Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Gwendolin

Gwendolin

GwendolinPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Michaela

Bydliště: České Budějovice

O mně: Miluji koně více než cokoli na světě. Koně jsou mým životem a vždy byli. A jedna kobylka mi změnila život. Tehdy jsem byla na dně, ale s ní přišel nový den... Dlužím ji mnoho. Jsem veselá, i když nemůžu už být s ní.
A jinak? Pokouším se o něco jako „výtvarné umění“. Poslouchám rockovou hudbu, ale líbí se mi i tvrdší styly. I když v poslední době začínám s japonskou kapelou The GazettE. A tím začal u můj další koníček. Anime. Mám jich shlédnuto asi kolem 23. Nejradši mám Inuyasha; Zero no Tsukaima; nesmím zapomenout na anime Naruto (tam to začalo)... A nějak se stalo, že jsem začala číst mangu.
Ještě ráda čtu fantasy. Miluji knížky o dracích nebo elfech. Nejradši mám jedenácti dílnou sérii DragonRealm a v ní postavičku jménem lady Gwen neboli Gwendolyn. Je známá jako Jantarová paní.
To je vše.

Kontakt:

E-mail: daremo-chan (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 27

Moje komentáře

Datum registrace: 2. 10. 2011

Poslední přihlášení: 12. 6. 2019, 08:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Gwendolin

Povídky od Gwendolin

Jednodílné povídky: Má tajemná Gejša (dokončeno)

Kapitolové povídky: Nezvratný Osud (pozastavena)

Parodie: Opět svatba

Poezie: Rosalie a cit/ Emmet a láska/ Alice a její vize/ Jasper a deprese/ Renesmé a rozhodnutí/ Jacob a poznání/ Už zase sním?/ Musel jsem/ Stále to bolí/ Veliký den/ Afrodité bez lásky/ Před bitvou/ Osudná otázka/ Nemilosrdná paní/ Jsi můj osud/ Už není žádné Ty a já

Drabble: Nessie píše Ježíškovi

Poslední aktualizace - 31. 1. 2013

Články:

 

Má tajemná gejša - III. část Společnice a gejša

Má tajemná gejša - III. část Společnice a gejšaKdo je vlastě gejša? Potká Edward ještě někdy svou tajemnou společnici z letadla? Jak to dopadne na charitativním večírku?
Doufám, že se bude líbit i poslední část příběhu.

 

Má tajemná gejša - II. část Malý problém

Má tajemná gejša - II. část Malý problémEdward je pozván na charitativní večírek, ale musí dorazit v dámském doprovodu, aby se jeho obchod vydařil. Jaké najde řešení? Příjemné čtení.

 

Má tajemná gejša - I. část Tajemná společnice

Má tajemná gejša - I. část Tajemná společniceGejša je japonskou společnicí bohatých mužů. Edward je nejbohatším svobodným mužem světa. Je vyslán na služební cestu jako diplomat prezidenta do Tokia. I. část je pouze o čase stráveném v letadle, avšak bude mít tajemnou společnici.

 

Už není žádné Ty a já

Už není žádné Ty a jáKratinká básnička o Belle a jejích pocitech, když ji Edward opustil. Tak si přečtěte, co se může v hlavě zplodit během hodin občanky.

 

Nezvratný Osud - 4. kapitola

Nezvratný Osud - 4. kapitolaBella chce svým dcerám říct pravdu o Nessině otci, ale Sarah má trochu horkou hlavu a nevydrží to. Jak to dopadne si přečtěte zde.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!