Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele LoWEeGirlEverything

LoWEeGirlEverything

LoWEeGirlEverythingPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Michaela

Bydliště: Doma...

Věk: 13

O mně: Jsem fanatik do fantasy knížek. Harry Potter, Twilight, Škola noci, Vampýrská akademie, Válka čarodějek, Tajný kruh. Upírova fotografie, Husí kůže... všechny miluji! Také mám ráda takové ty historické "slaďáky", ale nepohrdnu ani příběhy ze života, příběhy o anorexie, bulimii, apod...
Poslouchám skoro všechno. Doma mám dvě krásné jorkšírky a papouška. Oblíbené filmy jsou všechny ze série Twilight, dále pak Dopisy Julii, Pod jednou střechou, Zrození šampiona, Poslední píseň, Pýcha a předsudek, Vášeň a cit, Vyznání Anny Elliotové, Varieté, Slečna drsňák, Vévodkyně,... Prostě a jednouduše je jich hodně.
Ráda píšu povídky, stejně asi jako všichni na těchto stránkách...
Ve škole mě celkem baví Matematika (pro někoho je to možná děs, ale já ji mám ráda) a Dějepis.
Nevím, co mám ještě říct, tak radši končím. Prosím však, abyste se podívali na mé shrnutí a když Vás něco zaujme, tak si to i přečetli a okomentovali. Díky.
LoWEe

Kontakt:

E-mail: LoWEeGirlEverything (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 61

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 11. 2010

Poslední přihlášení: 13. 1. 2017, 15:48

Shrnutí povídek:

 

Povídky od LoWEeGirlEverything

Povídky od LoWEeGirlEverything

Kapitolové povídky:Elfe - dokončená °

Spoluautorské povídky:Amor Abandonado Lobo - dokončená (s MartinaBlack) ° Amore italiana di Romeo e Giulietta - rozepsaná (s Aďa1987) ° Like me - rozepsaná (s AndyBCullen) ° Sprejařka - rozepsaná (s KiQaCULLEN) ° Same and yet different - rozepsaná (s Vellu) °

Jednorázové:Jak si Paul vyzkoušel plínky Pampers (Parodie) ° Proč já (Jednorázovka) ° Miluji tě Bello, navždy! (Drabble) ° Konec Renée Dwyer (Drabble) ° Velký návrat Renée Dwyer (Drabble) ° Naposledy s Renée Dwyer (Drabble) ° To ti, Jamesi, slibuji! (Drabble) ° Poslední lidské vydechnutí (Drabble) °Záchrana života (Drabble) ° Byla by tě škoda! (Drabble) °Nával lásky (Drabble) ° Monica, moje třetí černovlasá láska (Jednorázovka) ° Boj za svou rodinu (Drabble) ° Chvilka relaxace (Drabble) ° Konečně muž! (Drabble) ° Poslední přání (Drabble) ° Už zase z toho nic nebude! (Drabble)° Nestihla jsem to (Drabble) ° Didyme (Drabble) ° Odpouštění (Drabble) ° Nikdy neporažen (Drabble) ° Smrt dítěte je nejhorší... a to je můj případ (Drabble) ° Bella´s dream: Dirty dance (Drabble) ° Osoba, díky níž jsou tu Cullenovi (Drabble) ° Toho se litovat nedá (Drabble)° Mami, jak se dělají děti? (Drabble) ° Hranice smrti (Drabble) ° Emmettova chvilka (Drabble) ° Horoucí láska (Drabble) ° Doznání (Drabble soutěž) ° Bellin sen (Drabble soutěž) ° Vše bude dobré (Drabble)° Poznání (Drabble)° Marcova reakce (Drabble)° Zlom (Drabble)° Arovo pokání (Drabble) ° Proč ji nemůžu mít? (Drabble)° Opustil jsem tě (Drabble)° Budeš tátou, jsem těhotná (Drabble)

Články:

 

Sprejařka - 8. kapitola

Sprejařka - 8. kapitolaDalší kapitolka je tu. Tentokráte za ni můžete poděkovat mé úžasné spoluautorce... V této kapitolce se dozvíme, jak se Bella rozhodla ohledně malé Demi. Přeji příjemné počtení.

 

Budeš tátou, jsem těhotná

Budeš tátou, jsem těhotná„Charlie, musím ti něco říct,“ šeptla jsem. Zatvářil se nechápavě a pak se mu na tváři mihl zděšený výraz. „Není ti nic, že ne?“ zeptal se trochu vyděšeně.
Double drabble (200 slov)

 

Opustil jsem tě

Opustil jsem těEdward a Bella. New Moon. Edward opustil Bellu a večer, když už spí se s ní jde naposledy rozloučit - ohrané téma, ale stejně jsem neodolala. Zase. Opět z Edwardova pohledu. Drabble - 100 slov.

 

Sprejařka - 7. kapitola

Sprejařka - 7. kapitolaJsem tu s 7. kapitolou Sprejařky, tentokrát psanou pouze mnou. Bude v ní spousta nových událostí, které nám hodně ovlivní rozvoj příběhu… Doufám, že se vám dílek bude líbit, a zanecháte co nejvíce komentářů. LoWEe

 

Proč ji nemůžu mít?

Proč ji nemůžu mít?Tak proč ji nemůžu mít? Tak proč nemůžu mít svoji vlastní dcerku? Proč nemůžu být obyčejným stárnoucím člověkem? Proč? Drabble. 100 slov.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!