Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Omlouvám se - 13. kapitola - Prohraná sázka

Omlouvám se - 13. kapitola - Prohraná sázkaTak si lépe prohlédneme, jak vypadá Emmett.

„Ha, ha, ha!‟ Prostě jsem se nemohla udržet a jen se smála. Emmett přede mnou stál jako nevinnost sama v kraťoučké minisukýnce, pod kterou byla vidět vysportovaná stehna, a aby toho nebylo málo, tak jeho obrovský, namakaný hrudník obepínal dusivý korzet, visící jen na pár šňůrkách, které vypadaly jako v posledním tažení.

Samozřejmě to všechno doplňovaly obří karmínové lodičky, velikostí odpovídající Titanicu. Měl ovšem i silonky, téže červené barvy. Vše, co na něj dali, nějakým prazvláštním způsobem dohromady ladilo, a kdyby neměl Emmett skoro dva metry, tak by vypadal jako přerostlá, hormony nadopovaná mužatka, co to chce dotáhnout na výhru v páce. I vlasy měl upravené. Byl to sestřih podobný Alicinu, ale byl přece jenom o něco kratší a nagelovanější.

Když jsem se konečně přestala smát a přišla blíž, měřil si mě naštvaným výrazem. Bohužel to zrovna nemělo takové výsledky, jaké si představoval, protože jsem si až takhle z blízka všimla, že ho holky i namalovaly a s jeho pobouřeným výrazem to mělo přímo vražednou kombinaci. Jestliže předtím na mě vrhal zabijácký pohled, tak teď to bylo tisíckrát horší. Sice jsem se ještě pořád smála, ale smích už pomalu ustával. Emm ale svůj pohled, který by měl mít asi na vodítku, nestáhnul.

„Bello! Nech toho, připadám si teď…‟ Emmett kolem sebe bláznivě rozhazoval rukama na pomoc k vysvětlení a já jsem si až teď všimla krvavě červeně nalakovaných nehtů. Udusila jsem v sobě další výbuch a naštěstí mě pronásledovalo jenom slabé uchichtávání, ale takovou explozi jako před chvílí, už jsem dlouho nezažila. Díky svému nynějšímu handicapu jsem nemohla promluvit, a tak se s pohihňáváním ujal slova Edward a tudíž zaplnil mezeru, kterou Emm tak zdatně vytvořil a pokoušel se ji zaplnit svým zběsilým máváním.

„Trapně, zakomplexovaně, jako holka, příšerně, deprimovaně, chtěl by ses propadnout do země?‟ hádal znovu a znovu Edward, ale Emmett jen zakroutil hlavou.

„Spíš nelíbivě.‟ Já jsem na něj nechápavě zírala a radši si nedovolovala otevírat pusu, abych svůj smích neprozradila. Když jsem pořád po okolí házela nevědoucné pohledy, Emmett si povzdychnul, asi že musí pokračovat, vzadu mu tkaničky nebezpečně zapraskaly, on vytřeštil oči, ztuhl a pohově si je chytil.

„Jak nelíbivě? To jaksi nechápu.‟

„To vidím. Myslel jsem to tak, že vypadáte, jako bych se vám v tom nelíbil.‟ V ten okamžik vrhnul po mně a své rodině jeden ztrápený pohled. Všichni se nahlas rozesmáli, ani Jaspera to nenechalo chladným a já si všimla až teď, že tu nejsme sami.

„Neboj, Emme, jsi kočka! Nebo kocour? Tuhle terminologii nějak nezvládám,‟ přemýšlel Jasper. Nikdo nebyl schopný popadnout dech a jenom jsme se smáli, teda až na Emmetta, ten ale už aspoň nekoukal tak navztekaně a taky mu cukaly koutky.

„To byla ironie?!‟ zeptal se Emmett Edwarda načepýřeně.

„Ne, to byla tvrdá realita!‟ vykřikla Alice. Já už jsem se neudržela a rozplakala jsem se smíchy, ani jsem se nenadála a ležela jsem v křečích smíchu na zemi. Při pohledu na moji polohu to nezvádl už nikdo a všichni se příšerně rozchechtali. Kluci se po chvíli přidali ke mně na zem, i s Emmettem. Jakmile se ale Emmett dotknul země, Alice vyjekla a všichni jsme vystřelili ze země.

„Co se děje, Alice?‟ Jasper u ní stál hned.

„On… On chce zničit tak úžasné šaty!‟

„Ha, ha, ha!‟ Alice to říkala s takovou vážností, jako by někoho chtěl zabít, jednoduše jsem se musela smát.

