Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Dcéra vlkolaka - 5. kapitola

Dcéra vlkolaka - 5. kapitolaTak trochu kapitola bez ukončeného konca. Bella bude musieť niečo urobiť. Pekné čítanie.

Ráno som sa na východ slnka pozerala s obrovskou nechuťou. Moja pokožka sa začala mierne lesknúť. V tomto bude háčik. Toto si určite všimnú.

Z tašky som vybrala dlhé nohavice a tričko s dlhým rukávom. Mikina s kapucňou a slnečné okuliare. A čo najdôležitejšie... krém. Dúfam, že to aspoň trochu zmierni to žiarenie.

Vyšla som z izby a zamierila som si to za ostatnými.

„Videl som, že sa v tvojej izbe celú noc svietilo,“ postavil sa Harry, len čo som vošla do miestnosti.

„Neviem. Asi hej. Možno som zaspala pri knihe. Väčšinou sa mi to stáva len pri nezáživných knihách, ale teraz sa mi to stalo prvýkrát pri učebnici herbológie pre posledný ročník. Poviem vám, kapitola o reďkvičkách, ktoré spievajú árie, nie je nič extra.“ Sadla som si za stôl a zažmurkala na Harryho. No jeho pohľad mal stále jeden tvar. Ten podozrievavý.

„Ja som sa tam ešte nedostala. Ja som si práve opakovala kapitolu Vlkolaci a iné nadprirodzené bytosti.“ Hermiona podišla k stolu a sadla si oproti mne a Harrymu.

„Kam tým mieriš?“ V duchu som začala veriť, že ma podozrievajú.

„Myslíme si, že On má nejakého spojenca s nadprirodzenými schopnosťami, ktoré nepoznáme.“ Nechala som to tak a aby ma nepodozrievali, udivene som vypleštila oči.

Všetci sme sa potom rozdelili. Oni ostali v obývačke a ja som išla do svojej časti stanu. A oni v mylnom presvedčení, že ich nepočujem, sa začali zhovárať.

„Hermiona. Ona je trafená. Je síce pekná, ale ísť s nami nemôže. Pozri sa na ňu. Je zamilovaná do svojho Edwarda. Keby sa stalo čosi jej a nám nie, jej blázonko nás zabije.“ Ronov hlas bol trochu rozochvený.

„Ron. Aj ty si buchnutý, ale o to nejde. Je divná...“ Ďalej som to ani nepočúvala a radšej začala som lietať po izbe a brala som si všetky veci. Keď náhodou niečo spadlo a urobilo hluk, nech aj. Kým prídu, budem dávno preč.

Na chodbe som počula kroky.

Tašku som si prehodila cez rameno a vyťukala som na mobile číslo.

„Bella!“ zvolal Edward a mne od radosti poskočilo nehybné srdce.

„Edward. Prosím. Musíš mi urobiť láskavosť. Prídem k vám." Hlas sa mi chvel a cítila som tri pári očí na svojom chrbte.

„Bella. Čo sa deje?“ Sadla som si na posteľ.

„Edward. Proste, ak by sme mali zomrieť, nech aj. Ja tu už nestrávim ani deň.“ Sadla som si za posteľ a začala som fňukať.

„Je tu Remus. Prenesie nás za tebou. Hneď sme tam.“

„Nie!“ zvrieskla som, no mobil bol už hluchý. Objala som si kolená a len som tíško vzlykala. Nechcela som, aby sem išli. Nechcela som, aby im ublížili. Musela som niečo urobiť.

Predstavila som si les. Predstavila som si tetu Sarah. S Jakeom sme sa ako malí hrávali. Bol to menič a kúzelník. Bol to iba tretiak. Chudák, ani nestihol doštudovať a už sa skrýva. Vlastne, to my všetci sa skrývame tiež.

Hop. A bola som tam. A hop. A stáli predo mnou všetci Cullenovci aj s Remusom a Nef. A teraz mám čo vysvetľovať.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dcéra vlkolaka - 5. kapitola:

 1
1. reneesmecarliecullen
30.07.2012 [7:49]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!