Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Tillien

Vyje*aný Twilight


Tillien

TillienPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Theresa

Bydliště: Jedna díra v Jeseníkách

Věk: 14

O mně: Člověk se nedá popsat pár větami, to bych tu potřebovala alespoň stránku :). Ale kdo mě pozná, udělá si obrázek sám ;).

Také mě najdete na webu: eres.own.cz

Kontakt:

E-mail: Tillien (zavináč) seznam.cz

ICQ: 464418745ICQ status

Skype: terysek555

Statistiky:

Moje články: 16

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 5. 2009

Poslední přihlášení: 31. 5. 2010, 17:40

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Tillien

Povídky od TillienKapitolové: Celebrita (spolu s MiskaCullens), Jednorázové: Fire

Články:

 

Celebrita {11. kapitola}

Celebrita {11. kapitola}Mohlo to tu být mnohem dřív, ale já byla jaksi mimo a poslední dny bez pc. Byla jsem tu jen příležitostně na chvíli se podívat, co je nového a pak zase pryč - z mobilu. Nakonec to bylo monitorem. Teď mám jeden hodně starý půjčený, ale budu kupovat nový :). Jinak v kapitolce se to zase pěkně zamotá, Kristine to prostě nemá jednoduchý :(. Dozvíte se, co se stane po střetnutí s novými upíry. Užijte si kapitolku.

 

Celebrita {10. kapitola}

Celebrita {10. kapitola}Po dlouhé době tu je další kapitola - tentokrát jen na 3 stránky. Ale mohu vás ujistit, že na další kapitole se pracuje :). Tuhle kapitolu jsem z větší části napsala já, ale za začátek poděkujte MisceCullens (právě rozepisuje další kapitolu). V minulé kapitole se Kris vydala s Edwardem "domů" a tady máme jejich cestu. Krásné počtení a neukamenujte nás :D.

 

Fire 2/2

Fire 2/2Tak tu máte druhou část této jednorázkovky. V minulé části Bella omylem podpálila záclony a pak už to jelo a hořel celý dům. Jak se snažila dostat do 1. patra, zakopla a díky kouři ztratila vědomí. Co bude dál? Dozvíte se tady. Je to skoro dvojnásobně delší než 1. část a doufám, že se vám to bude líbit. Poprvé jsem psala v er formě, takže doufám, že se to dá číst :). Za komenty nekoušu :D.

 

Fire 1/2

Fire 1/2Bella leží doma s chřipkou. Díky tomu, že první dny jen ležela a nic nejedla, má strašný hlad. Chce si uvařit oběd, jenže když si na chvíli odskočí a potom se vrátí, z pánvičky plápolá nemalý plamen ohně. Za komenty nekoušu :D.

 

Celebrita {9. kapitola}

Zdravím, mám tu pro vás další kapitolu. Je vážně hodně dlouhá, má to přes 8 stránek ve Wordu tak snad to stačí, za ten měsíc čekání (jem fakt hrozná, vím to :( ). Je to spíše taková myšlenková kapitola, malinko akce a ten konec... no posuďte sami. Taky je tu nový perexový obrázek, speciálně pro tuto kapitolu :). Snad se bude líbit, krásné počtení a prosím komentáře, když jsem se tak nadřela :D už nemám ani na to zkontrolovat chyby - Word žádný nehlásil, ale jistota je jistota No nic, snad příště.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!