Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Trianna

The Host


Trianna

TriannaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lucka

Věk: 16

O mně: Miluju upíří svět, vlastně celkově fantasy. Je to můj život, nemůžu bez tohoto žít. Snažím se psát povídky a moc mě těší, když se to lidem líbí. Bohužel, když lidi přestanou reagovat, snažím se pokračovat dál, ale už to není ono, protože vím, že mi to nikdo nechce číst. Ale vždy se snažím. Už dříve jsem psala na tuhle stránku a mé povídky měly úspěch. To tu ještě byl jiný funkční režim, nebylo tolik pravidel a omezení.

Kontakt:

E-mail: luherra (zavináč) seznam.cz

ICQ: 389054860ICQ status

Statistiky:

Moje články: 10

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 5. 2010

Poslední přihlášení: 28. 8. 2011, 13:53

Články:

 

Citový vrah

Citový vrahBáseň, kterou jsem složila už před delší dobou... Ale snad bude mít nějaký ohlas. Nevím, zda je ve spojitosti se Stmíváním, ale i tak se to dá nějak okecat, že by to teoreticky mohla být opět opuštěná Bella z New Moon... jsou to ale stále jen vzdálené teorie. :D Přeji hezké čtení, snad se bude líbit. Ocením jakoukoliv kritiku. :P

 

Pohrdavá samota

Pohrdavá samotaTak, jedna depresivní báseň o samotě. Když bylo smutno, chytla mě tahle báseň. Pro optimisty možná trochu hloupá, ale když je smutno, připadá mi, že chytne za srdíčko. Nebo ne? Pište, jak se líbí.

NEWS

Eleazar a Benjamin?

Eleazar a Benjamin?Nevím, jestli to tu už bylo nebo jestli si toho někdo všiml, ale dávám to sem, když jsem si toho všimla.

NEWS

The Hillywood Show - The Runaways

The Hillywood Show - The RunawaysHillywood Show zveřejnilo 28.června jejich novou parodii, na očekávané The Runaways, kde si v originálním filmu zahrály Kristen Stewart a Dakota Fanning.

NEWS

Entertainment Weekly - Interview

Entertainment Weekly - InterviewČasopis Entertainment Weekly zveřejnil fotky a rozhovor s herci o postavách, po natočení Eclipse. :) Tak jsem vám to přeložila, pokud tam budou nějaký chyby, tak se omlouvám.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!