Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele simi1918

simi1918

simi1918Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Simona

Bydliště: ČR

Věk: 16

O mně: Jsem velký fanoušek Twilight ságy a miluji tento web. Ráda si čtu povídky a někdy sem přidám i své vlastní. Z knížek mám nejraději Zatmění a Rozbřesk. Mé zájmy jsou psaní povídek, tancování, malování a mnoho dalšího. Mám ráda zábavu a nesnáším nudu. Také jsem shopaholik. Myslím, že jsem kamarádská a rozhodně se mnou není nuda.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 111

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 7. 2010

Poslední přihlášení: 5. 1. 2021, 09:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od simi1918

Povídky od simi1918

♥ Kapitolové: Láskou teprve vše začíná (dokončená)

Navždy Ty a Já (dokončená)

The vampires princess (rozepsaná)

Krevní pouto (rozepsaná)

Návod na lásku? To snad ne! (rozepsaná)

 

♥ Spoluautorské: Girls diaries (rozepsaná)

 

♥ Jednorázovky: Láska v oblacích

Forks, do toho! Ne, Seattle!

Láska nadevše


Články:

Dokončeno

Navždy ty a já - Prolog

Navždy ty a já - PrologTakže, přidávám svoji novou povídku Navždy Ty a Já. Vypráví o Belle, když jí byly čtyři roky a byla napadena upírem. Edward ji zachránil a stali se z nich nejlepší přátelé. Vázalo je doopravdy velmi silné pouto. Celé další čtyři roky se každý den výdali. Prožívali spolu velmi důležité okamžiky jako třeba první Bellin den ve školce, nebo její první den ve škole a tak různě. Dělali spolu vše, co je napadlo. Bella znala jeho tajemství i celé jeho rodiny. Celou jeho rodinu brala i za svou. Jenže po čtyřech letech se museli Cullenovi odstěhovat. Edward jí slíbil, že se ještě někdy potkají, ale kdy to bude? A setkají se vůbec? Jak bude Bellin osud pokračovat? To se dozvíte v mé povídce. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

Dokončeno

Girls diaries - Prolog

Girls diaries - PrologTakže lidi, přináším vám novou povídku, kterou píši společně s Jane006. Je o čtyřech dívkách z České republiky. Jsou bohaté a je jim čtrnáct. Začnou si psát deníky, ve kterých se navždy uchová jejich příběh. A co je to za příběh? To si předčtěte v povídce Girls diaries. Příjemné čtení přeje simi1918.

Dokončeno

Láskou teprve vše začíná - Prolog

Láskou teprve vše začíná - PrologAhoj, toto je má první povídka, tak na mě buďte hodní. Prolog je z pohledu Edwarda, ale zbytek povídky bude z pohledu Belly. Bella tu není taková, jakou ji známe. Je to blond dívka s modrýma očima a kapitánka roztleskávaček na East high střední v městečku Magic City. U kluků je velmi žádaná, ale Bella nikoho nemá. Chce se totiž zamilovat, a to se jí ještě nestalo. Co s ní udělá příjezd nového studenta. Zamiluje se? A jak se bude její život odvíjet dál. To se dočtete v mé povídce Láskou teprve vše začíná. Budu moc šťastná, když mi tam necháte alespoň smajlíka. Děkuji, vaše simi1918Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!