Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele rezule

rob a kris


rezule

rezulePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Tereza

Bydliště: Jihomoravský kraj

Věk: 15

O mně: Občas jsem normální jako každá jiná osoba, občas jsem to jen a jen já - bez špetky trpělivosti, tvrdohlavá a bláznivá holka narozená ve znamení Berana. Láska ke zlatým očím Edwarda Cullena mě dostala až sem a já jsem v sobě objevila vášeň k psaní, které už se nehodlám vzdát. :)

Miluju hudbu, bez ní bych nedokázala žít. Rozhodně ale neposlouchám nic ohraného, zbožňuju originální interprety, kteří produkují kvalitní hudbu, což jsou pro mě například Maroon 5, Foster the People, Muse a Lana Del Rey...

Kontakt:

E-mail: rezulka.k (zavináč) seznam.cz

ICQ: 408872648ICQ status

Skype: rezule597

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=1327414644

Statistiky:

Moje články: 109

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 2. 2011

Poslední přihlášení: 31. 8. 2022, 20:10

Shrnutí povídek:

 

Povídky od rezule

Povídky od rezule

Jednorázovky:

Neopětovaná láska / Šedesátnice / Navždy budeš v mém srdci / Naše budoucnost zůstala na Titanicu / Mou vášní je tanec a ty (nápad)

Kapitolovky: Žádná svatba nebude! (dokončená) / Těhotná?! (nová kapitolovka) / Pohled zabijáka (rozepsaná) / Prázdninový deník Isabelly Swanové (soutěžní, dokončená) / New York City! (v přípravě, spoluautorská) / Spolubydlící (spoluautorská) / Co se to děje?!(nápad)

Drabble:

Naše chvíle / Dcera / Má ukolébavka / Vzlyk / Schopnost / Ona se nejí! / Stýská se mi / Život beze světla / Jsem sobec? / Závidím jí! / Palčivá bolest / Proč zrovna já? / Beyoncé?! / Chvilka romantiky / Můžu být kosmonaut? / Bude se mi stýskat /

Poezie:

Upíří vzlyky / Krvelačný oběd

POZOR! První kapitola nové povídky je publikována!

Články:

 

Naše budoucnost zůstala na Titanicu

Naše budoucnost zůstala na TitanicuJejich láska je silná. Osud si pro ně však připravil něco úplně jiného než poklidný život po boku toho druhého. V osudnou noc plují na Titanicu, a to nemůže skončit jen tak...

Dnes je výročí potopení Titanicu, své doby naprosto unikátní lodi. V noci ze čtrnáctého na patnáctého dubna zemřelo okolo patnácti set lidí. Tato jednorázovka vznikla k jejich poctě.

 

Navždy budeš v mém srdci

Navždy budeš v mém srdciEdward odešel od Belly. Ta to sice nesla těžce, ale vzchopila se a nyní, když má dvacet dva let, má malou dcerku, na cestě dalšího potomka a manžela. Jenže Edward se po několika letech vrací... Dokáže ho Bella nenávidět nebo ho miluje stále a opustí kvůli němu i své děti?

 

Bude se mi stýskat

Bude se mi stýskatOdchází Bella od Edwarda? Nebo od koho? Rozhodně jsem zvědavá na vaše názory ohledně tohoto drabblu.

 

Můžu být kosmonaut?

Můžu být kosmonaut?Možná je to blbost, ale stejně to sem dávám. Emmett se před chvílí probudil jako novorozený. Nad čím přemýšlí?

 

Krvavý oběd

Krvavý obědMá, v pořadí teprve druhá, kratičká poezie, se kterou jsou spokojená dostatečně na to, abych se ji sem odvážila dát. Edward se v blízkosti Belly neudržel a na louce v Stmívání ji zabil. Budu vděčná za každé slovíčko v komentáři. Děkuji.

 

Upíří vzlyky

Upíří vzlykyMoje první poezie, se kterou jsem alespoň trochu spokojená na to, abych si troufla ji sem vůbec dávat. Na druhou stranu žádný zázrak nečekejte. Odehrává se v čase, kdy si Edward myslel, že je Bella mrtvá, v Novém Měsíci. Takže taková menší tesknivá chvíle. Má jen tři sloky, tak prosím, buďte tak hodní a přečtěte si ji, a hlavně okomentujte. Moc mne zajímají vaše názory.

 

Chvilka romantiky

Chvilka romantikyPřemýšleli jste o Victorii a Jamesi taky někdy jako o mileneckém páru? Jasně, všichni o jejich poutu víme, ale to, že mohli být oba romantici, si asi už jen málokdo dokáže představit. Přece jen je máme pořád jen za ty krvelačné stvůry, co chtěli zabít Bellu. Mně jich bylo vcelku líto - byli ve špatnou chvíli na špatném místě stejně tak jako Bree -, a tak jsem napsala tento drabble. Ze začátku jsem si dala za úkol použít v něm tato slova: Slunce, bosá noha, mech, kopretina. A tohle z nich vzešlo.

