Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Day

lol


Day

DayPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: D.

Bydliště: MS kraj

Věk: 17

O mně: Je mi sedmnáct let a studuji sedmý ročník osmiletého gymnázia. Miluji literaturu a ve volném čase se snažím věnovat dobrovolnictví. Jsem veselý člověk, který se občas cítí osamělý. Mou vášní bylo, je a bude psaní. Vyrůstala jsem na HP, je to také fandom, kterému jsem se věnovala pět let. Je součástí mě, byla jsem na všech dílech v kině. HP mě hodně změnilo, dalo mi to směr. Momentálně jsem zamilovaná hned do několika knih, mezi jinými Twilight sága (včetně Bree), The Host, Trilogie Shiver - Mrazení, Jane Eyre a mnohé další. V současnosti taky "ujíždím" na orientálních románech podle skutečných událostí. Doporučuji Fatwu, Neviditelné ženy, Dětí se nevzdám, Útěk z ráje, Imámova dcera, Za zlatými mřížemi nebo třeba Khádi - zmrzačená. Ráda o sobě prohlašuji, že věřím v Boha, ale nevěřím v církev. Zajímám se o různá východní učení, od dětství mě fascinuje škola Jógy v denním životě. Moje maminka je mým velkým životním vzorem, protože je opravdu skvělý člověk.
Můj největší sen? Stát se psycholožkou a psát knihy, pro radost.

Má životní filozofie:

Děkuji každému, kdo mi jakkoliv vstoupil do života. Protože každý smích, každý pláč, každý pocit a cit mi dává zkušenost a vzpomínky. A jen díky zkušenostem a vzpomínkám se můžu věnovat své největší vášni a snad v ní jednou být i přiměřeně úspěšná. Děkuji. Protože každý úhoz do klávesnice mi přináší neskutečnou radost ze života.

Bůh stvořil hudbu, aby byl život snesitelnější...

Slova jsou jako kapky deště bubnující na okna. Věty jsou jako úhozy prstů do klavíru. Příběhy jsou jako pohled na noční oblohu posetou hvězdami. Miluji déšť, miluji zvuk klavíru, miluji noční oblohu. Miluji psaní!

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 14

Moje komentáře

Datum registrace: 12. 11. 2009

Poslední přihlášení: 23. 3. 2023, 20:57

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Day

Povídky od DayShrnutí povídek Day

Nessie musí zemřít - soutěžní jednorázovka

You are my destiny - soutěžní kapitolovka - dokončená

Bez boje se nevzdám - kapitolovka

Články:

 

Bez boje se nevzdám 2. kapitola

Bez boje se nevzdám 2. kapitolaDo Fairbanks se z prázdnin vrací Nateův nejlepší kamarád Jack. Jaký má názor na Cullenovy? Jaký rozhovor povede Nate s Jacobem?

 

You are my destiny 10. kapitola

You are my destiny 10. kapitolaSophie se musí vyrovnat s krutou realitou v Larimoru. Proč se na ni všichni tak soucitně dívají? A proč jí Jeremy nezvedá telefon? Jak to všechno nakonec dopadne?

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - konec.

 

You are my destiny 9. kapitola

You are my destiny 9. kapitola

Sophie se dozvídá tajemství, které obklopuje celý Larimore. Postupně jí dochází, co je Val vlastně zač. Podaří se jí celý problém vyřešit? A jak dopadne její rozhovor s Jeremym.

Soutěžní kapitola povídky na téma Tajemství letní lásky, podmínka - poslední sbohem.

 

You are my destiny 8. kapitola

You are my destiny 8. kapitolaSophiin odjezd se nezvratně blíží a Jeremyho dopravní nehoda ještě umocní její pocity. Celá situace nakonec vyústí v něco víc. Sophie nakonec odjíždí zlomená a ztracená ve svých pocitech.

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - nehoda

 

You are my destiny 7. kapitola

You are my destiny 7. kapitolaSophie a Jeremy vyrazí na výlet. Kam pojedou? A s kým se setkají? Co se bude dít večer? Jaká otázka vyvstane po Sophiíně příjezdu?

Soutěžní povídka na téma Tajemství letní lásky, podmínka - jeden (nebo oba) hlavní hrdinové se musí vydat na výlet.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!