlčela jsem ho prstem na jeho ústech.

„Tango tančí dva.“

„Já jen, že jsem nechtěl udělat nic, co by se ti nelíbilo.“ V tu chvíli jsem zrudla jako rak.

„Ujišťuji tě, že jsi nedělal nic, co by se mi nelíbilo.“ Zčervenala jsem ještě víc, on se usmál a pohladil mě po rozpálených tvářích.

„Já vím, ale přeci to bylo ode mě sobecké takhle si tě přivlastnit.“

„Mně to ani trochu nevadilo.“ Opět mě začal líbat na krku, sice to bylo mnohem jemnější a něžnější, ale já si okamžitě vzpomněla, k čemu tady mohlo dojít. Začalo mi prudce bít srdce. Nevím jak, ale vypadalo to, že to Edward zaslechl a sám pro sebe se pousmál.

„Neboj, budu se snažit být hodný,“ mrkl na mě s mým oblíbeným pokřiveným úsměvem a mně vynechal jeden úder v hrudi.

„Tak to abych se také snažila.“ Nevím, kde se ve mně najednou vzalo tolik sebevědomí, ale bylo mi to fuk, líbilo se mi to. Než se stačil Edward na něco zeptat, vášnivě jsem ho políbila a natiskla se k němu pevněji, což šlo docela dobře vzhledem k pozici, ve které jsme pořád setrvávali.

Opět polibek nabíral spád a Edward se ode mě prudce odtrhnul.

„Bells, pokud si to vážně nezamýšlíš tady a teď rozdat, tak bychom s tím měli přestat ihned, dřív než budu muset pracně hledat svoje ztracené sebeovládání.“

„Jak víš, že to nechci dělat teď a tady?“ zašeptala jsem mu vzrušeně do ucha a skousla ho, pak bezděčně otřela o jeho narůstající kalhoty a on… zavrčel?

Chytil mě za zadeček a prudce mě k sobě přirazil. Řekla bych, že kdyby nás dělilo méně vrstev látky, tak by do mě už proniknul. Představila jsem si Edwardovo perfektně modelované nahé tělo, jak se otírá o to mé a pak do mě pomalu celý vniká. Rychle se mi rozbušila ta pumpička, které říkám srdce, a řekla bych, že by se v tuhle chvíli její frekvence měřila těžko.

Líbali jsme se vášnivě a tentokrát jsme se stačili zbavit mého svetru a jeho mikiny, než jsme se zase navzájem utnuli.

Rychle mě postavil na nohy.

„Myslím, že to bude takhle bezpečnější. Nebudeme se navzájem zkoušet a tak.“ Kývla jsem mu na souhlas.

Nastalo to trapné ticho.

„Takže, jak se teď k tobě mám chovat?“

„Jako jsme se k sobě chovali před tamtou chvilkou. Nevím, jak tobě, ale mně to takhle zatím vyhovuje,“ mrkl na mě a já opět zrudla. Pousmál se.

„Já myslela na veřejnosti.“ Nahodil kamenný výraz.

„Vždyť já taky.“ Pak se rozesmál a já ho jen vyvaleně pozorovala.

„Promiň, ale nechápu, jakou chceš odpověď,“ řekl. Najednou zněl v jeho hlase podtón bolest. „Já jsem si myslel, že by ses ke mně mohla chovat jako ke svému klukovi.“

„Ty bys se mnou chtěl chodit?“

„A ty se mnou?“ odpověděl mi na otázku otázkou.

„Já nevím.“

„Pochybuji, že jsem ti lhostejný a abych řekl pravdu, ani ty mi nejsi volná.“

„Ne, tady se nejedná o tebe nebo o mě.“

„Takže ty už kluka máš,“ povzdechl si. „To jsem mohl čekat.“

„Ne, nemám,“ ujišťovala jsem ho hned.

„Tak o co jde?“

„O Caroline.“ Tentokrát jsem si povzdechla já.

„To ti musí dát propustku, s kým smíš a nesmíš chodit?“

„Tak nějak. Jsem jí vlastně zavázaná, i když mi slíbila, že budu mít určité výhody jako její pravá ruka, ale pochybuju, že je budu moct v tvém případě uplatnit.“

„Tak tomu nerozumím. Proč v mém případě?“

„Panebože, Edwarde! Ty sis toho ještě nevšiml?“

„A čeho?“ divil se.

„No třeba toho, že každá holka, která se na tebe podívá, se do tebe zamiluje.“

„Ty taky?“

„No, taky trochu. Možná i trochu víc,“ přiznala jsem a sklopila pohled.