 

Beyoncé?!

Beyoncé?!Můj naprosto první pokus o vtipný drabble. Napadl mě jednoho dne, kdy jsem přemýšlela nad pokusem Joe z Jonasů o parodii na Single ladie. Kdo by asi tak mohl tancovat a zpívat tuto písničku z Twilight postav?!

 

Proč zrovna já?

Proč zrovna já?Drabble o pochybnostech Renesmé ve věku, když už byla dost velká na to, aby mohla milovat Jacoba jako muže. Drabble jsem napsala již dávno, ale bylo mi líto ho jen tak smazat. Předem děkuji za komentáře, vždy potěší i ty kritické. ;)

 

Palčivá bolest

Palčivá bolestRiley těsně před proměnou v upíra. Drabble o tom, o čem asi přemýšlel, než se ho zmocnila Victoria. Předem děkuji za komentáře.

 

Závidím jí!

Závidím jí!Drabble z pohledu Rose o její žárlivosti na Bellu. Vím, že jich je tu na toto téma požehnaně, ale mně to prostě nedalo. Předem děkuji za komentáře - hlavně ty kritické, alespoň se poučím.

 

Jsem sobec?

Jsem sobec?Moje první tripple drabble (300 slov) je z pohledu Rose. Odehrává se v období, kdy je Emmett ve stádiu proměny. Nezapomeňte, že si navzájem ani nemohli popovídat. Předem moc děkuji za komentáře.

 

Šedesátnice

ŠedesátniceCo kdybychom trochu pozměnili děj od NM? Edward se k Belle vrátí, žádná Itálie se nekoná. Bella se podvolí Edwardovu nápadu a žije po jeho boku šťastný lidský život. Co ale Victorie? Co když Bella umírá? Promění ji Edward?

 

Neopětovaná láska - 2. část

Neopětovaná láska - 2. částPo hezkých komentářích jsem se vesele pustila do další části. Doufám, že se vám bude líbit alespoň tak jako předešlý díl. Tentokrát Jess zajde až příliš daleko. Předem děkuji za komentáře.

 

Život beze světla

Život beze světlaDrabble - Edwardův pohled - New Moon - před posledním rozhovorem s Bellou po narozeninách. Předem děkuji za komentáře, hlavně ty kritické, alespoň se z nich poučím.

 

Stýská se mi!

Stýská se mi!Psát z pohledu Alice se mi nějak zalíbilo, takže tady je další drabble z jejího pohledu. Je to v období New Moon, Alice vzpomíná na Bellu a Edwarda. Předem děkuji za komentáře - hlavně ty kritické, alespoň se poučím.

 

Neopětovaná láska - 1. část

Neopětovaná láska - 1. částZkoušeli jste někdy přemýšlet o odmítnutí Jessicy Edwardem? Nepamatuju se, jestli i v knize, ale ve filmu bylo něco v tom smyslu naznačeno. Proto jsem se rozhodla napsat tuhle jednorázovku. Pokračování dodělám podle toho, jestli se vám to bude líbit, takže předem děkuji za komentáře.

 

Ona se nejí!

Ona se nejí!Double drabble - 200 slov. Stmívání - Alice - první Bellina návštěva u Cullenů. Konverzace není úplně podle filmu ani knihy, tak se nezlobte. Předem děkuji za komentáže - i ty kritické, alespoň se poučím.

 

Schopnost

SchopnostTrochu drsnější double drabble. O Jane, když používá svou zlou schopnost. Takže než si ji přečtete, tak se zle nalaďte - pomůžete to. Předem děkuji za komentáře - především ty kritické, alespoň se poučím.

 

Vzlyk

VzlykDalší drabble, můj názor, jak se cítila Victoria, když zjistila, že je James mrtvý. Předem děkuji za komentáře - hlavně ty kritické, alespoň se poučím.

 

Naše chvíle

Naše chvíleMoje první drabble je z Edwardova pohledu svatba. Předem děkuji za komentáře, hlavně za ty krické. Protože z nich se alespoň poučím.

 

Má ukolébavka

Má ukolébavkaJiž několikrát zmiňovaná Bellina ukolébavka v mé verzi - z pohledu Belly. Předem děkuji za komentáře, i ty kritické, alespoň se pro příště poučím.

 

Dcera

DceraPrvní setkání Edwarda s Renesmé krátce po porodu, Bella je ve stádiu proměny v upíra. Předem děkuji za komentáře - hlavně ty kritické, alespoň se pro příště poučím.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!