Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Nezkrotná - 1. kapitola

Nezkrotná - 1. kapitolaJe tady první kapitola Nezkrotné. Bella se vydala na lov. Jak to dopadne? A kdo všechno bude její obětí? To se dozvíte v této kapitolce. Jinak, lidi, píšu tuto povídku s uživatelkou IsabellaMarieLilyVolturi. Původně to byla moje povídka, ale nechtělo se mi to psát. :D

Bella:

Hledala jsem původce toho dokonalého zvuku a nakonec ho spatřila. Malý uzlíček vrtící se Rosalii v náručí.

Cítila jsem lahodnou krev. Musela jsem ji mít. Rosalie se na mě podívala se strachem v očích.

„Bello, ne, je to tvoje dcera,“ zašeptala.

„To neuděláš,“ řekla znovu. Zasmála jsem se. Sice to znělo krásně, ale byl v tom jedový osten. Byla jsem chladná. Nevadilo mi ublížit mé dceři. Malému dítěti. Potřebovala jsem to, co měla. Potřebovala jsem krev.

„Rosalie, podej mi ji. Chci si ji pochovat,“ řekla jsem posměšně.

„Ne, Bello. Dokud se nebudeš ovládat, nedám ti ji,“ řekla Rose rozhodným hlasem.

„Já se tě neptám, Rosalie, dej mi to dítě. Nebo to půjde po zlém,“ odpověděla jsem. Rosalie začala vrčet. V tu chvíli se přiřítil celý klan Cullenů. Jak směšné a ironické.

„Bello, lásko moje. Prosím, nech toho. Víš, jak jsme byli spolu. Vždy jsi chtěla děti. Je to tvá dcera. Miluji tě a prosím tě, nech ji být. Podívej, zabila jsi Jacoba. Chceš to dělat dál? Bello, slíbila jsi, že se budeš živit zvířecí krví. Pojď se mnou. Půjdeme na lov. Tohle zlé období přestane, žízeň tě nebude spalovat, jenom tě, Bello, prosím, bojuj s tím. My všichni ti pomůžeme, ale musíš to chtít,“ dokončil Edward proslov. Musela jsem se smát jeho naivitě. Co si to vlastně myslel? Že mi bude líto smradlavého psa? Tak to se šeredně zmýlil. A že mi bude líto nějaké malé potvory, kvůli které jsem málem umřela? Ne, nikdy.

„Ale Edwarde, snad si nemyslíš, že se budu živit zvířaty. Po té zkušenosti s Jacobem … no fuj. A myslíš, že je mi to líto? No to si se šeredně spletl. Já se budu živit tím, co mi chutná. A lovit si budu, jak chci. Upírem jsem jenom jednou. Papa,“ zavolala jsem a vyškubla omráčené Rosalii to dítě. Vyskočila jsem z okna. Běžela jsem do lesa. Tam jsem se skryla. Pomalu jsem se naklonila k tomu malému ničemu. Cítila jsem lahodnou krev. Pomalu jsem se sklonila a znovu začichala. Nevydržela jsem to. Kousla jsem. Kůže byla tvrdší, než jsem čekala, ale ta krev za to stála. Byla sladká a omamná. Byla to směsice sladké lidské krve a upírského sladu. Sála jsem a dítě v mé náruči sebou přestávalo máchat. Krev došla a uzlíček čehosi už nepatřil mezi živé. Vzala jsem ho a vesele se vydala ke Cullenům.

„Bello, kde máš Renesmé?“ zeptala se mě šokovaně Rosalie.

„Tady, Rose,“ řekla jsem a podala jí mrtvý váček.

„Ty… ty jsi ji zabila,“ řekla Rosalie šokovaně.

„A co si čekala? Moc hezky chutnala,“ odpověděla jsem.

„Bohužel však měla moc málo krve, a tak si musím jít ještě zalovit,“ řekla jsem s předstíraným smutkem. Než Rosalie stačila něco říct, byla jsem pryč. Přemýšlela jsem, kam dál. No, moc lidí jsem neznala a nechtělo se mi nic protahovat. Vydala jsem se tedy k nám domů. Charlie seděl u televize a popíjel pivo.

