Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Andie2304

Jasper by Shire


Andie2304

Andie2304Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Andrea

Bydliště: Dvůr Králové nad Labem

Věk: 13

O mně: Tak sem blázen do stmívání :D ... Asi jako každej tady :). Je dobrý vědět, že nejsem jediná, která přečetla ságu několikrát. Závidím lidem, kteří přesvědčili své rodiče, aby se na Stmívání koukli. Moje máma zatím úspěšně odolává. Stoprocentně jsem Team Emmett !!

Kontakt:

E-mail: andiiikk (zavináč) seznam.cz

ICQ: 408099270ICQ status

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 1. 2010

Poslední přihlášení: 20. 5. 2011, 11:28

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Andie2304

Povídky od Andie2304Kapitolovky: Let it Rain Jednorázovky: Spadnout Den, kdy se všechno změnilo Opožděný Valentýn

Články:

 

Let it Rain - 3. kapitola

Tak zaprvé se omlouvám za dlouhé nezveřejnění třetí kapitoly, i když jsem ji slíbila. Za druhé moc děkuju ThePetrusce za recenzi k Opožděnému Valentýnu, ráda jsem si přečetla tvůj názor, a ze začátku jsem se dost bála, ale tvůj názor mě strašně potěšil. Děkuju za samou chválu, která ale patří mé můze, která mi v té chvíli vdechla něco, čemu říkám "chuť se podělit o nápad". A za třetí, tady máte třetí kapitolu k Let it Rain.

 

Opožděný Valentýn

Opožděný ValentýnTak jsem dopsala další jednorázovku, která mi dlouho jen tak ležela v počítači a já ji nemohla dopsat. Berte ji jako omluvu, za nepřidávání Let it Rain, ale jednoduše nebyla nálada ani čas. Další kapitolu Let it Rain dopíši během následujících dvou týdnů. Doufám.

Opožděný Valentýn je jednorázovka o Jaredovi a Kim z Kim pohledu. Jsou to ukázky z jejího deníku, který si vedla a končí tam, kde (jak jinak) dosáhne svého šťastného konce. Komentujte, komentuje:)

 

Let it Rain - 2. kapitola

Let it Rain - 2. kapitolaKdo se skrývá pod jménem Cullen? Že by se Edward odhodlal jí omluvit? Bellu stále trápí záblesky z minulosti... Dokáže se s tím vypořádat? Něco se děje, jak Bella tuší, ale Jake jí to nechce povědět... Doufám, že se Vám bude líbit :)

 

Den, kdy se všechno změnilo

Den, kdy se všechno změniloMoje představa o tom, jak to asi vedlo k přeměně Leah. Doufám, že se bude líbít :)... Vím, sem to neptaří, ale byla bych ráda, kdyby jste si přečetli taky moji kapitolovku s názvem Let it Rain. Děkuju :)

 

Let it Rain - 1. kapitola

Let it Rain - 1. kapitolaTak sem dopsala první kapitolu. Básničku jsem k téhle kapitole nevymýšlela. Pokud byste ale zájem o básničku měli, ráda vyhovím :) V první kapitole Bella vypráví o prvních pár dnech po tom, co Edward odešel, nechybí tu Jacob. Bella se vyrovnává s prodejem Cullenova domu. Tahle kapitola mi moc zajímavá nepříde, budete si muset počkat, než se vážně začne něco dít, nechci, aby to všechno přišlo rychle a z mojí povídky, která má mít několik kapitol se stala jen dvoukapitolovka. Doufám, že se Vám i přesto bude líbit :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!