Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Ewicka


Ewicka

EwickaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Eva

Bydliště: Brno :D

O mně: Ta nejdůležitější věc, která každého překvapí, je, že NEJSEM blázen do Twilight. Tak co tady teda dělám? Zajímavá otázka, je těžké na ni formulovat odpověď, tak se Vám to pokusím vysvětlit.
Taky Vám někdy připadá, že všichni spisovatelé chodili do stejně školy? Vždyť je to pokaždé to samé. Dva lidé se nemají zrovna v lásce, postupně se sbližují, až zjistí, že jsou do sebe zamilovaní. Pak je nějaká věc dá od sebe, samozřejmě strašně trpí, ale nakonec je jejich láska dá dohromady a žijí spolu šťastně až do smrti. Většina románů je psaná takto.
A taky mi to všechno připadá strašně nereálné. Bella, tichá stydlivá dívka, která doufá, že pro ni přijede princ na bílém koni. Edward, stoletý panic (buďme upřímní, který chlap by to vydržel a ještě ke všemu, když zamrzl v pubertě? Rodina Cullenových, dokonalá rodinka.
Prostě moc dokonalosti. To prostě není. No abych se vůbec dostala k tomu, co Vám chci říct. Jsem tady, protože se tu s ničím takovým nesetkám. Povídky tady jsou napínavé, plné zvratů a očekávání (teda né, že by knížka nebyla, ale přečteš ji jednou dvakrát a potom leží ve skříni).
Taky bych chtěla začít psát. Rodiče do mě pořád hustí, když u toho pořád sedím, proč taky něco nenapíšu, no a já se to rozhodla zkusit.
Vlastně je tu ještě jeden důvod. Chci si zlepšit sloh, protože já si osobně myslím, že zas až tak špatně nepíšu. Jenže ono je to dost těžké, když si na tebe úča zasedne, a tak doufám, že tady dostanu konečně odpověď od někoho nezaujatého.
No a zpět ke mně. Jsem holka (to jste doufám poznali z jména :P), jsem poměrně vysoká a mám hnědé vlasy a oči. Vlastně jsem taková ta, kterých jsou na světě milióny.
Teď vlastnosti. No těžko říct jestli jsem optimista nebo pesimista, protože nemám ponurý náhled na svět, podle mě všechno beru až s moc velkým klidem, ale vím jaká je realita. Nejsem žádný snílek, který si myslí, že svět je plný dobra a hodných lidí, a že pravda pokaždé vyhraje. Ve skutečnosti jsou všichni lidé zlí, vlastně jen mají plno zlých vlastností, kterými se nechávají ovládat. Tužba po moci, po penězích atd.
Přesto přeze všechno jsem veselá až praštěná. Většina lidí si o mně myslí, že mi kape na maják. A teď přiznám svou nejhorší vlastnost. Mluvím strašně rychle a jsem až moc ukecaná. To už je taky poznat z tohoto dlouhého článku. Proto mám psaní tak ráda, všichni mi konečně budou rozumnět :D.

PS: Doufám, že jste neusnuli :D.

Kontakt:

E-mail: opaeva (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 3

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 4. 2011

Poslední přihlášení: 15. 5. 2012, 22:02

Články:

 

Dokonalá rodinka? - 3. kapitola

Dokonalá rodinka? - 3. kapitolaNazdárek. Jsem tady s další kapitolou Dokonalé rodinky. Vím, že to trvalo, ale byla jsem dva týdny v Řecku a tam nebyl internet. Doufám, že od teď se budou intervaly mezi kapitolami pouze zkracovat. Přeji příjemné počteníčko :). Ewicka

 

Dokonalá rodinka? - 2. kapitola

Dokonalá rodinka? - 2. kapitolaNo jo, já vím, že to trvalo, ale nějak jsem na psaní neměla čas. Byla jsem na škole v přírodě. Ani nevíte, jak mě potěšily komentáře k mé povídce. Samozřejmě doufám, že to tak bude i nadále. Tak teď něco k ději. Zjistíme, jak Emmett zareaguje na Rosaliinu nevěru a trochu se posuneme dál v ději.

 

Dokonalá rodinka? - 1. kapitola

Dokonalá rodinka? - 1. kapitolaA je tu nová povídka (moje první). Taky Vás už omrzela dokonalost Cullenů? V tomto příběhu se podíváme z blízka, pěkně bez cenzury, na život našich oblíbených hrdinů. Předem říkám, že se tam možná objeví prvky z Harryho Trottela. Když se ti to bude líbit, stačí mi dát malinkého smajlíka, pokud ne, tak taky :D. Začínám, takže potřebuji vědět, co mám zlepšit. Přesto doufám, že se bude líbit. Jo a omlovám se za délku, musela jsem to nějak rozjet.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!