„Co ti na tom připadá k smíchu?!‟

„Opravdu promiň, Alice, ale ty se chováš, jako kdyby to byla vražda prvního stupně, ale vždyť jde jenom o šaty.‟ Edward mě zezadu objal kolem pasu. V tuhle chvíli už se nikdo nesmál, jen se třeba někdo občas uchichtnul.

„Tak, a teď už není Emmett tvůj jediný nepřítel,‟ zašeptal mi posměšně Edward do ucha, abych to slyšela jenom já.

„Panebože, Bello! Ty snad nejsi holka!‟ vykřikovala Alice.

„Jenom kvůli tomu, že netoužím po nejnovějších hadrech a nákupy nenávidím, neznamená, že nejsem holka!‟ vrátila jsem jí naštvaně.

„Holky, tak už se nehádejte! Dnes mám na sebe přivolávat pozornost já svojí vizáží, a ne vy svým handrkováním,‟ řekl Emm a otočil se kolem své osy. Já jsem si všimla pevně ovázaných zad šňůrkami, které se natahovaly při pohybu a zároveň pevně svíraly Emmettův hrudník.

„Emme?‟

„Jo, kotě?‟ Já jsem se pousmála, ale Edward, ani nevím, jestli se mi to nezdálo, zavrčel. Emmett se výsměšně pousmál.

„Jak sis to vlastně na sebe navlíknul?‟ Rukou jsem pokynula k – i na svou velikost – uzoučkému tílku. Rosalie se zasmála.

„Rosie mi pomohla. Ona je totiž taková moje dobrá víla.‟ Jakmile vyslovil zkomoleninu jejího jména, vrhla po něm vražedný pohled. I když jakýkoliv pohled zastřel její tvář, vždycky vypadala božsky.

„Ještě jednou mi takhle řekneš a máš na rok útrum.‟ Emmett vykulil oči a doklopýtal k Rose.

„Omlouvám se, amore mia! Vždyť víš, že je to jen takové škádlení.‟ Rose se ale nechtěla nechat obměkčit, sebrala se a odešla. V tenhle moment vypadala přesně, jakou jsem si ji na začátku představovala, že je. Chvilku jsme si povídali, už ani nevím o čem, asi o nákupech, protože se o konverzaci starala Alice. Potom už to nikoho nebavilo a Jasper ukecal Alice, aby už šli do třídy, ona souhlasila, a už pádilli. My jsme s Edwardem šli také – ale pomalu – ke školní budově. Pořád jsem nechápala, s čím by měl Emmett na rok útrum.

„Edwarde?‟

„Hm?‟ Asi byl taky ponořený ve svých myšlenkách. Podíval a usmál se na mě, pak mě pohladil po vlasech a rukou sjel, až k pasu a objal mě paží. Přivinul si mě blíže k sobě.

„Co se děje?‟

„Jen jsem nějak nepochopila, co to mělo znamenat s tím, že by měl Emmett na rok útrum, s čím?‟

Edward se na mě rozpačitě podíval a nevěřícně zakroutil hlavou.

„Ty nevíš?‟

„Ne.‟

„No, vzhledem k tomu, že spolu sdílí pokoj…‟ A mně už to došlo. Připadala jsem si jako blbec. Už se nedivím, že byl tak v rozpacích. Teď jsem v nich byla i já, ale já jsem to projevovala i barvou na tvářích. „Takže, asi i postel, tak se zřejmě jednalo o, no…,‟ odmlčel se.

„Chápu, chápu, už nemusíš nic říkat.‟ Uvolněně se zasmál.

„Víš, že ti ta červená sluší?‟ Stydlivě jsem se zasmála a zrudla ještě víc.

„O tom pochybuju.‟

„Ty se nevidíš taková, jaká jsi.‟

„A ty jsi zase zaujatý!‟

„Hm, ale hezky.‟ Svůdně se usmál a mně poskočilo srdce. Nevím jak, ale možná to slyšel, protože se mu úsměv ještě rozšířil, pak mě políbil na spánek a my jsme pokračovali v cestě do školy.

 


Tak co, jak se vám to líbilo? Chtěla jsem vás alespoň trochu potěšit, protože já jsem strašně nadšená. Talentovky dopadly na výbornou a byla jsem nejlepší ze třídy, ale to je jen tak mimo.

Tak co - líbilo nebo ne?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Omlouvám se - 13. kapitola - Prohraná sázka:

 1
4. marcela
11.01.2012 [8:28]

Moc hezký.Jo a z celého srdce blahopřeji. Emoticon Emoticon

3. Jana
10.01.2012 [19:43]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. martty555
10.01.2012 [17:59]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. BabčaS.
10.01.2012 [17:21]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!