Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Yzis

BMW-Rose


Yzis

YzisPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Silvie Volturi :P

Bydliště: Volterra :3

Věk: 15

O mně: Vítám vás na svém profilu! :)
Nevím, jak bych měla začít. Přijde mi už poněkud trapné začínat něčím typu: „Ahoj, jmenuji se tak a tak, je mi tolik a tolik, pocházím odtud a odtud a mám ráda tohle a tohle..." NE! Toto už mě prostě nudí a je na čase, aby se to trochu změnilo, takže...

Allons-y! :D
Vítejte na profilu intergalaktického vyslance, který byl poslán z Asgardu na Zemi, aby zde sesbíral pár vzorků pozemské inteligence. V mém případě se bude jednat o literaturu, a nebudu ji nejen sbírat (pozn. hledat, číst, komentovat), ale také sama tvořit a plodit. ;) Abyste věděli, na co se u mě máte připravit - nečekejte jiné pojetí příběhu Edy a Belly, já jsem na něco úplně jiného, a ano, jsou to Volturiovi. <3 (A teď mě ukamenujte za to, že mými nejoblíbenějšími postavami nejsou Cullenovi). Konkrétně Demetri. :3 (Nesahat mi na něj!) Dále je mou srdcovkou smečka z Denali (konkrétně Kate, kterou s Demetrim také shippuji :D) a... to bude asi vše. :)

Jak jste mohli pochopit z tohoto úvodu, jsem lehce (eh, opravdu jen lehce?) praštěná. Ačkoliv už je mi dávno -náct, stále se chovám jako dítě a vůbec mi to nevadí. Musím si to přece užívat do poslední chvíle, no ne? Ne, doopravdy nežiji ve Volteře, nýbrž v jedné malé vesničce (pozor, nápověda!) kousek od Prahy. Kromě Twilight jsou mou další velkou srdcovkou filmy od Marvelu (konkrétně Thor 1,2 a Avengers). Moje jednoznačně nejoblíbenější postava je Loki, kterého megálně žeru. :3 A z toho také vyplývá, že mým nejoblíbenějším hercem forever je Tom Hiddleston, který ho hraje. <3 A dále je mým miláčkem také Charlie Bewley. <3 *if you know what I mean* Z hereček je to např. Casey LaBow, Natalie Portman, Kat Dennings, Jaimie Alexander, nebo Scarlett Johansson. :)

Nebudu se tu ale vykecávat o mých oblíbených osobnostech a raději vám řeknu něco o sobě. Mou největší vášní je samozřejmě psaní, dále pak kreslení a ježdění na koni. Doma mám pejska (jorkšíra), se kterým se snažíme o agility. :) (Ano, povídejte mi o tom, jací jsou jorkšíři gaučáci. Přijeďte a já vám to ráda vyvrátím.) Jinak - jsem celkem milá, přátelská, prostě na pohodu holka. Jsem trochu vztahovačná, ale to se vsákne, že. :P Lidé o mně tvrdí i to, že jsem vtipná. o.O :D Mým velkým plusem je ale to, že se nedokážu naštvat. Prostě to... asi neumím? Nevím. Anyway... pokud se mi to podaří, nevydrží to moc dlouho. :P Jsem prostě kliďas. :) Miluju, ale opravdu miluju západ slunce a vůni spáleniny od táboráků, je to tak nádherně romantické, mě to přímo táhne ven, hlavně do lesa. :3 Dále miluju bouřky, ale fakt jako že je prostě miluju a tečka! :D

No, já doufám, že jsem vás alespoň trošililinku zaujala, že budete sledovat mou tvorbu a loučím se s vámi...

Geronimo! :)

Vaše Yzis.

Kontakt:

E-mail: chlumcovaS (zavináč) seznam.cz

Skype: silvousch

Web: www.idowhatiwant.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 1

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 7. 2014

Poslední přihlášení: 18. 4. 2016, 19:04

Články:

 

Fortis sanguinum

Fortis sanguinum V překladu Krvežíznivý bojovník. Další z mnoha verzí Demetriho minulosti. Ovšem s malým bonusem, který Demetri rozhodně nečekal a docela ho rozhodil. Přeji příjemné čtení, Yzis.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!