Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele ZuzlikAlice


ZuzlikAlice

ZuzlikAlicePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Zuzka Mosazná

Věk: 13

O mně: Kdysi, když vyšlo stmívání přislíbaila jsem si, že mě nikdy nestáhne do toho hrozného bláznivého víru, ale pak na mě bylo trochu moc nároků a všichni se bavili jen o Twilight a tak jsem si řekla, že to zkusím přečíst a když se mi to nebude líbit nechám toho, od tý doby jsem se od twilight nedokázala odtrhnout a stal se ze mě závislák :-) nikdy jsem netvrdila, že mám velkou výdrž XD

Jo a jinak jsem: Team Jacob a potom taky Team Emmett a s kamarádkama máme největší prdel z povídky Vzteklina a z Emmova. ,,Za buffy!''

Taky se musím přiznat, že občas mývám sebevražedný sklony,to proto píšu hlavně Sad endy a s tímhlemi pomáhá jakmůj nej kámoš taktaky má sestra Sway,miluju tě zlato :*

Kontakt:

E-mail: zu.mo (zavináč) seznam.cz

ICQ: 401969545ICQ status

Statistiky:

Moje články: 30

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 2. 2010

Poslední přihlášení: 20. 3. 2011, 18:04

Shrnutí povídek:

 

Povídky od ZuzlikAlice

Povídky od ZuzlikAliceMiluju psaní a některý mý básničky a povídky již byly zapomenuty, tak jsem se to rozhodla zarazit :-) Za tohle Shrnutí moc děkuju Ar a její tvořivosti a grafické zdatnosti, taky děkuju, že mi věnovala spoustu svého času a jetště stále mi ho věnuje.

Články:

 

Kapky vody

Kapky vodyPovídka je plná vzpomínek jedné upírky, která vzpomíná na to, jak se vlastně ocitla u královské rodiny... Příjemné počtení, vaše ZuzlikAlice.

 

Můj dar

Můj darJe to básnička, která se odehrává po tom, co Edward opustil Bellu, je to možná trochu nepochopitelné a tak jsem pod báseň umístila i vysvětlení, sem ho napsat nemůžu, protože by to prozradilo děj, tak doufám, že se bude líbit a napíšete komentáře :)

 

Okurka a sedm pijavic

Okurka a sedm pijavicNeměla jsem co číst a tak jsem si jeden večer přečetla Sněhurku a sedm trapaslíků. No a druhej den měli maturanti poslední zvonění a oni sou dosti sexy a ještě k tomu byli v plavkách, no řekněme, že mi to trochu zamotalo hlavu a tak z toho vzniklo tohle, není to nic moc, je to moje první parodie, tak mě hned neodsuďte, jo a za komenty nekoušu :)

 

A já? - Prolog

A já? - PrologPovídka o tom, jak se již přeměněná Bella rozhodla nevzdat se své néjlepší kamarádky Angely, spoluautorská se SwayCullen :)

 

Crying eyes

Crying eyesJe to písnička na melodii od písničky Vzal mi tě stín, doufám, že se bude líbit :) Bella po odchodu Edwarda odchází a on jde za ní, je to smutný konec, ale znovu se setkají a tak je to z jinýho úhlu pohledu dobrý konecUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!