Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Lizeth

Carlisle Cullen baseball


Lizeth

Práva: ověřený přispěvatel

O mně: Píšu sem svou první povídku, ale mám dost nápadů na další... Jsem ráda, že se moje povídka alespoň někomu líbí, trochu závidím těm, co mají víc komentářů =) Jinak mám Stmívání a další knihy ráda, stejně tak film, ale ta prvotní poblázněnost mě přešla, teď už "jen" patří mezi moje nejoblíbenější =)

Kontakt:

E-mail: Lizeth (zavináč) seznam.cz

ICQ: 556069023ICQ status

Statistiky:

Moje články: 22

Moje komentáře

Datum registrace: 3. 5. 2009

Poslední přihlášení: 19. 11. 2016, 19:39

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Lizeth

Povídky od LizethNa pokračování: Everything in other way
Jednorázovky: Vysvobození? Ano, ale za jakou cenu..., Povídky jedné noc

Články:

 

Everything in other way - 18. kapitola

Everything in other way - 18. kapitolaDalší kapitola je konečně tady. Bella je po souboji zraněna a leží v nemocnici, v této kapitole se nic zásadního neděje, ale i tak si ji užijte =) Děkuji za vaši trpělivost a také za komentáře, pomáhají mi. Moc děkuju, že se mnou máte výdrž, zrovna mi začaly zkoušky a není to jednoduché. Přeji pěkné počtení =*

 

Everything in other way - 17. kapitola

Everything in other way - 17. kapitolaDalší kapitola! Jak jste asi pochopili z minulého dílu, došlo k souboji a je to psané z pohledu všech tří, Jacoba, Edwarda i Belly. Je to trošku kratší, ale snad to přežijete =)Plánuju to ukončit asi v 19. nebo 20. kapitole, takže do konce moc nezbývá. Všem děkuju za komentáře a trpělivost, potěšilo mě, že jim bylo mnohem víc než jindy =) Přeju hezké počtení a děkuji za budoucí komentáře =))

 

Everything in other way - 16. kapitola

Everything in other way - 16. kapitolaPo docela dlouhé odmlce je tu další kapitola, hurá =) Bella řeší svůj cit k Edwardovi, všechno se ale zkomplikuje, když je spolu uvidí Jacob. Děkuju za komentáře a trpělivost, moc mě to těší =) Jenom dál vytrvejte a čtěte a pište mi další =* (P.S.: Tyno, tvoje komentáře mi pomáhají =), ale i vás ostatních =))

 

Everything in other way - 15. kapitola

Everything in other way - 15. kapitolaTakže další kapitola je konečně tu. Děkuju za komentáře, obě holky moc dobře ví, že děkuju jim. Vážím si toho, že alespoň vy to čtete. Tahle kapitola je psaná z pohledu Belly a Jacoba. Bella se dozví něco pro ní dost zásadního a hlavně jí to docela zasáhne. Čtěte a uvidíte =) Piště mi komentáře dál a dobře se bavte =*

 

Everything in other way - 14. kapitola, 2. část

Everything in other way - 14. kapitola, 2. částTakže 2. část, trochu později, ale přece =) Děkuji za komentáře, moc mě potěšily a pište je dál =* Ve druhé části se opět tak nějak nic neděje, ale snad to vydržíte =) Přeju vám pěkné počtení...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!