nekonečné šťastie 5.kapitola
Nooo máme tu ďalší diel s názvom Cullenovci. Samozrejme sú tu už aj Cullenovci. Príjemné čítanie...
04.04.2009 (8:00) • ClairdeLune • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Být člověkem - část 04
Takže další díl...poněkud krátký, ale konečně je tam Edward xD
PS:Díky moc za komentáře, motivují mě v psaní dál.
PPS: Za jakékoliv návrhy ohledně dalších osudů, nebo doměnky, jak co bude, budu vděčná!
04.04.2009 (0:00) • TachikoManabu • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Smysl života - 2.kapitola
Děkuji všem, že v době když je tu tolik povídek, si uděláte čas i pro tu mojí. Snažím se je dělat co nejnapínavější. Doufám, že se mi to daří. Tak neváhejte a čtěte :-D
PS: Prosím o komentíky jestli mám pokračovat
03.04.2009 (20:00) • Lea • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
cesta osudu 23. část
tak a máme me je tady!!! Hezké počtení a všem moc děkuji za vaše komentíky
03.04.2009 (18:53) • Sunny • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Emmettovo znovuzrození 13
13.Kapitola - Nový domov. No sami uvidíte jak to všechno bude a co Emmett dostane za překvápko. Tak si užijte čtení a já jdu sepisovat další kapitolku :)
03.04.2009 (16:00) • Marfulinka • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
C-C… C… C… C-C… C-Cullenovi!! 4. část
Naše reakce je pro mnohé nepochopitelná... objasním: zaprvé, když bychom uviděly... je, nevěřily bychom a myslely si, že jsme zešílely. A zadruhé, doopravdy nezbožňujeme Edwarda... narozdíl od Jaspera. Co víš dodat? Příjemné počtení. ;)
03.04.2009 (15:00) • Ranya • FanFiction na pokračování • komentováno 1×
Navždy Spolu-3.kapitola
Hrozně moc se omlouvám,že tu píšu až po hodně dlouhé době pokusím se to napravit :D.Přeji příjemné čtení a pište komentíky
03.04.2009 (12:00) • MojeFantazie • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Moonlight - 3.kapitola: Nehoda
Tak už konečně 3. kapitolka, pomalu ale jistě přidáme tomu trochu děje,no ne?:-)
03.04.2009 (10:00) • Last • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
nekonečné šťastie 4.kapitola
táááákže máme tu ďalší diel s názvom priateľka ale kapitola bude iba taká stručná v 5. kapitole budú už aj Cullenovci. A dúfam, že sa vám to páči. Príjrmné čítanie...
03.04.2009 (8:00) • ClairdeLune • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
SongFic Leave out all the rest
Můj první songfic na písničku od Linkinů. Je to z pohledu Edwarda, těsně po Bellině oslavě a snažila jsem se popsat jeho rozhodování. Snad se bude aspoň trochu líbit. ;)
02.04.2009 (18:14) • Soren • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
- Ztracené srdce 11.
- Ztracené srdce 10.
- Abi Swanová kapitola 12
- Abi Swanová kapitola 11
- Abi Swanová kapitola 10
- A bit of different (reality) - 6. kapitola
- A bit of different (reality) - 5. kapitola

Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů
Kdo je tu z členů? Klikni!



