Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele zmijeee

wtf1


zmijeee

zmijeeePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Hanka

Bydliště: Praha

Věk: 14

O mně: Ahoj,
jmenuju se Hanka a miluju psaní povídek. Věřte mi, že když jsem našla stmivani.eu, otevřelo se pro mě hotové nebe.
Odjakživa jsem milovala čtení knih a tak se jednou stalo, že mi děda půjčil v knihovně knížku jménem Stmívání. A potom Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk, Hostitele… Naprosto jsem se do těchto knížek zamilovala a pak následovaly další upíří knížky a další a další…
Knihy ovšem nejsou mojí jedinou láskou. Miluju i hudbu. Konkrétně Muse, Paramore, Nickelback, Evanescence, Bruna Marse, ale i Rammsteiny. Všichni jsou pro mě ohromně velkou inspirací.
Ze zvířat jsem odjakživa měla slabost pro hady, racky, kočky a poslední dobou i koaly. Jen se podívejte na ty jejich chlupaťoučký ouška, roztomilý čumáček a vykulené oči… Jsou prostě úžasní.
A co se knih týče, tak seznam mých oblíbených by byl dost dlouhý, protože miluju skoro každou knížky, kterou přečtu. Tady je aspoň pár z nich: Vampýrská akademie, Mediátor, Sukuba, Přechod, Hostitel, Zavržený, Diamantové holky, Škola noci, Kronika prokletých zaklínačů, Smečka… Se spisovateli je to jednodušší: Meg Cabotová, Richelle Meadová, Justin Cronin, Jacqueline Wilsonová, Karen McCombieová... Ze světa Stmívání je moje nejoblíbenější postava Siobhan. Miluju její povahu a i minulost, popsanou v Průvodci. Ona je prostě můj vzor. :)
Tak to je asi všechno. Doufám, že se vám líbí moje povídky, nebo že jsou aspoň čtivé. Loučím se s vámi vážení. Hodně úspěchů ve spisovatelské oblasti vám přeje

Vaše zmijeee.

Kontakt:

E-mail: zmyjulka (zavináč) seznam.cz

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100000883087820&v=wall&ref=profile

Statistiky:

Moje články: 9

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 9. 2010

Poslední přihlášení: 11. 10. 2013, 18:47

Shrnutí povídek:

 

Povídky od zmijeee

Povídky od zmijeee

Jednorázovky

Stuha, Spi sladce, andílku

Parodie

Trampoty rodiny Culleových aneb Polednice opět trochu jnak

Drabble

I Lego je závislost..., Jako otevřená kniha, Nessie, ty nejsi polupírka!, Odešel, Už navždy moje, Kde začíná nebe?

Články:

 

Kde začíná nebe?

Kde začíná nebe?Jacob a Nessie spolu vedou velmi závažný rozhovor. Rozhovor o smrti. Může mít mnoho podob, propadávání se do hloubky, náhlá tma... A Jacob ji přirovná k tunelu. Jenže co když nakonec bude muset Renesmé tím tunelem projít? Co když ji Jacob už nedokáže zadržet? Tripple drabble (300 slov). Přeji příjemné počtení, vaše zmijeee.

 

Už navždy moje

Už navždy mojeJak už obrázek napovídá, jedná se o svatbu. Jaký byl Edwardův pohled na Bellu, když scházela po schodech k němu? Double drabble (200 slov). Vaše zmijeee.

 

Spi sladce, andílku

Spi sladce, andílkuJednou jsem přemýšlela nad bitvou v Zatmění. Co kdyby nebyl zraněn jenom Jacob, ale i někdo jiný? Co třeba jeden z Cullenových? Příběh je z pohledu Esmé. Jak všechno prožívala a jak se dívala na bojujícího Carlislea a své děti? Uhodnete, koho jsem se rozhodla potrápit? Prosím, zanechávejte komentáře, jsem vám za ně nesmírně vděčná. Přeji příjemné počtení. Vaše zmijeee.

 

Nessie, ty nejsi poloupírka!

Nessie, ty nejsi poloupírka!Malá Nessie… Třeba její přezdívka není jen obyčejnou přezdívkou. Třeba má mnohem hlubší význam. Je Ness vážně poloupírka? Prosím komentíky, Vaše zmijeee.

 

Jako otevřená kniha

Jako otevřená knihaJak mohla Elizabeth Masenová, Edwardova matka, vědět, co je Carlisle zač? Co když se setkali ještě dřív než v nemocnici? Například v knihovně. Jak jejich první setkání probíhalo? Pište mi prosím komentáře, jak moc se vám mých 200 slov líbilo. Vaše zmijeee.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!