Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Joan

knihy


Joan

JoanPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Jana

Věk: 14

O mně: Jako hromada jiných lidí, i já podlehla šílenství jménem Twilight. ;) Ráda čtu a platí pro mě pravidlo - čím tlustší tím lepší. xD Kamarádky o mě často s oblibou tvrdí, že jsem snílek.
Jsem jednoznačně team Edward, ale se slabostí pro Jacoba. Málem jsem zapoměla, jsem i team Alice.

Kontakt:

E-mail: JoanneJ (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 6

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 7. 2010

Poslední přihlášení: 20. 2. 2011, 19:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Joan

Povídky od JoanOsudová volba

Články:

 

Osudová volba - 4. kapitola

Osudová volba - 4. kapitolaPo dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla přidat další kapitolku OV. Jarní prázdniny začínají. Jenže zdánlivá pohoda klame a než se všichni rozkoukají, bude pozdě.

 

Osudová volba - 3. kapitola

Osudová volba - 3. kapitolaTenhle dílek je z pohledu Belly i Betty... Bella je čím dál tím zmatenější. Betty se chová stále podivněji a zvláštní sny pokračují. Ale proč vlastně Betty přijela a jaký důvod má její chování?

 

Osudová volba - 2. kapitola

Osudová volba - 2. kapitolaKonečně tu je další kapitolka OV, doufám, že se bude líbit.
Do Forks přijíždí podivná dívka. Tajemného hosta však Quileté znají a rozhodně ho nemají v lásce. Drzá holka totiž nepůsobí jako obyčejná středoškolačka.

 

Osudová volba - 1. kapitola

Osudová volba - 1. kapitolaPo delší době přináším první kapitolu OV. Pro Bellu se jinak nudný všední den změní ve chvíli, kdy na chodbě doslova narazí na záhadného kluka. Jenže od té chvíle cítí, že je něco jinak. Snaží se o něm a jeho rodině zjistit víc a pomalu zapomíná na člověka, ke kterému má nejblíže.

 

Osudová volba - Prolog

Osudová volba - PrologSedmnáctiletá Bella žije šťastný život se svým klukem Jacobem a rodiči v malém městečku Forks. Vše se však změní, když se sem přistěhuje záhadná rodina Cullenových a nevědomky obrátí její život o 180 stupňů. Bellu totiž jejich syn Edward záhadným způsobem přitahuje. Jenže tohle není obyčejná školní láska, ale cit mnohem silnější, který si neumí vysvětlit. A v tu chvíli stojí před vážným rozhodnutím. Zůstane se svým milujícím Jacobem, kterého zná už od malička, má s ním krásné vzpomínky a opravdu ho miluje? Nebo se rozhodne pro život s klukem, se kterým souvisí řada podivných událostí, a jsou svázáni nadpozemsky silným poutem? Je tu však ještě jedna otázka - miluje Edwarda doopravdy nebo to je jenom kouzlo, co je k sobě váže?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!