Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele kikii


kikii

kikiiPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Kristýna

Bydliště: Volterra

Věk: 15

O mně: Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní... :))

Má slabost: Čokoláda, Simpsonovi, knížky, filmy (Varieté), hudba (Mystic Radio, klavírní skladby), The Vampire Diaries (Damon a jeho hlášky, která z nás nepodlehla? :D), povídky na zdejším webu, samotné psaní, smích (zásadně se nemračím), žvýkačky, tanec ♥ (tomu můžou konkurovat jedině vaše komentáře), Adidas (má nej značka bot, ale dám se zastihnout i v Nike :D), vitamín N (nakupování), léto, bazén, lyžování, přátelé, modrá je dobrá (ale černá nemá chybu), mého malého pejska Báru (Labradorský retrívr), vtípky, hlášky (často mé), citáty, sluneční brýle, barevné šátky, kluci v košilích + pilotky :D, poslední dobou Facebook (ale on si začal), Coca-Cola, KFC a McDonald´s (I'm lovin' it :D), má rodina a její kuchyně, mobil (LG GW300), děti (nejsem pedofil, jen se o ně ráda starám...

Věci pro mě nesympatické: Škola (pro koho ne), nespravedlnost, chemie, fyzika, matika, zamotaná sluchátka, slova čum a hej, ranní vstávání, rovnátka, hrachová kaše (fuj), Velikonoce (ale máme prázdniny, takže to vždy přežiju) a nakonec ta modrooká holka v zrcadle :D

Oblíbené knihy: Twilight sága (Stmívání, Nový měsíc, Zatmění, Rozbřesk, Krátký druhý život Bree Tanner), Harry Potter (1-7), Narnie (1-7), Škola noci (1-5),Vampýrská Akademie, Voda pro slony, Romeo a Julie (W. Shakespeare - klasica)


„Tanec je jako život. Můžeš upadnout stokrát, ale zvednout se musíš vždycky!"

„S úsměvem můžete dojít daleko. Ještě dál můžete dojít s úsměvem a zbraní."

„Rozum se na delší dobu zastaví v životě mnohokrát. Srdce jen jednou..."

„Život je plný lásky, stačí ji jen vyznat."

„Jediné světlo mého života je světlo v ledničce." :D

„Názor je jako zadek, každý má nějaký."

„Šťastný chce být každý člověk. I ten, který se nakonec oběsí..."

„Rozhodla jsem se žít věčně a umřu, jenom kdyby mi to náhodou nevyšlo."


Kontakt:

E-mail: xPKoudyxP (zavináč) seznam.cz

ICQ: 398065470ICQ status

Facebook: www.facebook.com/home.php#!/kristynka.sviduu

Statistiky:

Moje články: 10

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 3. 2010

Poslední přihlášení: 21. 6. 2014, 16:28

Shrnutí povídek:

 

Povídky od kikii

Povídky od kikiiKapitolové:

• Děti Stephenie Meyerové – ROZEPSANÁ

Drabble:

• Poslední tanec

• Jen zmáčknout spoušť...

Články:

 

Děti Stephenie Meyerové - 7. kapitola

Děti Stephenie Meyerové - 7. kapitolaTak tohle byla o něco delší pauza, než jsem původně plánovala, ale přece jenom jsme se dočkali další kapitoly. Musím přiznat, že to není žádný mistrovský kousek, nějakou chvíli mi trvalo si vzpomenout, kde je jaké písmenko. V této kapitolce se Bella věnuje své obyčejné instruktorské práci. Objeví se tu další nové postavy, které budou důležité v budoucím ději. Tak snad se bude líbit. kikii

 

Děti Stephenie Meyerové - 6. kapitola

Děti Stephenie Meyerové - 6. kapitolaTak, po menší pauze jsem tu zpět s další kapitolkou DSM. Není zas tak dlouhá, vlastně měla být původně delší, ale mně se to hodilo useknout. 6. kapitola je z pohledu Belly, poznáte další postavy a zas se dovíte něco nového. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho a doufám, že se bude líbit. Užijte si to. Vaše kikii.

 

Děti Stephenie Meyerové - 5. kapitola

Děti Stephenie Meyerové - 5. kapitolaTak konečně tu máte 5. kapitolu, která obsahuje i veřejnou omluvu. Tato kapitola je z pohledu Belly a Stephenie a dozvíte se další informace k minulému dílu. Hezké čtení, kikii.

 

Jen zmáčknout spoušť...

Jen zmáčknout spoušť...Můj druhý pokus o drabble (tripple drabble - 300 slov). Děj se odehrává po Edwardově odchodu. Bellu přepadají deprese a stále se opakující noční můry. Ze spánku ji budí vlastní křik a bolest na hrudi. Ale co když se jeden takový večer zvrtne? A Bella přijde k něčemu, co by u jejího stavu nemělo co dělat. Co když ji zaujme služební revolver jejího otce? Tuhle povídku bych chtěla věnovat všem, kteří čtou mou kapitolovku DSM. Hezké čtení, kikiii.

 

Poslední tanec

Poslední tanecMůj první pokus o drabble, tak prosím buďte milosrdní. Klasická Stmívání scéna, měsíc dorostlý v úplňku, stromy vrhají tmavé stíny, světla září nad školní oslavou a jeden krásný a dá se říct i mladý pár spolu tančí ve dřevěném altánku svůj poslední tanec. (double drabble - 200 slov) Hezké čtení a předem děkuji za jakékoli komentáře. Vaše kikii.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!