Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele EmElCullen

Stephenie Meyer


EmElCullen

EmElCullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Veronica

Bydliště: Humpolec

Věk: 17

O mně: Twilight sága se stala mojí závislostí. Miluju ten děj, to emocionální rozpoložení všech zúčastněných i popisy každého detailu. Chtěla jsem zkusit něco podobného, a tak jsem si začala představovat různé jiné příběhy v podání známých i nových hrdinů. Moje příběhy jsou hodně emocionálně založené. Ráda si počtu i v příbězích mých "kolegů" nadšenců :-)

http://www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/povidky-od-veronicaemmaswancullen/

Kontakt:

E-mail: veru.moravcova (zavináč) seznam.cz

ICQ: 329400959ICQ status

Statistiky:

Moje články: 21

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 12. 2009

Poslední přihlášení: 26. 12. 2011, 19:41

Shrnutí povídek:

 

Povídky od EmElCullen

Povídky od EmElCullen(VeronicaEmmaSwanCullen) Kapitolové: Stmívání sluncem zalité// Démon //Jednodílné: Co všechno se může stát, když přijde žízeň?

Články:

 

Démon 4

Démon 4 Ahojte, po hoodně dlouhé době se hlásím s dalším, již čtvrtým pokračováním Elizabeth Emmy Decastelo. Dozvíme se o dalším členovi Decastelovic klanu a o názorech ostatních členů rodiny na Emmu. Přeji příjemné čtení a určitě nechte komenty! :)

 

Stmívání sluncem zalité (14.)

Stmívání sluncem zalité (14.)Ahojte. V dnešnim dílku se prakticky neděje nic zajímavého, je tam jen lehká upoutávka na další dílek. A samozřejmě se opět nevyhneme Emminým pocitům. Hezké čtení :)

 

Stmívání sluncem zalité (13.)

Stmívání sluncem zalité (13.)Po delší době se opět hlásím, ale je to jen výjimka, stále mám hodně práce, takže aktualita souhlasí i nyní. V dnešním díle se dozvíme výsledek diskuze Emmetta a Emmy. Emmett také Emmě ukáže něco ze svých vlastností. Nechte se překvapit a krásné čtení :) SLibuju, že se budu snažit co nejdříve přidat další díl :)

 

Stmívání sluncem zalité (12.)

Stmívání sluncem zalité (12.)Ahojte, po dlouhé době se hlásím s další, v pořadí už s 12. kapitolkou :)Čeká nás první polibek a taky Emmino rozjímání o správnosti vztahu :) Nechte se překvapit, jak to dopadne :) A nechte komenty :)

 

Stmívání sluncem zalité - Rozhodnutí (11.)

Stmívání sluncem zalité - Rozhodnutí (11.)Hojte, hlásím se s další povídkou o Emmě a Emmettovi. V téhle se dozvíte, jestli Emma s Emmettem zůstane. Celým příběh se prolínají Emminy otázky ohledně upířího života. Užijte si to, hezké čtení ;)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!