Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Petulle


Petulle

PetullePráva: ověřený přispěvatel

Věk: 19

O mně: Někteří si mě možná pamatují, někteří už na mě zapomněli a někdo mě a mé povídky nezná vůbec. :) Psala jsem na stmívání.eu zhruba před rokem a půl, poté jsem si dala pauzu a k psaní už jsem se nevrátila. Teď jsem ale zase zpátky, píšu novou povídku a určitě časem dopíšu i ty starší :) U mě příliš mnoho povídek s dvojicí Edward/Bella nečekejte, naopak počítejte s tím, že se v nich bude spíš vyskytovat Emmett, který je mým hlavním favoritem :) Přeju příjemné počteníčko :)

Kontakt:

E-mail: p.w13 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 419028979ICQ status

Statistiky:

Moje články: 50

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 1. 2010

Poslední přihlášení: 8. 5. 2013, 14:08

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Petulle

Povídky od PetulleKapitolové: Zcela nový život * Nechci udělat stejnou chybu po druhé * Posedlost * Dohazovači Jednorázové: Pojď už konečně na rande! * Svalovec, nebo hezoun? * Proč jsi mě opustil tak brzy?

Články:

 

Dohazovači - 3. kapitola

Dohazovači - 3. kapitolaKonečně se dočkáváme střetnutí Jaspera s Alice a Emmetta s Rosalie. Jak dopadne jejich setkání? Dojde alespoň v jednom páru k lásce na první pohled? Po prvních dvou krátkých kapitolkách přináším kapitolu poměrně dlouhou, čehož bych se chtěla držet i během příštích pokračování. Přeju příjemné počteníčko.

 

Dohazovači - 2. kapitola

Dohazovači - 2. kapitolaV této kapitolce se ocitáme u sourozenců Jaspera a Rosalie. Jazz se snaží přemluvit Rose, aby s ním a Cullenovými šla někam za zábavou, jelikož její účast je podmínkou k tomu, aby byl seznámen s Alice. Povede se mu sestru zlomit? Kapitolka je opět trochu kratší, nicméně jsme na začátku a já vám slibuju, že další kapitolky už opravdu budou delší.

 

Dohazovači - 1. kapitola

Dohazovači - 1. kapitola

První díl již velice, velice dlouho připravované povídky. Po dlouhém přerušení mé tvorby se vracím zpět a se mnou i povídka Dohazovači.

Emmett se cítí již nějakou dobu osamělý. Je nucen sledovat zamilovaný pár Edwarda a Bellu a jediný, kdo jej v jeho situaci chápe, je jeho nejlepší přítel Jasper, který je na tom naprosto stejně.

 

Posedlost - 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Posedlost - 15. kapitolaTak, je tady další kapitolka a myslím si, že je zatím jednou z nejzajímavějších. A možná konečně vytře zrak všem, kteří Scarlett nazývaly padavkou a ustrašenou chudinkou. :D :) Pro klid v duši 15+. Přeji příjemné počtení.

 

Posedlost - 14. kapitola

Posedlost - 14. kapitolaFelix očividně není jediný, kdo otravuje Demetrimu a Scarlett život. Tahle kapitolka možná nebude tak záživná, ale příští už bude lepší, to vám slibuju. ;)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!