Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Omlouvám se - 14. kapitola Prázdná chodba

Omlouvám se - 14. kapitola Prázdná chodbaAlexiny otázky ohledně Edwarda, Carolininy ďábelské pohledy a Edwardova prázdná chodba. Příjemné počtení, AAC.

Edward mě doprovodil na angličtinu a rozloučil se, ale jakmile jsem vstoupila do třídy, tak na mě vypálila Alex.

„Ahoj, Bello! Takže ty jsi uhnala nejmladšího Cullena? Patříš do rodiny? Co na to říkají ostatní z rodiny? Kdy jste se dali dohromady? Políbil tě? Zašli jste někam dál? Jak to proběhlo? Jiskřilo to mezi vámi už předtím? Musíš mi to všechno popsat! Tak řekni konečně něco!‟ Alex na mě naléhala a já měla dojem, že se mi z jejích otázek rozskočí hlava. Byla jsem dokonale šťastná a ona mi tu skvělou náladu úplně zkazila tím přívalem.

„Ahoj, Alex,‟ řekla jsem jí nevrle.

„Co se děje?‟

„Měla jsem skvělou náladu a ty jsi mi ji totálně zničila!‟ rozkřikla jsem se na ni, až se několik lidí otočilo.

„Klid, Bello, jo? Omlouvám se, jestli jsem tě nějak urazila, klidně si to nech pro sebe, když se takhle chováš,‟ okamžitě mi to vrátila a mně bylo líto, jak ukvapeně jsem jednala.

„Já se… omlouvám, neměla jsem… neměla jsem hned tak vystartovat, já jen, že… Prosím, nech mě vydechnout,‟ začala jsem se jí omlouvat. Sedla jsem si vedle ní.

„Ne, v pohodě, asi je toho na tebe moc, já to chápu, jen… Možná by ses měla mírnit, protože jestli takhle budeš reagovat i na Caroline, tak by tě taky mohla vyhodit a udělat ti ze života peklo.‟

„Jo, mám pocit, jako kdyby se ze mě stal někdo úplně jiný.‟

„Odkdy?‟

„Cože?‟ Začala jsem si vyndávat věci na hodinu a napůl jsem nebyla v místnosti.

„Odkdy máš ten pocit?‟

„Já nevím.‟

„Není to od té doby, co přijeli Cullenovi, respektive nejmladší Cullen?‟

„Neblázni!‟ Alex si dala prst na bradu a dělala, že přemýšlí.

„Ne, já bych řekla, že jsem na to kápla, ty ses zamilovala a teď už ti je jedno, co si o tobě Caroline a její banda myslí.‟

„Alex, mně bylo vždycky jedno, co si o mně Car myslí,‟ poučila jsem ji.

„No, ale předtím jsi to skrývala, ale teď to ani neskrýváš.‟ Mlčela jsem, už mě štvala. Možná měla pravdu, ale já to přiznávat nebudu. Naštěstí už učitelka vstupovala do třídy, takže jsem se otočila na ni, a tak konverzaci s Alex ukončila. Jí to ale nedalo a musela se uprostřed hodiny připomenout.

„Kdy už si to konečně přiznáš? Nejen že veříš na lásku, ale taky miluješ. Miluješ Edwarda Cullena a on tě od základu změnil,‟ zašeptala mi do ucha.

„Slečno Davisnová, podělíte se s námi o svoje poznatky, které tak ochotně sdělujete slečně Swanové?‟ Musela jsem se uchechtnout tomu odstupu.

„Ne, slečno Marksová,‟ zamumlala Alex. Já jsem se ale stále usmívala.

„A vy, slečno Swanová?‟

„Ne, slečno.‟

„Dobře, slečny, ještě jednou a jdete od sebe. Rozumíte?‟

„Ano, slečno,‟ zamumlaly jsme unisono. Sice je Jenna Marksová, naše drobná, čtyřicetiletá, hnědovlasá učitelka angličtiny, milá a hodná, ale když ji někdo naštve, nebo jí mluví do hodiny, dokáže tomu člověku, když to dělá opakovaně, udělat peklo na světě, jinak to je úžasná učitelka, která se specializuje na napravování hříšníků, nad kterými už ostatní zlomili hůl. Ona je prostě takový školní anděl.

Do konce hodiny jsme už ani nepíply a jakmile zazvonilo, doslova jsem vylítla ze třídy. Alex se za mnou jen pochechtávala, ale já jsem jí nevěnovala žádnou pozornost, jelikož sotva jsem byla přede dveřmi, uviděla jsem Edwarda, jak se ležérně opírá naproti dveřím o zeď. Protože byl nový, tak se kolem něj nakrucovaly všechny holky v okolí dvaceti metrů – svobodné i zadané –, i když pochybuji, že by se kolem něj neochomýtaly, i kdyby ho znaly od mateřinky. Docela jsem je i chápala. Byl jednoduše dokonalost sama, ale to neznamená, že mi to nevadí. Tvářila jsem se jako kakabus, když jsem tam spatřila i moji „nadřízenou‟ Caroline, jak jinak než se skoro rozepnutou blůzou, ale stejně neměla moc co ukazovat, to jsem toho měla zase já více.

Ačkoliv jsem měla blbou náladu, když jsem spatřila ty slepice, Edward mi ji okamžitě vygumoval, protože hypnotizoval jenom mě a na nikoho jiného se nedíval. Když jsem se mu podívala do očí, vykouzlil ten nejúžasnější úsměv, jaký jsem kdy viděla, až mi z toho srdce vynechalo pár úderů. Taky jsem se mu tu nadílku snažila oplatit, ale asi nebyla tak oslnivá, jako ta jeho.

