Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Cullenka

Stephenie Meyer


Cullenka

CullenkaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Šárka

Bydliště: Olomouc (momentálně)

Věk: 23

O mně: Zájmy: Zvířata, zvířata a taky zvířata =) Začala jsem střední veterinu (i když teď přemýšlím, jestli jsem si toho na hlavu nehodila moc :P )
Mám ráda přírodu (hlavně tu noční), podzim, skořici a úplně ze všeho nejvíc Twilight!! :))) Chytilo mě to ten den, kdy jsem o tom poprvé slyšela na evropě2 :D Což byl myslím říjen 2008.
Je těžké říct, koho mám z nich nejradši. Jelikož všichni jsou naprosto nejlepší! =) Ale Best of the best jsou pro mě napořád Emmett a Alice x)
O mně asi vše.
Moje poděkování patří jak Stephenii, za úžasnou fantazii a tvořivost, tak zakladatelům téhle stránky. Psaní jsem si zamilovala a už ke mně neodloučitelně patří =)

Kontakt:

E-mail: sasasu (zavináč) seznam.cz

ICQ: 381943935ICQ status

Statistiky:

Moje články: 47

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 10. 2009

Poslední přihlášení: 30. 12. 2020, 00:41

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Cullenky

Povídky od CullenkyKapitolové: ++Já jsem vážně přírodní úkaz! (Rozepsaná)++ Promiň, ale své srdce nemohu darovat dvakrát. (Rozepsaná)++ Co se to ... A kurňa! (Rozepsaná)++

Články:

 

Co se to... A kurňa! 21. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

S potěšením oznamuji, že 21. kapitola je konečně na světě a já jsem ohromně zvědavá na vaši reakci. Je to první kapitola 15+, kterou uveřejňuji, tak si ráda přečtu jakoukoliv kritiku i radu. Jak se tedy vyvrbí jejich první den bez přítomnosti někoho z rodiny? Přeji příjemné čtení... Vaše C.

 

Co se to... A kurňa! 20. kapitola

A máme tu druhé kulatiny. I když přibyla o hodně rychleji než předchozí kapitola, tak se stejně omlouvám za čekání. Dost mě zajímá váš názor na dnešní kapitolu. Pomalu (ale opravdu pomalu) se blížíme ke konci, ale v plánu mám druhou část, tak doufám, že to vyjde... Vaše C.

 

Co se to... A kurňa! 19. kapitola

Žádné extra odhalení, ani změna v této kapitole není. Pokud vše bude podle plánů, tak další velký zlom bude v následující kapitole. Ohromně děkuji všem, kteří vydrželi až do téhle kapitoly. Sama nevím, co to se mnou je. Chvíli jsem si myslela, že už se snad k další kapitole nedokopu, ale je tu. Je tu pro všechny, jejichž nekonečnou trpělivost upřímně obdivuji... Vaše Cullenka

 

Co se to... A kurňa! 18. kapitola

Ahoj! Na začátek se moc omlouvám, že to trvalo tak dlouho. Nevím proč, jelikož se v téhle kapitole stejně nic moc neděje. Jak to teď s Ell bude? Přestanou konečně oba dva potlačovat své city? Moc dlouho mi trvalo, než jsem se z té části dostala. Konečně je to tady a já se snad pomalu dostávám zpět do původního tempa. Tak zdržování a protahování už bylo dost. Přeju hezké čtení. Vaše C

 

Co se to... A kurňa! 17. kapitola

Omlouvám se, že jsem měla tak velkou pauzu. První týdny na intru a v nové škole. Bylo toho moc. To mě ale asi neomlouvá. Opravdu doufám, že další přidám dřív. Tahle kapitola je taková nezajímavá a neděje se tam nic moc podstatného. Musím se do toho zase dostat. Snad mi to prominete. Opravdu všem hrozně moc děkuju za komentáře, které jste mi napsali... Vaše C.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!