Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Mnaaau

r5


Mnaaau

MnaaauPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Tatiana

Věk: 21

O mně: Co říct? Studuju vysokou školu obor sociální a masová komunikace. Jsem z Třeboně, ale většinu času jsem kvůli škole a práci v Praze... miluju psaní a upíři se mi dostali pod kůži .)


Kontakt:

E-mail: ta(tečka)nii(tečka)ia(zavináč)hotmail(tečka)com

ICQ: 554652194ICQ status

Statistiky:

Moje články: 37

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 10. 2009

Poslední přihlášení: 18. 5. 2010, 12:25

Shrnutí povídek:

 

Povídky od mnaaau

Povídky od mnaaauSeš bůh, vole!
Iluzionista
Celibát
Miles from where you are
Koutek poezie (s přáteli)
Koutek poezie (bez přátel)

Články:

 

Celibát 7. díl

Celibát 7. dílDalší díl na sebe nechal dlouho čekat... chudák malej trochu onemocněl. Uvidíte kolik smrtelných a roztodivných nemocí se v něm skrývá.

Jsem opravdu hrozně moc ráda za vaše pozitivní ohlasy a komentáře. Ráda bych popsala jak moc, ale prostě to moc dobře ani nejde, a proto jsem se rozhodla se vám odvděčit aspoň nějakým způsobem. Jistě jste si všimli, že každý díl je laděn na jiné téma. Dnes medicína, minule válka, atd. Jestli chcete, napište mi do komentáře, co byste si přáli v další kapitole a já se pokusím tomu nejoriginálnějšímu nápadu vyhovět. Doufám jen, že se mi to povede napsat i přesto, že to nebude z mojí bláznivé hlavy .)

 

Celibát 6. díl

Celibát 6. dílVenku je krásně, svítí sluníčko, dala jsem si dle receptu na dobrou náladu "jahodovýho brumíka" .) a usoudila jsem, že se možná budete chtít zasmát .) Stěžovali jste si, že je minulá kapitola krátká... tak tahle je jen o něco málo delší (pravila a jemně se červenala). Na svou obhajobu musím říct, že když mám nějaký nápad a sepsáno, už se mi tam pak nechce nic plácat, jen z toho důvodu, abych to protáhla... Útěchou vám může být to, že už mám rozepsaný i další díl .) Chtěla bych opět poděkovat za vaše skvělé komentáře a taky těm, kteří hlasovali v anketě pro mou povídku, upřímně jsem překvapená, že vás ještě můj ulítlý humor nenudí .)))

 

Miles from where you are

Pouze vaše představa? Celý svět je jedna velká představa... Nečekejte smích, ironii ani dvojsmysly. Dnes ne. Dnes nahlédnete do imaginárního světa netknutého prostorem ani časem. Představím se vám v trochu jiném světle, do kterého mě postavila Nothingisimpossible se svým havranem. Proto je tento krátký příběh/zamyšlení plný fantazie hlavně pro ni, ale také pro ty, kterí se na svět občas nebojí pohlížet jinýma očima. Pozor, vážně u toho možná budete muset přemýšlet, jinak to moc nemá smysl .)

 

Celibát 5. díl

Celibát 5. dílTaaakže, další díl jsem napsala vyloženě silou vůle. Sedla jsem, řekla si "nebuď kůže líná" a přibližně za hodinu - což je zatím rekord - jsem sepsala "toto". Proč další kapitolu nazývám "toto"? Nejsem si totiž jistá, jestli náhodou ten krátky časový úsek, za jaký bylo dílo zplozeno, není na úkor kvality. Je to takový spojovací díl, ve kterém se trochu odráží má momentální nálada filozofovat. Pokud jste čekali něco více, tak vydržte do dalšího dílu. To be continued...

 

Celibát 4. díl

Celibát 4. dílDámy a pánové prosím pozor, dnes budete svědky krocení divoké zvěře .) Pohodlně se usaďte, pokud máte psa, tak ho podrbejte za uchem a doufám, že neočekáváte žádný důležitý telefon .) Tento díl je nakonec pouze z pohledu Belly, protože jsem se nějak rozepsala a s Edwardem už by to bylo extrémně dlouhé... takže ten přijde na řadu zase příště... Opět přeji příjemné čtení .)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!