Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Loveliness

MLT*


Loveliness

LovelinessPráva: ověřený přispěvatel

Věk: 17

O mně: Som obyčajné sedemnásťročné dievča navštevujúce strednú školu. Rada maľujem, trávím čas so svojimi priateľmi a rodinou, športujem. V poslednom čase som v sebe objavila skrytý talent na písanie príbehov a poviedok. Aj touto cestou by som sa s vami o ne rada podelila :).

Kontakt:

ICQ: 378858771ICQ status

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 8. 2010

Poslední přihlášení: 11. 7. 2012, 13:34

Shrnutí povídek:

 

Povídky od loveliness

Povídky od lovelinessZhrnutie mojich poviedok :)
Kapitolové: Zmysel života Jednodielne: Večná láska

Články:

 

Čo ak jediné východisko je smrť? - Prológ

Čo ak jediné východisko je smrť? - PrológVšetko sa začalo už veľmi dávno, ale napriek tomu takmer žiadna otázka nebola zodpovedaná. Prečo sa to všetko deje? Lucy, mladé dievča, skrýva veľké tajomstvo. Opäť sa vracia do mesta, kde to všetko začalo. Nájde odpovede, ktoré hľadá? A čo za tajomstvo vlastne Lucy skrýva? Opovede na tieto otázky a mnoho viac sa dozviete v mojej úplne novej poviedke, keďže predchádzajúca nemala veľmi veľký úspech. Dúfam, že táto bude lepšia, tak vás poprosím aj o nejaké komentíky, nech viem, na čom som. Takže, ak chcete vedieť viac, hor sa do čítania! :) Vaša Loveliness

 

Zmysel života - 9. kapitola

Zmysel života - 9. kapitolaAhojky. Po trošku dlhšom čase vám prínášam ďaľšiu kapitolku. Nevedela som, či mám poviedku dopísať, keďže bolo na ňu veľmi málo ohlasov. Bola by som rada, keby ste sa vyjadrili, či sa vám poviedka páči, či má zmysel ju dopísať celú. Viem, že sa to netýka Callenovcov alebo Volturiovcov a preto sa vám to nemusí chcieť čítať, no zmena je život, nie? Dúfam teda, že sa ozvete. Ďakujem. Vaša loveliness :-) P.S. Čo bolo v e-maile, ktorý Jake dostal? Ako sa s tým vyrovná? Treba si len prečítať. :-)

 

Večná láska

Večná láskaAjojky. Napísala som pre vás ďaľšiu poviedku, tentokrát jednodielnu. Dúfam, že bude mať väčší úspech ako tá predošlá, a že sa vám bude viac páčiť. Komentíky veľmi potešia, nechám to na vás. :) Prajem príjemné čítanie. :) Vaša loveliness

 

Zmysel života - 5. kapitola

Zmysel života - 5. kapitolaVyzerá to, že osudy Jakea a Jessicy sú viac ako len náhodne prepletené. Ako sa to prejaví ďalej? :) Prajem príjemné čítanie :)

 

Zmysel života - 7. kapitola

Zmysel života - 7. kapitolaBude Jake prekvapený, keď zistí, kde Jessica býva? Čo sa stane, keď spozná jej otca? Dozvie sa niečo nového? Ďaľšia kapitola mojej poviedky, enjoy. :-)



Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!