Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele EdMaDo

Alice


EdMaDo

EdMaDoPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Maruška

Věk: 18

O mně: Nevím, co o sobě napsat. Jsem komplikovaný člověk, ale kdo ne? :D Ráda poznávám nové lidi, tak klidně napište. ;)

------------------------------------------

Člověk se někdy směje, jen aby nebrečel a vypadalo, že je všechno ok.

Kontakt:

E-mail: mirasha95 (zavináč) seznam.cz

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=1642071092

Statistiky:

Moje články: 37

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 3. 2010

Poslední přihlášení: 19. 3. 2014, 09:34

Shrnutí povídek:

 

Povídky od EdMaDo

Povídky od EdMaDoKapitolové: Škola noci (rozepsaná) ♣ Internát pro upíry (spoluatorka Chiristina) ♣ Bez něj, ale sní! (spoluautorka ?) ♣ Jednodílné: Proč, to jsou jen sny?! (spoluatorka katyloveEd)

Články:

 

Bez něj, ale s ní - 4. kapitola

Bez něj, ale s ní - 4. kapitola„Jane, kdybys dnes viděla svého bratra. Když viděl Bellu pouze ve spodním prádle, začal strašně moc koktat a potom zbaběle utekl!“ Gianna vyprávěla tu strašně „zábavnou" historku Jane, která hned pukla smíchy. „Jane -“ začala jsem, ale bohužel mě přerušila Jane. „Ano, já vím, Bello. Neboj, dávám si pozor na řízení.“ Holky se spolu zasmály. Někdy jsem si připadala nudná. Ony jsou tak lehkovážné a já neustále něco řeším. Řekla jsem někdy vůbec nějaký vtip? A znám vůbec nějaký vtip? Potřebovala bych Emmetta…

 

Bez něj, ale s ní! - 3. kapitola

Bez něj, ale s ní! - 3. kapitola„Ahoj, Bello, konečně jsi tady.“ Gianně kývl na pozdrav. Vešla jsem do jeho pracovny. „Ty už to víš!“ podezírala jsem ho, protože se usmíval od ucha k uchu. „Ano, vím.“ „To je nespravedlivé! Neměl ses dívat na výsledky!“ kňourala jsem jako malá. „Bells, nezlob se.“ „No tak, honem, už mi to řekni a nenapínej mě!“ „Vážně to chceš vědět?“ „Caie!“ „Dobře, bude to…“

 

Bez něj, ale s ní! - 2. kapitola

Bez něj, ale s ní! - 2. kapitolaJsem zpět! Stála jsem uprostřed svého pokoje ve Forks. Zmateně se stále rozhlížela dokola, dokud mé oči nezahlédly bledou osobu u dveří. Byl to on, Edward. „Zůstaň v klidu, jinak ublížíš našemu miminku.“ Zamrkala jsem a pohladila své vypoukle bříško. „Bude tak silná a statečná. Doufám, že se o ni pořádně postaráš. Ať to bude stát cokoli. I za cenu toho, že ty nebudeš spokojená. Teď jde pouze o naši dcerku! Hlavně musíš přežít, jinak ona nikdy nebude šťastná.“ Stále jsem z něj nemohla spustit oči. Je tak krásný… A ten jeho medový hlas.

 

Škola noci 22. kapitola

Škola noci 22. kapitolaPřežije to Alice?
Dostanou se ze svého vězení?
A bude to stát někoho život?

 

Internát pro upíry 10. kapitola

Internát pro upíry 10. kapitolaPo dlouhé době kapitola... Vratí se Edward konečně ze své cesty? A jak dopadne Emmett s Kate?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!