Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele MSCullen

wallbyredmoony


MSCullen

MSCullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Mili

Bydliště: Opava

Věk: 20

O mně: V psaní jsem měla velkou odmlku, ale ráda bych se zase zpátky vrátila a dokončila povídky a také začala nové... Tak mi držte palečky :)

Kontakt:

E-mail: povidkymscullen (zavináč) seznam.cz

ICQ: 642086162ICQ status

Statistiky:

Moje články: 27

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 5. 2010

Poslední přihlášení: 25. 11. 2012, 22:10

Shrnutí povídek:

 

Povídky od MSCullen

Povídky od MSCullenKapitolové:
Cesta naděje (rozepsaná)
Rodina? Ano nebo ne? (rozepsaná)
Ztráta lásky (připravuje se)

Články:

 

Cesta naděje - 24. kapitola

Cesta naděje - 24. kapitolaTak a je tu další dílek. Jsem se ráda, že aspoň někdo se vrátil k mojí povídce. Moc děkuji za hezké komentáře. Tento dílek nám rozluští jedno tajemství, které snad trochu osvětlí minulost. Přeji hezké počteníčko. :)

 

Cesta naděje - 23. kapitola

Cesta naděje - 23. kapitolaTak jsem opět zpátky... Doufám, že se najde ještě někdo, kdo se k mojí povídce vrátí. :) Budu ráda za jakýkoliv komentář, abych věděla, jestli má cenu pokračovat. :) Jinak v tomhle dílku se konečně dočkáme setkání Is a Edwarda. Jak to proběhne? A bude to radostné shledání? To všechno se dozvíte v tom dílku. :) Přeji hezké počteníčko. :)

 

Cesta naděje - 22. kapitola

Cesta naděje - 22. kapitolaPo dlouhé době další dílek... :) Přepisovala jsem ho snad stokrát a pořád mi přijde, že není zrovna nejlepší... Doufám, že se vám bude aspoň trošku líbit... V tomto dílku bude boj s armádou novorozených a taky ples ve Volteře... Celé je to jenom taková kapitolka, která nás posune v ději... A v příštím díle se už dočkáme setkání Edwarda a Belly... Děkuji za komentáře, udělaly mi velkou radost... :)

 

Rodina? Ano nebo ne? - 2. kapitola

Rodina? Ano nebo ne? - 2. kapitolaPřidávám další dílek. Jsem strašně ráda, že se vám nová povídka zalíbila... Doufám, že se bude líbit i nový dílek... :) Dozvíme se, jaká je minulost Rose... Jak to bylo s jejím sňatkem... Děkuji moc za komentáře u předešlé kapitolky... :) Hezké počteníčko. :)

 

Cesta naděje - 21. kapitola

Cesta naděje - 21. kapitolaDalší dílek je na světě... dneska se dozvíme, jak se bude dařit Cullenům ve škole... :) Jaké překvapení je tam čeká? :) Tento dílek chci věnovat všem, co mi zanechali v minulé kapitolce komentář a hlavně Lexi... :) Děkuji ti... jsi jako moje baterky, vždycky mě nabudíš, abych napsala co nejdříve další dílek... :) Doufám, že se bude líbit... :) Přeji hezké počteníčko... :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!