Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Návrat do budoucnosti 7. kapitola

Návrat do budoucnosti 7. kapitolaKonečne som dopísal 7. kapču a dúfam, že sa bude ako-tak páčiť. Je trochu kratšia, ale uvidíte, že ďalšia bude dlhšia. :)

„Carlisle, čo robil James v tej uličke?" opýtala som sa ho, aby som vedela, čo sa deje.

„Odkiaľ vieš ty ako sa volá?"

„Raz sa dozvieš, to mi ver."

„Isabella, povedz mi, čo si myslela tým novým synom?"

„Myslela som tým to, čo som povedala - onedlho budeš mať syna. Idem radšej spať," povedala som, aby som sa vyhla ďalším Carlislovým otázkam.

Zaspávala som s nepokojnými myšlienkami, že toho môjho Edwarda, ktorého milujem, už neuvidím. Nedotknem sa jeho ľadovej pokožky a nepobozkám jeho mramorové pery. Ráno som vstávala skoro. Vybrala som sa do mesta, že ho poriadne preskúmam. Zažila som naozaj zábavné dopoludnie a aj časť popoludnia. Všetci ľudia, s ktorými som sa dala do reči, boli prekvapení, aká som všestranne vzdelaná. Toto obdobie sa mi začínalo páčiť, ba viac - zamilovala som si ho.

Keď som si vykračovala po nákupe bižutérie, tak som zažila tú najmenej očakávanú vec. Uvidela som ženu vyššieho vzrastu ako ja, ale rovnakého výzoru ako ja. Teda, až na to, že tá žena mala dlhé splývavé havranie vlasy a krásne modré oči ako dve studne. Také oči som vídavala na fotkách prababky Anette, ako dieťa, ktorá zomrela približne v tomto roku a tak mladá.

O päť rokov neskôr našli predo dvermi BellaRosovcov dieťa s odkazom že je to Anettina dcéra. Vôbec tomu neverili, a ja sa im ani nečudujem, ale dieťa vychovali z láskou. Teraz viem, že to musela byť pravda, lebo inak by sme si nemohli byť tak podobné. Táto žena vyzerala presne ako staršia verzia Anette. Sledovala som ju až do jednej uličky, kde som ju uvidela sa rozprávať s... Neverím! Ona sa rozpráva s Jamesom! Nič som z takej diaľky nepočula, musela som podísť omnoho bližšie. Začula som útržok ich rozhovoru

„Neprajem si, aby si sa stretávala s mojím synom, Anette!"

Tieto slová potvrdili moju teóriu že je to Anette, no zľakla som sa, že chodí so synom Jamesa. Už pravdepodobne viem, prečo zmizla Anette za tak záhadných okolností.

„Je to samostatný človek, nemôžeš ho nútiť robiť čo nechce!"

„Ale môžem, má iba desať rokov"

„Dobre vieš, že ako poloupír má už osemnásť rokov." Poloupír? To znamená. Neverím. Upíri tým pádom môžu mať deti. Ale počkať... je to poloupír a to znamená, že jeho matka je človek.

„Nebudeš sa s ním stretávať a basta!"

„A keď sa s ním nemám stretávať, ako porodím dieťa?"

„Jeho otec je poloupír a dobre vieš, že dieťa bude ako človek len bude mať sladšiu krv a ak sa stane upírom, bude mať dokonalé ovládanie."

Nie! To znamená, že James je môj praprastarý otec! Nie! Ale to vysvetľuje, prečo Edwardovi voňala moja krv. Ten hlupák! Keby ma bol premenil, bola by som odolná voči krvi a nebol by musel odísť a potom zomrieť vo Volterre.

Bola som tak zahĺbená do myslenia, že som si ani nevšimla, ako nebezpečne sa ku mne obaja priblížili. Zbadali že som ich počúvala. Skôr, ako som stihla utiecť, ma schmatol James

„Čo si počula?" spýtala sa Anette

„Všetko!" odpovedala som na jej otázku bez mihnutia oka

„Čo s ňou spravíme?" položil James Anette otázku. „Včera som od doktora Cullena zistil, že je to jeho osobná zásoba, určite bola pre neho špehovať, čo sa deje medzi tebou a mojím synom. Ja by som ju zabil hneď a zaraz."

„Zadrž, James. Pozri ako vyzerá. Skoro ako ja!"

„Máš pravdu. A čo je na tom. Vy ľudia ste si podobní!"

„Dofrasa, James, nebuď tak dychtivý do vraždy. Nechcem ju zabiť, chcem zistiť, prečo sa mi tak veľmi podobá a keďže vie o Petrovi, tak ju musíme uniesť!"

„Šibe ti? Bude to len zbytočná príťaž."

S tichým „no a čo?" ma ovalila po hlave a okolo mňa sa rozprestrela temnota.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Návrat do budoucnosti 7. kapitola:

 1
7. van
03.03.2012 [11:07]

van Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.03.2012 [10:28]

NesiiSom veľmi rada, že poviedka sa ti páčila. Neplánovala som to tak ukončiť ale už skoro nikto to nečítal tak som to rýchlo ukončila, aj keď ani mne samej sa to nepáčilo. Ale aj tak ešte raz ďakujem. Emoticon

5. martty555
13.12.2011 [17:37]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28.11.2011 [20:27]

superduper12schuchinka: kujeeeem Emoticon neviem ako je na tom kat ale predpokladam ze uz pise tak sa dockas Emoticon

3. schuchinka
28.11.2011 [18:09]

och uz som si myslela ze sa endockam dalsej kapitolky...a musim povedat ze bola uplne uzasna Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
prosim rychlo o dalsiu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.11.2011 [22:30]

superduper12Ánoe ale píše ju KatBriam som totižto jej nový spoluautor.

1. Nessienka admin
25.11.2011 [15:50]

NessienkaAhoj.
Má táto poviedka vôbec nejakú predchádzajúcu časť? Snažila som sa ju nájsť, ale akosi ju nikde nevidím. Takže otázka znie - je nejaká predchádzajúca kapitola na tomto webe?
Ďakujem za odpoveď.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!