Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Poviedky od JaneVolturyCullen

Na pokračovanie:
Dcéra vlkolaka (pozastavená)
Život ako kolotoč(pozastavená)
Denník dievčaťa naopak (Dokončená)
Jane Volturi (Dokončená)

Drabble:
Prvé kroky

Poézia
Sen o sne, pieseň o piesni
Svitá nám

 

 na mojom zhrnutí

 

Svitá nám

Sen o sne, pieseň o piesni


 

Denník dievčaťa naopak

 

 

Bella je iná ako všetky ostatné dievčata v jej veku. Nie je iná vzhľadom, nie je ani nadprirodzená bytosť. Je iná inými vecami. V novej škole spoznáva Edwarda Cullena a Jetra - emáka, ktorý je podla všetkých divný ale v ňom nájde Bella najlepšieho priatela. Viac v poviedke Denník dievčaťa naopak.

Stav: Dokončená

Počet dielov: 12

Diely:

1. kapirola - 2. kapitola - 3. kapitola -

4. kapitola - 5. kapitola - 6. kapitola -

7. kapitola  - 8. kapitola - 9. kapitola-

10. kapitola - 11. kapitola - 12. kapitola

 


 Dcéra vlkolaka - kapitolová

Bella prežíva ťažké chvíle. Jej nevlastný otec sa bude ženiť.V jej svete neznámom normálnym ľuďom a k tomu sa všetko začne zamotávať a Bella sa okrem svojej lásky Edwarda zamilováva do iného... Všetko sa značne komplikuje, ale keď postupne prichádza čas, sily zla sa zväčšujú a Bella ide s pravdou von. Teraz však jej priatelia. Ako zareagujú oni. A čo jej rodina? V novej poviedke Dcéra vlkolaka.

Stav: Pozastavená

Počet dielov: 6. dielov

DIely:

1. kapitola - 2. kapitola - 3. kapitola - 4. kapitola - 5. kapitola - 6. kapitola

 


 

Život ako kolotoč

Bella je výnimočnejšia než sa na prvý pohľad zdá. Jej život je ťažký a ešte viac sa skomplikuje keď sa v meste objavý nový chalan. Všetko sa otočí hore nohami a potom to už ide len dolu vodou. 

Stav: Pozastavená

Počet dielov: 6 - kapitolň

Diely:

1. kapitola - 2. kapitola - 3. kapitola - 4. kapitola - 5. kapitola - 6. kapitola

Trailer - nižšie 


 

 Jane Volturi

Jane nachádza lásku v chlapcovi menom Gered. V ceste ich lásky však stojí jej krstná mama. Ale aj tá ustúpi. Čo sa bude diať ďalej? AKé ďalšie nástrahy ju čakajú?

Počet dielov: 5

Stav: Rozpísaná

Diely: 1. kapitola - 2. kapitola - 3. kapitola - 4. kapitola - 5. kapitola

 


 Ako zneškodniť cieľ 227

Bella a jej spolupracovník Colin dostanú jednoznačnú úlohu s jediným cieľom. Zneškodniť cieľ, zahladiť stopy a zmiznúť. Majú prax, majú zbrane a faošnú totožnosť. No čo sa stane ak tentoraz dostaly na starosti oriešok pri ktoro to nebude také ľahké? Objekt menom Edward Cullen je cieľ. Ale čo sa stane?

Stav: V príprave

Počet dielov _

Diely _

 


 

Prvé kroky - drabble

Je to drabble - 100 slov. Nessie sa učí chodiť. Myslím, že ak si to niekto zažil, vie pochopiť, prečo som to napísala. A práve preto som to napísala, lebo v ten presný deň moj malý brat urobil pred deviatimi mesiacmi prvé dva kroky.

 


 Poezia

Svitá nám

Sen o sne, pieseň o piesni


 

Trailery :

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od JaneVolturyCullen:

 1
3. Nessienka admin
15.08.2012 [21:03]

NessienkaMilá Jane,
ak mám byť úprimná, tvoj komentár ma úprimne rozosmial a tvoje chyby v ňom ani nezaskočili. Pozri sa na to takto - my ti články opravujeme a ty tam máš stále chyby nech sa snažíme ti dohovárať akokoľvek. Stále sľubuješ, ako si nájdeš korektora a stále nič. Máme s tebou viac ako svätú trpezlivosť, no aj tá raz vyprší. Nemusí sa ti páčiť, keď ti vyčítam chyby, ale stále ostáva pravdou, že ich tam máš viac ako len pár preklepov, ako to nazývaš ty. Pokojne sa spýtaj kohokoľvek predtým, ako ti článok opravíme a povie ti to isté - že tvoja gramatika je jedna veľká katastrofa. Čo sa týka tvojej kamarátky - ja nemôžem za to, čo ona robí, tak ma z toho prestať obviňovať. Pretože obvinenia sa občas môžu obrátiť proti tebe a to by som bola vážne nerada. Takže ešte raz opakujem - nepáči sa ti, že ti články vraciame na opravu? Nájdi si korektora a nebudeš mať dôvod písať mi bezdôvodné obvinenia na zhrnutie. A nabudúce by som bola rada, keby si mi správy podobného rázu písala na mail. Ani jedna z nás nepotrebuje, aby sa to tu verejne riešilo.
Príjemný deň. Emoticon

2. Nessienka admin
15.08.2012 [12:09]

NessienkaAhoj.
Zapamätaj si, že nemáš písať Caps Lockom (čiže tak, že máš všetky písmenká veľké), je to zakázané aj v pravidlách.
Ďakujem.

1. BlackStar admin
24.04.2012 [21:42]

BlackStarAhoj,
je mi ľúto, no zhrnutie ti musím vrátiť.
Oprav si chyby:
*nepíš Caps Lockom
*za interpunkčným znamienkom (,.?!:) sa píše medzera
*preklepy
*... na mojom zhrnutí

Tiež si doplň aspoň jeden funkčný odkaz na článok, ktorý máš publikovaný. A ak chceš, tak si pridaj perex obrázok, zvýrazní to zhrnutie. Emoticon
Ak to budeš mať, prosím, opäť zaškrtni "Článek je hotov".
Ďakujem. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!