Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele albatrosR

Bella and Edward


albatrosR

albatrosRPráva: ověřený přispěvatel

Věk: 16

O mně: TWilight Saga..
Jinak mě baví slohovky a psaní básniček. Píšu hodně básniček, ale ne na téma Stmívání, protože mi nějak na tohle téma psát nejde. Píšu hodně procítěně a ráda se vžívám do postav v příbězích, které píšu.

Kontakt:

E-mail: albatrosR (zavináč) seznam.cz

Facebook: www.facebook.com/#!/profile.php?id=1244285297

Statistiky:

Moje články: 30

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 1. 2010

Poslední přihlášení: 29. 3. 2012, 18:59

Shrnutí povídek:

 

Povídky od albatrosR

Povídky od albatrosRPoezie: New Moon básnička, Láska-cit, Když se setmí Kapitolovky:Gigolo od vedle(spoluautorská) Pokrevní láska Jednorázovky:Emmetova 1.oběť, Nemilosrdný vrah

Články:

 

Gigolo od vedle 14. kapitola

Gigolo od vedle 14. kapitolaPo nekonečně dlouhé době jsem napsala další kapitolku. Anička je na chatě, takže nemá přístup k internetu. S Aničkou jsme tuhle kapitolku začaly psát společně, ale jak už jsem zmínila, musela odjet, a tak jsme se domluvily, že ji dopíšu já. Tady ji máte. Celá je z pohledu Belly a odehrává se na Edwardově oblíbeném místě. Bude ale všechno tak neuvěřitelně sladké a lehké? A co Lara? Vzdá se bez boje o svoji velkou lásku? Více se dozvíte, pokud si přečtete tuto kapitolku. Budeme Vám vděčné za jakýkoli komentář, ať už záporný, anebo kladný, či smajlíka. Příjemné čtení Vám přeju!!! :) Jinak další kapitolka bude po 30 komentáři. :)

 

Nemilosrdný vrah

Nemilosrdný vrahMoje další, v pořadí druhá jednorázovka Nemilosrdný vrah. Co když Rose opustí Bellu v jejím těhotenství a nechá ji samotnou doma s Carlislem, Emmettem a Jasperem. Co se stane? Více se dočtete v této jednorázovce. Příjemné čtení Vám přeji! Vaše albatrosR!!! Budu ráda za kometíky, kritiku a smajlíky. :)

 

Pokrevní láska 5. kapitola

Pokrevní láska 5. kapitolaPo měsíci tady máme další kapitolku Pokrevní lásky! Je celá z pohledu Edwarda, tak si ji snad užijete! Příjemnou zábavu u čtení Vám přeje albatrosR! Za komentíky, smajlíky a kritiku Vám budu vděčná!

 

Gigolo od vedle 13. kapitola

Gigolo od vedle 13. kapitolaA je tady další kapitolka Gigola od vedle! Kdo je záhadná Lara?! Jakou roli sehraje ve vztahu Edwarda a Belly? Edward a Bella spolu? To se dozvíte, pokud si přečtete již 13. kapitolku Gigola!
Vaše albatrosR a anicka14vampire! Další kapitola bude po 30. komentíku! Užijte si čtení! Za kritiku a smajlíky Vám budeme vděčné!

 

Pokrevní láska 4. Kapitola

Pokrevní láska 4. KapitolaPo dlouhé době přidávám další kapitolku. Nestíhám to se školou, tak se Vám všem, kdo čtete moji povídku, omlouvám. A o co že se bude jednat? Bella se pohádá s otcem. Kvůli čemu? To se zajisté dozvíte, pokud si přečtete 4. Kapitolu! :) Přeji Vám příjemné čtení! Za komentíky, smajlíky a kritiku. Budu jen ráda! Vaše albatrosR! :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!