„Ahoj, Bello, oni už tě pustili? Pojď ke mně,“ zakřičel, když si mě všiml. Usmála jsem se. Dělal mi to lehčí, než musel. Objala jsem ho a pomalu se sklonila k jeho tepně. Krásně voněla. Na nic jsem nečekala a kousla jsem. Ústa mi naplnila životodárná tekutina. Mňam. Sála jsem a vyděšený Charlie sebou nepřestával zmítat. Chytila jsem do ruky jeho hlavu a cukla. Zlomila jsem mu krční páteř. Tělo bezvládně kleslo a já mohla dokončit, co jsem začala. Krev pomalu docházela a oheň v mém krku ustával. Vysála jsem poslední kapku a vydala se zpátky ke Cullenům. Netušila jsem však, co jsem všechno způsobila. A upřímně? Bylo mi to jedno. Pokračovala jsem k domu.

Před domem stála celá smečka a všichni hlasitě vyli. Jen na kraji stála Leah. Rozutekla jsem se pryč. Leah za mnou. Utekla jsem do lesa. Tam bude jednodušší ji zabít.

„Bello, co jsi to udělala? Vždyť si ho zabila. To ti nedaruju,“ křikla na mě Leah.

Rozeběhla se a skočila po mně.

„Ale, ale, pejsek si chce hrát,“ zavtipkovala jsem a těsně předtím, než na mě skočila, jsem uhnula.

„To by ale pejsek musel zrychlit,“ zasmála jsem se a skočila po ní. Leah najednou ležela pode mnou. Nebyl tu nikdo, kdo by ji mohl zachránit.

„Uděláš pro mě něco? Prosím, proměň se v člověka, hrozně smrdíš,“ poprosila jsem ji. Zdála se být vytočená.

„Nepřeměním se, ty hnusná pijavice,“ křikla na mě.

„Ale, ale, pejsek se rozzlobil, musíme ho potrestat,“ řekla jsem a sklonila se jí nad tepnou. Její krev také smrděla, stejně jako ta Jacobova, ale dalo se to vydržet. Sklonila jsem se a kousla.

„Pejsek má hnusnou krev,“ zasmála jsem se a nechala ji tam ležet. Umírala. Byla jsem zrůda a byla jsem si toho vědoma. Avšak krev, ta lahodná tekutina, byla přednější…

Edward:

Bella, moje jediná láska, se proměnila ve zrůdu. Zabila Jacoba. Neměl jsem ho rád, ale tohle si nezasloužil. A potom Renesmé. Miloval jsem ji. Rosalie také Renesmé milovala a její vlastní matka ji zabila. Celá rodina si byla vědoma toho, že pokud bude s tímhle Bella pokračovat, nezbyde nám jiná možnost než … Ne, nechtěl jsem na to ani pomyslet. Musel jsem jí pomoci. Ale ona nechtěla. Chtěla být zrůdou? Neviděl jsem jinou možnost. Chtěl jsem věřit, že to zvládne. Něco ve mně mi však říkalo, že ne. Proč zrovna ona? Proč jsem neodvedl Jacoba s Renesmé pryč? Co jsem si myslel? Byl jsem jen arogantní, nemyslící sobec. Bella má právo být taková, jaká je. Je novorozená. Jinak to ani být nemohlo.

Emmet uklidňoval Rosalii. Všichni jsme pouze zaraženě čekali. Nemělo cenu Bellu stopovat. Rozcupovala by nás na kousky a možná i zapálila.

Vrátila se dost brzy.

„Bello, pojď sem. Musíme si promluvit,“ zavolal Carlisle.