„Já se za to nestydím, že jsem se do tebe zamiloval,“ řekl a zvedl mi pohled.

„Obdivuju lehkost, s jakou to řikáš. Jako by to snad ani nebyla pravda,“ poznamenala jsem s červení ve tvářích. Musím uznat, že mi tímhle vyrazil dech. Takhle se mi ještě nikdo nevyznával. Hlavně ne v kumbále pět minut před zvoněním.

„Věř mi. V životě jsem si ničím nebyl tak jistý jako tím, co k tobě cítím.“ Teď už mluvil naprosto vážně. Všechen humor se během vteřiny vytratil do neznáma a přede mnou už nestál sedmnáctiletý vtipálek, ale sedmnáctiletý zamilovaný muž, který se právě přiznal k jeho největší slabosti. Nedalo se vůbec pochybovat o tom, zda to myslí vážně, protože jeho oči mluvily za vše. Vyzařovala z nich jen něha, oddanost a láska.

Ale je tu problém. On možná ví, že je do mě poblázněný nebo dokonce i hlouběji zamilovaný, ale já vůbec nevím, co k němu cítím. Ano, nikdy jsem nic tak… intenzivního a zvláštního necítila, ale už kvůli tomu, jak si můžu být tak jistá, že je to láska?

Za pokus nic nedáš, křičelo na mě moje optimistické já, ale moje pesimistické zahazovalo pouze pomyšlení na Edwarda Cullena. Nakonec jsem musela souhlasit s mým kladným já.

„Bells, asi jsem tě zaskočil, jen jsem ti chtěl říct, jak to cítím já, aby si třeba jeden z nás nedělal plané naděje,“ vyrušil mě Edward a já najednou dostala nutkání říct mu vše, co se mi právě v hlavě odehrávalo, aby si nemyslel, že k němu nic necítím. Možná ano a už jenom proto možná nechci tuto šanci jen tak zahodit.

„Edwarde, já… ráda bych ti řekla, jak moc tě miluju, ale nemůžu ti říct, co sama netuším…“

„Bello, já to chápu, prostě ke mně nic necítíš, to je úplně, jak jsem řekl, alespoň si nemusím dělat plané naděje a obdivuju tě, že jsi mi byla schopná to takhle říct,“ skočil mi do řeči.

„Ne, Edwarde. Já neříkám, že k tobě nic necítím, ostatně ten moment před chvílí to značně dokazuje. Já jen říkám, že přesně nevím, co k tobě cítím. Je to tak intenzivní a úplně jiné. Nic takového jsem ještě nikdy v životě nepocítila. Proto ti nemůžu říct, co k tobě cítím. Nechci tě zklamat, kdybych řekla něco a pak to odvolala, protože jsem se na začátku spletla, ale rozhodně k tobě cítím víc než pouhou náklonnost,“ ukončila jsem svůj proslov a oddychla si, že už mě nepřerušoval. I tak to pro mě byl docela výkon vysvětlit mu své pocity.

Nevěřícně se na mě koukal.

„Takže to mělo znamenat, že to spolu zkusíme?“ zeptal se s nadějí v hlase.

„Řekla bych, že ano.“

V jeho očích hořel plamen nadšení. Najednou překonal tu vzdálenost, která mezi námi panovala a drtil mě ve svém pevném objetí. Samozřejmě si nakonec nenechal upřít ani polibek.

 

Tak asi takhle začal můj vztah s Edwardem Cullenem.

 


 

Tak co si myslíte o Edwardardově vyznání? Udělal to dobře, nebo špatně? Nebylo to moc impulsivní? Prosím, podělte se o nějaký komentář. Už ani nevím, jestli to vůbec někdo čte.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Omlouvám se - 15. kapitola Kumbálové přiznání:

 1
7. alice
03.08.2013 [22:52]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. martty555
04.02.2012 [21:16]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. Lu
03.02.2012 [21:44]

OMG! Emoticon Já tuhle povídku žeru!V kumbálovém prostředí bych si to chtěla vyměnit s Bellou Emoticon Líbí se mi, jak se nedokážou ovládat! Ty chvíle jsou nejlepší Emoticon Moc povedená kapitolka, těším se na další Emoticon

4. marcela
03.02.2012 [19:55]

Tak tuhle kapitolu jsem si užila.Krásné. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.02.2012 [18:12]

moooooc pěkné Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
ale teď abych začala číst od začátku Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. Jana
03.02.2012 [14:10]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.02.2012 [13:56]

Dreamgirlpekná kapitola :) Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!