Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Wildrose


Wildrose

WildrosePráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Hradec Králové

Věk: 16

O mně: Jsem smíšek a bláznivé potrhlo, ale mám hrozně ráda lidi, psaní a muziku. Nikdy nevím, kam dřív skočit a často zapomínám. Ráda se seznamuji s novými lidmi a dělám z nich své přátele. Smích je lék a díky němu i mládneme - nezapomeňte.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 10

Moje komentáře

Datum registrace: 2. 7. 2010

Poslední přihlášení: 6. 2. 2011, 12:08

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Wildrose

Povídky od WildroseHate And Roses (HAR) - rozepsaná (píše se 2/2 2.kapitoly)

Články:

 

Střípky štěstí 3 - Dáma z ostrova

Bree se seznamuje s Chrisovou "rodinkou". A je velice překvapena... Čím? Co ji tak dostalo?
V minulém díle: Chris, Breein zachránce, musí vymluvit přítomnost Bree hlídce od Volturiových, která se ho snaží přesvědčit, aby se přidal ke gardě. Bree dostane od Chrise velkorysou nabídku, může zůstat s ním a jeho klanem, dokud se nepostaví na nohy a nerozhodne se, co udělá se svou věčností. Bree přijímá a konečně má místo, kterému může říkat domov.

 

Střípky štěstí 2 - Paprsek naděje

Střípky štěstí 2 - Paprsek nadějePříběh pokračuje. Chcete vědět, co bude dál? Jak se k Bree zachovají Volturiovi? Kdo je její neznámý zachránce? Přežije to tentokrát?
V minulém díle jste četli: Fred a Bree se rozcházejí každý jiným směrem. Bree se pokouší najít Diega, ovšem jeho stopa ji navede do Rileyho pasti. Zde Bree svádí souboj na život a na smrt. Těsně před tím, než ji Riley utrhne hlavu, vmíchá se do boje neznámý upír a zachrání ji...

 

Střípky štěstí 1 - Noční lovec

Střípky štěstí 1 - Noční lovecVše o povídce najdete ve shrnutí. Ve zkratce: Povídka vypráví o příběhu Bree a Diega. Co kdyby oba přežili, ale každý se rozešel jiným směrem. Co kdyby oba mysleli, že je ten druhý dávno mrtev? Podlehnou kráse, šarmu a ochotě svých zachránců? Je plná zvratů a obratů. Snad se bude líbit x) Příběh tohoto dílku vypráví o Bree, která dokázala uniknout spárům smrti a ač bez Diega, našla cestu od novorozené armády. Část navazuje na děj knihy, pak se ovšem děj radikálně mění. Snad si příběh drahé Bree užijete stejně jako já. Dnes se seznámíme s dalším členem výpravy - tajemným Christopherem.

 

Volturiová? Ne bez problému.

Volturiová? Ne bez problému.Bellin život není bez chybičky, ale dá se žít. Obdivuje svého pána Ara, který je jí nájradou za ztraceného otce, je zasnoubená s jejím zachráncem Demetrim, který je jejím přítelem již od dětství, je mocnou nesmrtelnou upírkou a ve Volteře si jí považují. Má všechno, krásu, inteligenci, moc. Možná i vrtkavé štěstí. Jenže pak se do všeho zamotá náhoda a do hradu přivedou člověka, kterému se chtějí pomstít za zabití člena gardy, když chránil svého vlastního otce. Edward Masen neměl o existenci upírů ani ponětí. Přesto mu rudooká dívka připadala jako anděl. Jenže proč ji musí potkat až těsně před smrtí a proč ona ho odmítá kvůli jinému? Nevím, možná už tu tohle téma někdy bylo, nicméně pokusila jsem se pojmout to jinak. Tak aby Bella byla ve Volteře ráda, aby Volturiovic garda byla její rodinou, aby se jí odsud nechtělo.

 

Slunečnice

SlunečniceTak tohle byl momentální impuls. Viděla jsem obrázek, prsty se mi rozeběhly po klávesnici a už to bylo. Je to kratší, tak si snad najdete chvilku na přečtení a zhodnocení. Děkuju. Obrázek najdete hned na začátku.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!