Když si Carol všimla, že on nevěnuje pozornost jejímu výstřihu, ale mně, tak mi darovala takový jedovatý úšklebek, že by se ho i Smrt zalekla, takže jsem raději sklopila zrak a vydala jsem se do úzké chodbičky, která vedla na moji další hodinu. Touhle chodbou nikdo moc nechodil, jenom když se chtěl někdo před někým ukrýt, a protože se většina mých spolužáků na sebe snažila spíše upozornit, než se skrýt, tak tuhle chodbu moc lidí nepoužívalo. Šla jsem a přemýšlela jsem nad Edwardem a nad tím, co se vlastně včera stalo a jak se urovnáme, abych se mohla vyhnout Carolininým poznámkám na mou adresu. Jelikož jsem se nad svým problémem skutečně hluboce zamyslela, tak jsem ani nezaslechla, že za mnou někdo kráčí. Neohlédla jsem se, přeci jenom, proto tudy lidi chodí, aby se nemuseli s nikým vybavovat, a tak jsem pokračovala v klidu dál. Najednou mě zničehožnic popadly dvě chladné tvrdé paže kolem pasu, jejich vlastník si mě k sobě zády přivinul do objetí, odhrnul mi vlasy a políbil mě na krk pod čelist. Okamžitě jsem pochopila, o koho se jedná, ta vůně, ty rty, ten chladný dech, ale tohle mi nemůže dělat, kvůli němu mě Car zabije, protože ona je ta, co si první vybírá kluky, a až když má nejkrásnějšího kluka, tak si můžou vybírat ostatní.

„Ty se mi vyhýbáš?‟ zašeptal mi vyčítavě otázku do ucha a stiskl mi ho zuby. Líbal mě na spánku, na čelisti, prostě všude tam, kam dosáhl. Pak nalezl moji Achillovu patu, moje slabé místo, když mi odhrnul vlasy a začal mě pod nimi líbat, těsně na přechodu mezi vlasy a pokožkou. Vzdychla jsem a jemu se to očividně líbilo, jelikož jsem zaslechla slabé, ale vzrušené zasmání a ucítila tlak v jisté oblasti, jak mě k sobě silně tiskl. Už jsem se měla k tomu, že mu odpověď nějak vykoktám, i když jsem ani moc dobře nevěděla, na co se to vlastně ptal, natož jestli budu odpovědi schopná.

V momentě, kdy jsem se nadechla k reakci na jeho otázku, na kterou jsem si zázrakem vzpomněla, mě jemně, se vší opatrností, ale i vášnivě začal kousat do toho místečka na krku. Ach! Nic jiného se nedalo říct či si myslet. Zavzdychala jsem mnohem hlasitěji než předtím a jeho to znovu vyburcovalo k dalšímu kroku. Dlaněmi zajel pod tričko a začal mě hladit po bříšku, zároveň mě ale nepřestával kousat ani líbat.

Musela jsem se k němu přitisknout blíže. Cítila jsem, že se mu moje odezvy líbí, protože se mu na mé pokožce zvedaly koutky do úsměvu.

Snažila jsem se přetočit na něj, ale on nechtěl. Nevěděla jsem, co dělat, potřebovala jsem ho políbit, nutně. Navíc jsem se bála, aby někdo nepřišel.

„Pokračuj v chůzi a možná se ti nic nestane,‟ zašeptal znovu. Raději jsem nic neříkala, jelikož jeho rty stále okupovaly moji pokožku, a tak jsem se rozešla s Edwardem po celém těle. Najednou jsem se zastavila, protože se dotýkal lemu mé podprsenky a rty již jezdil po klíční kosti.

„Edwarde, tady bychom… ‟ snažila jsem se něco naznačit, ale nereagoval, už mě štval, tak jsem použila přikazovaný hlas.

„Edwarde, přestaň!‟

„Proč, miláčku? Tobě se to nelíbí? Ráno jsi tak nevypadala,‟ zašeptal mi svůdně do ucha. Znovu mě políbil, polila mě vlna horka a já jsem v sobě opět neudržela vzdych.

„Hm, takže se ti to líbí,‟ konstatoval.

„Ale jsme ve škole, tady nemůžeme, co když nás někdo uvidí?‟

„Moc se strachuješ, Bello.‟ Dál mě líbal.

„Ale, stejně -‟ Chtěla jsem pokračovat, ale předběhl mě.

„Tak dobře.‟ Myslela jsem, že mě pustí, ale pořád mě držel. Naopak mě chytl ještě pevněji a vedl mě dopředu, když jsme šli kolem nějakých dveří, já chtěla pokračovat v chůzi už sama, ale on mě ještě více k sobě přitiskl a zatlačil mě do těch dveří.

 

 


Omlouvám se, poslední dobou to jde všechno mnohem pomaleji. Nejen že se proti mě bouří technika a škola, ale už i energie. Snad se vám to alespoň trochu líblo.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Omlouvám se - 14. kapitola Prázdná chodba:

 1
04.02.2012 [17:48]

tak to byla úžasná kapitolka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
povídka se mi moc líbí, teď jsem jí přečetla od začátku a mooooooc se těším na pokračování Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
a co talentovky? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. martty555
22.01.2012 [18:51]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.01.2012 [16:41]

Funny1 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Jana
21.01.2012 [19:55]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. marcela
21.01.2012 [19:04]

No a dál???Co se stane za těma dvěřma????Jeden aby tady dostal infarkt!!! Emoticon Moc hezký. Emoticon Emoticon

1. leluš
21.01.2012 [18:58]

chudátko Bella .. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!