Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele MrsDaisy

Pokus o Volturiovi ( KateBlackova)


MrsDaisy

MrsDaisyPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Liberec

Věk: 15

O mně: Je těžké žít sen, který můžeme snít jenom v noci. Povídky jsou mým utajeným sněním... Věřím, že lidská fantazie není tak veliká, že by si dokázala vymyset vše. Věřím, že ve VŠEM JE MALINKÝ KOUSEK PRAVDY, ASPOŇ KOUSEK REALITY.

Kontakt:

ICQ: 359955553ICQ status

Statistiky:

Moje články: 17

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 1. 2010

Poslední přihlášení: 13. 9. 2010, 21:38

Shrnutí povídek:

 

Povídky od MrsDaisy

Povídky od MrsDaisyNa pokračování:
Blíženec (rozepsaná)
Jeden a půl hříchu z lásky (rozepsaná)
Jednorázovky:
Láska je nebezpečným tajemstvím
Bezvýznamný polibek
Růže
Krvavý anděl
Rudé zatmění

Články:

 

Blíženec 7. kapitola

Blíženec 7. kapitolaPřišla chvíle, kdy je načase začít se chovat dospěle. Je správný čas na nový začátek, což je suprový nápad, když Jake přijde se zprávou, která ho s Bellou zdá se dost zblíží... Bude nový začátek lepší, nebo bude pro Bellu těžké začínat bez minulosti...?

 

Blíženec 6. kapitola

Blíženec 6. kapitolaBella se rozhodla hledat svou minulost na vlastní pěst, když se nedočkala odpovědí. Ty záhadné věci, co se kolem ní dějí, jí začínají motat hlavu. A navíc ty nepřirozeně klidné sny. Kdy si vzpomene, kdo je ten muž? Nebo je to jenom její představivost, co rozpoutalo její zvědavost? Takže po dlouhé době další krátký dílek.

 

Jeden a půl hříchu z lásky 10. kapitola

Jeden a půl hříchu z lásky 10. kapitolaLov! To slovo se zdálo být řešením. Jacob poznal nebezpečí a začal chránit jediné, co pro něj bylo stále nejvýznamnější - Bellu! Ale ta měla svoje řešení. Po tom, co se jí Jacob tak dlouho neozval, se rozhodla vzít věci do vlastních rukou.

 

Jeden a půl hříchu z lásky 7. kapitola

Jeden a půl hříchu z lásky 7. kapitolaJak probíhalo půlroční výročí Jacoba a Belly? Jejich vztah je pro ně zakázaným ovocem. Možná to pro ně jsou poslední šťastné okamžiky, kdy mohou být spolu a možná vše dopadne úplně jinak. Každopádně čas utíká nemilosrdně dál.
Přejeme příjemné počtení a omlouváme se za tu dobu... Díky, že jste vydrželi a hlavně nezapomeňte komentovat. MrsDaisy a KaculKaB

 

Blíženec 5. Kapitola

Blíženec 5. KapitolaNěkteré sny by se měly jenom snít, ale na to musí každý přijít sám. Někdy je lepší žít v nevědomosti, ale Bella má svou hlavu a hledá pravdu o sobě samé. Potom však musí počítat i s tím, že ji nemusí čekat jenom příjemné věci.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!