Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele LiaC

suťaž., janulQa1323


LiaC

LiaCPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Linda Isabella

Bydliště: Praha

Věk: 18

O mně: Co děláte, když máte hlavu plnou myšlenek? Já je převádím na papír.

Kontakt:

E-mail: LiaCullen (zavináč) seznam.cz

Web: fuckyeahmusearmy.tumblr.com

Statistiky:

Moje články: 22

Moje komentáře

Datum registrace: 19. 5. 2010

Poslední přihlášení: 20. 8. 2012, 11:35

Shrnutí povídek:

 

Povídky od LiaC

Povídky od LiaC Povídky na pokračování: *Little secret... (stav: píšu 22. kapitolu) + trailer Jednodílné povídky: **Promiň, co jsem udělal, vím, že jsem to podělal. (parodie)

Články:

 

Little secret... 21. kapitola

Little secret... 21. kapitolaCo přináší 21. díl? =) To by jste chtěly vědět, co? =D Haha! No, tak jo. Tady to je. =P

Netušila jsem, co se mu honí hlavou. Jeho oči těkaly ze mě na vchodové dveře. „Myslím…“ Rychle se na mě otočil, překvapený tím, že jsem promluvila. „Myslím, že není ten správný čas,“ řekla jsem potichu. Přes jeho obličej se mihl stín zklamání. Dlouhé vteřiny se díval do mých očí… pak bezhlučně vyběhl schody a zmizel v prvním patře.

 

Little secret... 20. kapitola

Little secret... 20. kapitolaPo půl roce konečně přidávám další, 20. díl. Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo a doufám, že už nikdy takhle a ani jinak podobně dlouhá pauza nebude. V tomto díle bude Jake naprosto ignorovat Bellino přání neslavit její narozeniny a poté se přesuneme do Port Angeles, kam se spolu vydají na nákup. Proč tam jedou? A koho tam potkají? Doporučení: Jelikož byla tak dlouhá pauza, radši si přečtěte znovu poslední díl, aby jste si připomněli, co že se to v té mojí povídce vlastně právě děje. ;)

 

Little secret... 19. kapitola

Little secret... 19. kapitola„Jak se to sem dostalo? Byl tu v noci někdo? Podívala jsem se na okno. Bylo pootevřené. Najednou jsem měla divný pocit. Jako by mě někdo pozoroval. Otočila jsem se, ale nikdo v pokoji nebyl. Ani z okna jsem nikoho nezahlédla. Po zádech mi přejel mráz. Pomalu jsem krabičku otevřela a poprvé za celý svůj život jsem byla skutečně zvědavá, co se v ní ukrývá. To něco mi vyrazilo dech."

 

Little secret... 18. kapitola

Little secret... 18. kapitola „Nevěděla jsem, proč brečím. Cítila jsem se divně. Prázdně. Tak hrozně mi chyběl. Jediné, co jsem věděla, bylo, že ho chci zpátky..." Po kom se to Belle tak stýská? V 18. kapitole Little secret... se to dozvíte. ;)

 

Little secret... 17. kapitola

Little secret... 17. kapitolaV minulém díle jsme se dozvěděli, že strážníka v Boot Bay zabil Embry, ne Cullenovi, jak si Bella původně myslela. Celá dnešní kapitola je rozhovor mezi Bellou a Jacobem na téma vlkodlaci a pak na konci rozhovor mezi Edwardem a Alice. Vypadá to, že i upíři můžou být zaskočeni... jak to zvládají právě Alice a Edward, kteří na překvapení nejsou zvyklí?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!