Děkuji všem, co právě dočetli tuto kapitolu. Píšeme to s IsabellaMarieLilyVolturi. Doufám, že se vám pokračování prologu líbilo. Nevím, zda se svojí spoluautorce někdy vyrovnám. Prosím, zanechte komentář.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nezkrotná - 1. kapitola:

 1 2   Další »
20.06.2011 [13:50]

BubulienkaTak to je teda bomba!!!
IsabellaMarieVolturi je zo mňa na ICQ, už asi na dne. Úplne masochistické. Chudák Nessie, chudák Jake. Emoticon Chudák Charlie a Leah... No ona nič. Emoticon Úžasné!!!
Obe ste skvelé spisovateľky a ja letím na ďalšiu časť. Toľko pocitov tam bolo, bolo to tak plynulé. Krásne! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.06.2011 [19:25]

dcvstwilightOh, no, zaskočilo mě to. CELÉ. Ale abych pravdu řekla, tato kapitola se mi moc nelíbila... Promiňte... Emoticon

13. arabek
14.06.2011 [11:15]

arabekBellaSwan: Děkuju. Opravdu mne chvála potěší. Emoticon Emoticon Emoticon

13.06.2011 [15:21]

BellaSwan1992Hele já jsem se k této povídce dostala úplně náhodou.
A musím řáct, že je to sakra originální.
NEPÍŠEŠ JAKO STROJ. PÍŠEŠ VÝBORNĚ!
Opravdu se to hezky četlo, nikdy bych si napřepustila, že tohle se mohlo stát.
A ty to píšeš opravdu moc fajnově. Chudák Edward, on věděl proč ji nepřeměnit.
Nechápu jak se mohla tak změnit, najednou je z ní studená, bezcitná, povrchní osoba.
Ale ještě víc to přidává na originálnosti článku. Tak si prosímtě moc něvšímej kritiků... Emoticon ... A piš tak, jak píšeš dál a s radostí. Moc ráda si přečtu další kapitolu... Tleskám!
Emoticon Emoticon Emoticon

bo6ee: Ty už jdi sakra někam! Emoticon
Kdyby si alespoň rozuměla psaní, ale kouká, že ty budeš jenom kritizovat.
Na počet tvých povídek (0) se chováš jako bys byla bůhvíjak ostřílená spisovatelka!

11. arabek
07.06.2011 [11:20]

arabekDěkuji za kritiku i chválu. V9m,že píši jak stroj, ale ono já nejsem zvyklá psát dlouhé kapitoly a tak mi tahle dělala problém. Píši totiž krátké kapitoly plné pocitů a je to pro mě výhodnější. Oni Culle¨novi jsou v téhle povídce jiní. Však uvidíte. Děkuji, alespon se budu moci zlepšit. Emoticon

02.06.2011 [20:19]

marketasaky Emoticon Emoticon Emoticon

01.06.2011 [17:26]

VeronixikaNo, takže jsem se dostala ke čtení. No dosti věcí se mi na téhle kapitolce nelíbí.
1) Bella je stoprocentní stroj, nemá žádné city a vážně to už přehání.
2) Nemáš tam skoro žádné rozvedení, je to uspěchané a také prostě bez náplně. Jen suchá holá slova.
3) Nechápu, proč se Cullenovi nepokusili Bellu zastavit, je sice novorozená=silná, ale přitom nemá vlastní rozum.
4) Bella by stěží zvládla zabít jedinného z nich, zvláště, když drží Cullenovi pohromadě.
5) Leah není zas tak hloupá aby se nechala takhle zabít.
No, ale také musím samozdřejmě i pochválit tě, za následující věci:
1) Výborný nápad, Bella jako bezcitný upír, to je něco nového a super.
2) Pěkně popsané pocity Edwarda.

Jinak, povídka se mi celkově líbí a ráda si přečtu další kapitolu.

30.05.2011 [14:14]

AlliceVolturiCullenHezká ale pochybuju že by se bella brátila Emoticon Emoticon

7. Cora
30.05.2011 [14:12]

Cora Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Obě dvě píšete nádherně a tahle kapitolovka je moc hezká! Miluju takové věci, když je Bella potvora a ne pořád jenom "svatoušek". Prostě krása! :D... I když až takovou bestiii jsem z ní nečekala Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.05.2011 [12:22]

arabekbo6ee: je to pravda, ale novorozenej je jako stroj, nemyslí na nic jinýho než krev a nemá jiný pocity než touhu po krvi

Děkujeme vám moc. Děkuji admince, že první kapitola vyšla tak rychle děkuju.

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!